مینیاپولیس و نیویورک رانندگان اتوبوس ایستادن به پلیس حاضر به حمل و نقل جورج فلوید معترضان به زندان


A protester stands on a damaged bus stop near the Third Police Precinct on May 28, 2020 in Minneapolis, Minnesota, during a protest over the death of George Floyd, an unarmed black man, who died after a police officer kneeled on his neck for several minutes.

یک معترض می ایستد در یک آسیب دیده ایستگاه اتوبوس در نزدیکی سوم پلیس حوزه در 28 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که پس از فوت یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.
عکس: Kerem Yuce (گتی ایماژ)

به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس خروشان در سراسر کشور از رانندگان اتوبوس شد قهرمانان بعید است در این قیام با خودداری از پلیس ،

تبلیغات

کارگران برای هر دو مینیاپولیس حمل و نقل مترو و شهر نیویورک MTA گفت: پلیس “Nah پسر” وقتی پرسیده شد که برای حمل و نقل معترضان به زندان است.

“ما مایل به انجام آنچه ما می توانیم برای اطمینان از کار ما استفاده می شود برای کمک به مینیاپولیس اداره پلیس تعطیل خواستار عدالت” اعضای اتحادیه برای #JusticeForGeorgeFloyd نوشت: در یک آنلاین درخواست.

تبلیغات

“برای مثال من یک راننده اتوبوس با ATU 1005 و من از مردم خواست تماس MetroTransit و فرماندار دوم من شنیده اتوبوس ما و اعضای سازماندهی شده به بازداشت دسته جمعی ساعت قبل از تظاهرات تشدید,” معاون گزارش.

شهر نیویورک MTA تکرار این تمایلات و تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی گزارش نشان از یک اتوبوس پر از افراد بازداشت شده در تظاهرات جمعه شب در نزدیکی مرکز بارکلیز و راننده اتوبوس به دلیل خودداری از رانندگی با آن است.

“هیچ یک از ما اتوبوس ops باید مورد استفاده قرار گیرد. ما آن را انجام نمی در طول Zucotti پارک/Occupy Wall St. به دادگاه رفت در برابر این” JP Patafio, معاون رئيس جمهور از اتحادیه کارگران حمل و نقل محلی 100 است که نشان دهنده به شهر, رانندگان اتوبوس, گفت, معاون, گزارش.

تبلیغات

“به من گفت: MTA ما ops نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به درایو پلیس در اطراف,” او اضافه شده است. “این است که در همبستگی” با مینیاپولیس’ رانندگان اتوبوس.

تبلیغات

معاون اشاره می کند که “در سال 2011 اتحادیه شکایت کرد برای جلوگیری از اداره پلیس نیویورک از commandeering را اتوبوس و مجبور شهرستان به رانندگان حمل و نقل دستگیر اشغال معترضان وال استریت برای پلیس.”

هنوز مطمئن شوید که whypolice بر این باورند که رانندگان اتوبوس در حال رفتن به محل کار خود را به عنوان شخصی Ubers اما هر دو مینیاپولیس و نیویورک رانندگان اتوبوس باید گفت: “نه tuh-روز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de