جدید آتش شورش غارت آمار مینیاپولیس پس از حکومت نظامی نادیده گرفته

آید تپه خشمگین, خشونت و تحقیر در 8 بعد از ظهر حکومت نظامی, تظاهر rampaged در سراسر بسیاری از مینیاپولیس برای چهارمین شب جمعه و اوایل شنبه, تنظیم قوی به آتش سوزی و غارت و خرابکاری در کسب و کار و تیراندازی به افسران پلیس در واکنش به مرگ یک مرد سیاه و سفید در زیر یک افسر پلیس را به زانو در روز دوشنبه.

همه حساب اجرای قانون حضور تقریبا غیر قابل کشف به عنوان خشونت به سرعت در حال شتاب تا زمانی که درست قبل از نیمه شب زمانی که صدها نفر از افسران پلیس سربازان دولت و گارد ملی نیروهای بسیاری در وسایل نقلیه زره پوش را دامن زد به مشکل مناطق مقابله با تظاهر کنندگان با انبوه نیروی گاز اشک آور و سفارشات به پراکنده.

و در عین حال کسانی که تلاش کرده بود به ویژه تاثیر کمی برای بسیاری از شب و سوالات swirled در میان شهروندان و سیاستمداران در مورد چگونه چنین وضعیت وخیم می تواند توسعه یافته در ارام مترقی شهرستان.

تازه خشونت آمد و حتی در روز جمعه اتهامات علیه Derek چوین مامور پلیس مظنون در مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد بودن بازداشت به ظن عبور یک لایحه تقلبی.

در اوایل روز شنبه در کنفرانس خبری. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید او را responsbility برای کم بها دادن به مخرب تلاش است. “این است که در مورد جورج مرگ است. این است که در مورد نابرابری واقعی بودن. این است که در مورد هرج و مرج,” او گفت:.

خشونت های رخ داده پس از بسیاری از کسب و کار و ساختارهای شده بود سوار کردن و غنی شده در آماده سازی برای شب دیگری از تظاهرات خشونت آمیز علیه خشونت پلیس.

پس از نیمه شب به عنوان هلیکوپتر لرزاند بالاتر از مینیاپولیس و دود پوشانده shellshocked شهر عمده آتش سوزی گزارش شد در نزدیکی مینیاپولیس اداره پلیس پنجم حوزه ستاد در خیابان Nicollet و 31st, خیابان, از جمله یکی در آمریکا و اداره پست در Nicollet, یک Wells Fargo Bank, a Stop-and-Go و در یک ایستگاه گاز شل در خیابان پارک و دریاچه و خیابان است. وجود نگرانی که accelerants در ایستگاه گاز می تواند منفجر شود و تماشاچیان پراکنده و ducked. مقامات آتش گفت: آنها نمی تواند به بسیاری از سایت ها بدون امنیت.

مقامات همچنین گزارش شده است که عکس شده بود از کار اخراج افسران در منطقه, اما وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

مینیاپولیس افسر پلیس نیز با شلیک به یک ماشین است که خمرهای شکل به یک گروه از افسران در مرکز شهر مینیاپولیس اواخر جمعه اما هیچ یک ضربه بود.

اجرای قانون نقل مکان کرد و یکهو به منطقه درست قبل از نیمه شب در تلاش برای عقب راندن جمعیت پر شد.

ادامه تخریب مطرح شده سوال مهم در مورد حضور و استراتژی اجرای قانون و گارد ملی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نام پنج شنبه برای کمک به حفظ صلح است. درست قبل از نیمه شب جمعه به مراتب بیشتر گارد و افسران پلیس شروع به نشان می دهد تا در نقاط داغ.

سناتور. پل Gazelka دولت اوباما و اکثریت رهبر lambasted Walz دوباره برای آنچه که او به نام فقدان رهبری است. او در میان بسیاری از توافق رهبران سیاسی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که وزن در نگرانی از وضعیت و رهبری Walz و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری.

اوایل روز شنبه, Gazelka گفت استار تریبیون خبرنگار که به نام او به کاخ سفید در مورد مینه سوتا, شورش, اگر چه او قادر به صحبت به طور مستقیم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “من گفت:” مینه سوتا به شما نیاز دارد,'” Gazelka گفت. “‘فرماندار ما قادر به حفظ صلح. و ما نیاز به کمک دارید قبل از شهر ما می سوزد.'”

Gazelka گفت: “نمی دانم که اگر او در تماس بود و چه چیزی باعث پنتاگون اعلام کرد که آن را تا به حال قرار دادن ارتش در حالت آماده باش در مورد آن مورد نیاز بود در مینیاپولیس.

“این یک شکست رهبری در فرمانداری سطح” Gazelka گفت. “او فرمانده کل قوا. او کنترل گارد ملی. او نیاز به منجر شود.”

او گفت: Walz باید به نام خارج از 2000 سرباز گارد ملی نه 500.

Walz توییتی اواخر جمعه که اجرای قانون بود که مستقر مرتبه به نقاط مشکل. مینه سوتا پلیس و افسران صلح ارتباط به سرعت پاسخ داد که اعضای آن نیست که تقریبا مقدار منابع مورد نیاز برای رسیدگی به شدت از بحران و خواهان رهبری در بخشی خود را.

در مینیاپولیس’ سوم حوزه مقر پلیس بود که آتش کشیدند اوایل جمعه, دولت, گشت سربازان شلیک گاز اشک آور در تظاهرات فقط قبل از حکومت نظامی صورت گرفت اما بعد اتومبیل سوخته دور نیست و وجود دارد به نظر می رسد بدون حضور از اجرای قانون و یا آتش.

مرکز شهر تعدادی از افسران دوچرخه نمی تداخل با رومینگ اعتراض که رشد پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و تصویب اولین حوزه پلیس ایستگاه بدون توقف قبل از آن ساخته شده راه خود را بر روی بزرگراه بین ایالتی 35W. با توجه به دوربین MnDOT ترافیک معترضان بعد مجموعه ای از اتش در southbound خطوط فقط در جنوب خیابان واشنگتن.

در پنجمین حوزه در جنوب مینیاپولیس 350 افسران نقل مکان به منطقه درست قبل از نیمه شب عقب هل دادن تظاهرات ، چندین افسر ایستاده در بالای ساختمان تماشای عمدتا صلح آمیز جمعیت که شعار و برگزاری علائم. در ضمن نزدیکی با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه دفتر Max و فروشگاه را غارت کردند. نزدیک نیمه شب ماموران پلیس و گارد ملی نیروهای در حال حرکت بودند به این منطقه است.

اواخر جمعه آتش سوزی شد و همچنین سوزش در کسب و کار در W. برادوی است. دود پر از سمت شمال به عنوان آتش نشانان خاموش فروغ در چه هنگامی یک آرایشگاه در تقاطع N. 26 خیابان. تماشاچیان تماشا آرامی به عنوان افسران پلیس نیز ایستاده بود. صحنه صلح آمیز بود و در نزدیکی چهارم حوزه ستاد این سایت از بسیاری از تظاهرات در ماه گذشته همه چیز به صلح آمیز است.

آتش نشانی دستیار رئیس عملیات Bryan Tyner گفت: اواخر شب جمعه که آنها در پاسخ به آتش سوزی در سراسر شهر اما “ما قادر به پاسخ به سایت ها تا زمانی که صحنه را می توان امن.” در اوایل روز شنبه آتش نشانان در حال حاضر در بسیاری از زبانه های آتش سوزی, احاطه شده توسط سرباز گارد و افسران پلیس حتی به عنوان تظاهرکنندگان ماند در این نزدیکی هست.

با توجه به اعزام اورژانس صوتی, عکس از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از 8 p. m. در یک گروه از پرسنل اجرای قانون در خیابان Hiawatha قبل دو مرد در پیراهن سفید دور زد در E. 32 خیابان. معلوم بود چه قدرت گزارش عکس از کار اخراج شدند. آنها بلافاصله شروع به عقب نشینی.

“هی بچه ها ایست از ما شروع به رفتن” یک مرد گفت با اشاره به آتش سوزی در این منطقه است. “ما لازم نیست که بسیاری از [expletive] از اینجا. بیایید نگه داشتن رفتن. چنگ زدن به شما بچه ها چیزهای گرفتن شما بچه ها’ مردم است. بیایید از اینجا دریافت کنید.”

“بیایید [expletive] از اینجا. … اگر شما لازم نیست که یک ماشین در یک. اجازه دهید بروید. در حال حاضر است.”

برخی از رهبران امیدوار بود برای یک مهلت از سرکش تظاهرات پس از اعلام در اطراف ظهر که از کار اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده بود دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. تصویری گرفته شده دوشنبه شب نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از 8½ دقیقه در حالی که فلوید سقوط کرد و بی توجه بود و بعد از آن مرده.

در نزدیکی سوخته سوم حوزه پلیس ساختمان های بسیاری در یک جمعیت از صدها نفر در زمان یک زانو را با مشت خود را در هوا. برخی در میان جمعیت گفت: آنها نمی رعایت مقررات منع رفت و آمد مگر اینکه هر چهار ماموران در صحنه فلوید مرگ دستگیر شدند و به اتهام.

“آنها نمی توانند به دستگیری همه ما”برخی از معترضان گفت. اما زمانی که گاز اشک آور راه اندازی شد بسیاری از فرار این منطقه است.

عموزاده توماس Mante و DeWayne Counce که سیاه ایستاده در گوشه ای از خیابان دریاچه و S. 22 خیابان در شب جمعه به چندین تظاهرات ایستاده در مقابل یک خط ملی Guardsmen و وسایل نقلیه پارک شده در سراسر دریاچه خیابان. “این یک بشریت چیز” Counce گفت. “مردم می خواهند تا” Mante گفت.

دو گفت: آنها در حال خوشحالم که چوین دستگیر شد و به اتهام اما گفت: سوم-قتل درجه تعداد خیلی کم است. “آنها اساسا و گفت آن را عمدی نیست” Counce گفت. آنها می خواهند برای دیدن سه تن دیگر از افسران سابق به اتهام قتل بیش از حد.

به عنوان او خواست تظاهرات مسالمت آمیز در روز قبل از آن Gov. تیم Walz اذعان مینه سوتا را عمیق و ریشه بی عدالتی و خواستار اقدامات جدید برای اطمینان از تغییر این زمان و پس از کمی تغییر بسیاری از بار قبل.

“من از شما میخواهم به ما کمک کند به ما کمک کند استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت به طوری که کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و خواستار عدالت هستند شنیده می شود,” او گفت:. “نه کسانی که پرتاب firebombs به کسب و کار است.”

‘آن را انجام نمی دهد هر گونه خوب است’

در جنوب مینیاپولیس جیمز کلارک بود که در میان ده ها تن که ایستاده بود توسط آتش نشانان خاموش چه مانده بود از محو شدن کارخانه های کوچک سلمانی در W. برادوی بود که به طور کامل فرا گرفته. او پدر Jamar, Clark, سیاه مرد کشته در برخورد با پلیس در سال 2015 که مرگ برانگیخته هفته از اعتراض و encampments خارج چهارم حوزه.

“آن را حل چیزی نیست انجام هر گونه خوب است. آن است فقط قرار دادن تمام این جوامع مختلف در یک موقعیت بد. آنها نمی توانند به مواد غذایی و یا داروهای تجویزی مشاغل,” او گفت:. “آن را ندارد.”

او خواست معترضان برای ارسال پیام خود را در راه های مختلف اما او را درک خشم و چیزهایی را ادامه خواهد داد.

“این ساختمان شده است برای بیش از 400 سال و آن را فقط به نقطه ای که در آن منفجر شد,” او گفت:.

کارکنان نویسندگان Pam Louwagie لیز سایر Briana Bierschbach چائو منتظر و پل والش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de