گارد ملی مستقر در مینیاپولیس پس از 4 روز از تظاهرات خشونت آمیز; شورش در سراسر کشور


Protesters gather around a liquor store in flames near the Third Police Precinct on May 28, 2020 in Minneapolis, Minnesota, during a protest over the death of George Floyd,

معترضان جمع آوری در اطراف یک مشروب فروشی در شعله های آتش در نزدیکی سوم پلیس حوزه در 28 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید
عکس: Kerem Yucel (خبرگزاری گتی ایماژ)

تظاهرات موجب شده توسط پلیس به قتل جورج فلوید به عنوان به خوبی به عنوان نهفته نارضایتی در وحشیانه نژادپرستانه و خشونت آمیز سیستم های فعال در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در شب جمعه.

تبلیغات

در مینیاپولیس که در آن 46 ساله فلوید کشته شد پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای حداقل هشت دقیقه تظاهرات ادامه داد: برای چهارمین شب.

در حالی که به گفته او “اصرار برای صلح” مینیاپولیس فرماندار تیم به نام Walz در مینه سوتا گارد ملی ایالتی گشت و پلیس محلی را به خیابان ها در روز جمعه به اجرا درآوردن مقررات منع رفت و آمد.

تبلیغات

: Police carrying batons hold a line on the fourth day of protests on May 29, 2020 in Minneapolis, Minnesota.

پلیس حمل باتوم برگزاری یک خط در چهارمین روز از اعتراضات در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

فرماندار رسانه های محلی گفت که این بزرگترین استقرار دولت گارد ملی در مینیاپولیس تاریخ با توجه به KIMT اخبار 3.

350 سربازان دولت به تنهایی اعزام شدند برای روشن شدن این منطقه در اطراف شهر 5, حوزه, سی ان ان گزارش شده است. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که مقامات دولتی همچنان به استفاده از teargas در برابر معترضان.

تبلیغات

آتش ریختند آتش سوزی در سراسر شهر سوختن.

آتلانتا

خشونت فوران در آتلانتا دیروز هنگامی که معترضان به خیابان ها ریختند در خشم و آتش به یک ساختمان که در خانه های ستاد مرکزی سی ان ان.

تبلیغات

آتلانتا شهردار Keisha کف در کنفرانس مطبوعاتی بعد از آن روز به سرزنش معترضان به خشونت.

تبلیغات

“ما بهتر از این. ما بهتر از این به عنوان یک شهر است. ما بهتر از این را به عنوان یک کشور,” او گفت:. “شما در حال پرتاب چاقو در ما افسران پلیس. شما در حال سوختن ماشین. شما را مخدوش سی ان ان ساختمان است.”

هر چند مردم سیاه در گرجستان هر دو رای و ثبت نام برای رای دادن در یک درصد بالاتر از همتایان سفید در دولت به شهردار گفت: معترضان در آتلانتا به دنبال تغییر آنها می خواهم برای دیدن در این کشور با رای دادن.

تبلیغات

آتلانتا رپ Killer Mike, که روز پیش به قلم یک op-ed , دعوت از مردم سیاه و سفید به بازوی خود را با اسلحه در زمان به مرحله در کنفرانس مطبوعاتی که به معترضان به خانه بروم و “آمد تا با راه حل های واقعی” و همچنین خواستار افزایش مسئولیت پذیری برای پلیس:

تبلیغات

T. I. هم به خود به مجادله با معترضان به محافظت از شهر آتلانتا که او در برابر زندگی واقعی, mentality mag (به طور جدی).

تبلیغات

دیترویت

تظاهرات در دیترویت مشخص شد لغو کردند بین تظاهرکنندگان و پلیس استفاده می شود که teargas و فلفل عقیم کردن برای متفرق کردن معترضان, Fox 2 گزارش شده است.

تبلیغات

یک معترض در دیترویت نیز کشته دیروز در یک آشکار درایو توسط تیراندازی:

از روباه 2:

در ساعت 11:30 p. m. یکی از معترضان به ضرب گلوله کشته شد هنگامی که یک خاکستری دوج دورانگو کشیده و کسی که داخل آتش گشودند به جمعیت هدف قرار دادن یک جوان 19 ساله در کنگره و راندولف. این مرد زخمی درگذشت در بیمارستان از آسیب های خود را با توجه به دیترویت ،

تبلیغات

نیویورک

در نیویورک صحنه بین تظاهرکنندگان و معترضان نیز خشونت آمیز. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد پلیسficers accosting معترضان که جمع شده بودند در نزدیکی مرکز بارکلیز در بروکلین و ضرب و شتم آنها را با باتوم و پرتاب آنها را به زمین:

تبلیغات

لویی

در لوئیزویل که در آن 26 ساله Breonna تیلور بود به ضرب گلوله کشته شدند و در خانه اش توسط policee افسران دستگیر شده در دوربین شلیک فلفل گلوله در یک عضو را فشار دهید:

تبلیغات

جمعیت نیز جمع آوری شده در بالتیمور هوستون, دالاس, لس آنجلس و در مقابل کاخ سفید در واشنگتن دی سی در اعتراض به خشونت پلیس در امریکا است. تظاهرات ادامه انتظار می رود در سراسر کشور امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر