دهلی نو: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در روز جمعه در ملاقات نخست وزیر نارندرا و نمود و در مورد پیشنهادات و انتقادات او از تمام وزرای ارشد در گسترش در سراسر کشور مستند فراتر از مه 31, مقامات گفت.

شاه در روز پنج شنبه تا به حال تلفنی چت با سیستم مدیریت محتوا به عنوان او به دنبال به دانستن متحده’ مناطق از نگرانی و بخش های آنها می خواهند برای باز کردن بیشتر از 1 ژوئن.

جالب است که تا به حال آن مودی که در تعامل با سیستم مدیریت محتوا از طریق ویدئو کنفرانس قبل از هر مستند فرمت. این اولین بار بود که به خانه وزیر صحبت می کرد به این سیستم مدیریت محتوا به صورت جداگانه.

صفحه اصلی وزارت منابع گفت: اکثر CMs می خواستم مستند تمدید بیشتر اما می خواست خودمختاری بیشتر برای کشورهای در تدوین دستورالعمل های روی تسهیلات بسته به وضعیت زمین. CMs, اما توافق کردند که این مرکز می توانید یک مجموعه گسترده ای در چارچوب سیاست.

این مرکز انتظار برای اعلام تصمیم خود در دو روز آینده به عنوان نشانه این مستند می تواند تمدید شود تا ژوئن 15, اما با تسهیلات بیشتر. این منابع گفت: بخشی از افتتاح مراکز خرید و مجتمع های خرید و اماکن مذهبی است که به احتمال زیاد مجاز پس از ژوئن 1.

“اکثر CMs احساس از آنجا که آنها می دانند که زمین وضعیت بهتر تصمیم گیری در چه فعالیت های اقتصادی می تواند اجازه داده می شود باید به سمت چپ به آنها” خانه ministry official said.

در حالی که گسترش مرحله چهارم از مستند تا مارس 31 مرکز اعلام کرده بود ادامه ممنوعیت افتتاح مدارس و مراکز, اما اجازه باز شدن مغازه ها و بازار. آن گفت: هتل ها, رستوران ها, سینما, سالن مراکز, استخرها و ورزشگاه بسته باقی خواهد ماند. اجتماعی, سیاسی, مذهبی توابع و مکان عبادت نیز همچنان بسته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de