دهلی نو: به عنوان دولت خود را کامل از یک سال از آن دوره دوم نخست وزیر نارندرا مودی در نامه ای به مردم این کشور ذکر شده چندین طرح دستاوردها و تصمیمات گرفته شده توسط دولت او در حالی که ابراز اعتماد به نفس از پیروزی این کشور در جنگ مقابل coronavirus.

نخست وزیر مودی گرفت-در دوم پی در پی اصطلاح on May 30 سال گذشته پس از پیشرو بی جی پی به رهبری NDA به یک پیروزی در سال 2019 Lok سبها انتخابات است.

نخست وزیر نامیده می شوند روز به عنوان “طلایی فصل” در تاریخ دموکراسی هند اشاره کرد که آن را بعد از چند دهه است که مردم این کشور رای دادند به عقب کامل-مدت دولت با اکثریت.

“من تعظیم به 130 کرور مردم هند و دموکراتیک اخلاق ملت ما. در طول زمان عادی من شده اند که در میان شما. اما در حال حاضر شرایطی اجازه نمی که. همین دلیل است که من به دنبال نعمت خود را از طریق این نامه گفت:” نخست وزیر مودی.

او گفت که مردم محبت و حسن نیت و همکاری فعال داده اند جدید انرژی و الهام بخش است. “راه را به شما نمایش قدرت جمعی دموکراسی است و نور هدایت برای تمام جهان است.”

نخست وزیر همچنین تاکید کرد در دولت خود را مبارزه با فساد اعتبار و گفت که بیش از پنج سال گذشته این کشور شاهد “چگونه دستگاه اداری را شکست خود را رایگان از وضع موجود و از باتلاق فساد و همچنین misgovernance”. درست به روح ‘Antyodaya’ زندگی میلیون ها نفر تبدیل شده است, او گفت:.

لیست کردن چند گل سرسبد طرح های خود, دولت, نخست وزیر مودی گفت: “از سال 2014 تا 2019 هند قد به طور قابل توجهی افزایش یافت. شأن و فقیر بود افزایش یافته است. ملت زمانی شمول مالی رایگان گاز و برق اتصالات کل بهداشت پوشش و پیشرفت های ساخته شده جهت حصول اطمینان از مسکن برای همه است.'”

وی با اشاره به مورد فولاد اعتصاب در ترور راه اندازی پد در سراسر LoC و ترکیه در یک کمپ ترور انجام شده با نیروهای مسلح در واکنش به حملات تروریستی توسط پاکستان حمایت تروریست ها.

“هند نشان داده فطرت خود را از طریق فولاد اعتصاب و اعتراضات. در همان زمان چندین دهه خواسته مانند OROP یک ملت یک مالیات GST بهتر MSP برای کشاورزان بودند انجام,” او گفت:.

نخست وزیر گفت که انتخابات از دولت او بود نه تنها برای تداوم بلکه با یک رویا از هند به ارتفاعات جدید.

“در سال 2019 مردم هند رای دادند نه صرفا برای تداوم بلکه با یک رویا از هند به ارتفاعات جدید. رویای ساخت هند یک رهبر جهانی. تصمیمات گرفته شده در یک سال گذشته در حال کارگردانی در تحقق این رویا,” او گفت:.

وی با اشاره به شعار ‘Sabka Saath, Sabka Vikas, Sabka Vishwas’ (همراه با تمام, توسعه, برای همه, اعتماد) نخست وزیر گفت: “امروز 130 کرور مردم احساس درگیر و یکپارچه با توسعه مسیر ملت است. نور ‘Jan شاکتی’ و ‘Rashtra شاکتی’ مشتعل است کل ملت است. طراحی شده توسط شعار ‘Sabka Saath, Sabka Vikas, Sabka Vishwas’ هند راهپیمایی به جلو در همه زمینه ها است.”

او گفت که در یک سال گذشته برخی از تصمیم گیری به طور گسترده ای مورد بحث و “باقی می ماند در گفتمان عمومی” و با اشاره به abrogation از 370 مقاله در جامو و کشمیر به ایودیا حکم توسط دیوان عالی کشور و تابعیت متمم قانون (CAA).

“ماده 370 تقویت روحیه وحدت ملی و یکپارچه سازی. رم Mandir قضاوت تحویل به اتفاق آرا توسط دادگاه عالی هند آورده دوستانه پایان به بحث تداوم برای قرن ها. اقدام وحشیانه سه گانه talaq شده است محدود به زباله دانی تاریخ. اصلاح قانون شهروندی بود بیان از هند شفقت و روح از شمول” گفت: نخست وزیر مودی در حالی که با اضافه کردن آن وجود داشته است “بسیاری از تصمیم گیری های دیگر که اضافه شده اند حرکت به ملت مسیر توسعه.”

لیست اصلاحات در منطقه دفاع نخست وزیر مودی با اشاره به ایجاد پست رئیس دفاع کارکنان (CDS) در بهبود هماهنگی میان نیروهای مسلح. “در همان زمان هند به شدت آماده سازی برای ماموریت Gaganyaan,” او گفت:.

با اشاره به ساعت Kisan Samman Nidhi او گفت که بیش از 72,000 تومان کرور روپیه بوده است سپرده در حساب های بیش از 9.50 کرور کشاورزان فقط در یک سال.
او همچنین گفت: Jal Jeevan ماموریت اطمینان از تامین آب آشامیدنی از طریق لوله کشی اتصال به بیش از 15 کرور خانوار روستایی و یک کمپین واکسیناسیون رایگان در حال انجام است برای سلامتی بهتر از 50 کرور دام است.

نخست وزیر گفت که برای اولین بار در تاریخ این کشور است و کشاورزان و کارگران مزرعه کوچک مغازه داران و کارگران در unorganised بخش مطمئن شده اند ارائه منظم ماهانه بازنشستگی تومان 3,000 پس از سن 60 سال است.

او با اشاره به یک بخش جداگانه ایجاد برای ماهیگیران و گفت: از آن شده است تصمیم به تشکیل یک Vyapari Kalyan هیئت مدیره به موقع حل و فصل مشکلات از معامله گران است.

“بالاتر کوانتومی از کمک های مالی ارائه شده به بیش از هفت کرور زنان متصل به گروه خودیاری. به تازگی وام بدون ضمانت برای کمک به گروه های دو برابر شده و به 20 lakh از قبل 10 لاخ. نگه داشتن در ذهن در آموزش و پرورش از قبایل کودکان ما را آغاز کرده اند که ساخت بیش از 400 جدید Ekalavya مدل مسکونی مدارس,” او گفت:.

نخست وزیر اظهار داشت که “مردم پسند قوانین” شده اند طلیعه در طول سال گذشته است. “مجلس ما را شکسته و با چندین دهه سابقه در بهره وری. به عنوان یک نتیجه که آیا آن حمایت از مصرف کننده, قانون اصلاح دخترک صندوق قانون و یا قوانین به ارائه حفاظت بیشتر به زنان و کودکان و Divyang خود تصویب در مجلس تسریع کرد.”

و اشاره کرد که روستایی-شهری فاصله کاهش است به عنوان یک نتیجه از سیاست ها و تصمیمات دولت او گفت که برای اولین بار تعداد روستایی سرخپوستان با استفاده از اینترنت است که 10 درصد بیش از تعداد شهری سرخپوستان.

“لیست جمله تاریخی اقدامات و تصمیمات گرفته شده در جهت منافع ملی خواهد بود بیش از حد طولانی به جزئیات در این نامه است. اما من باید بگویم که هر روز از این سال دولت مشغول به کار دور ساعت با قدرت گرفتن و اجرای این تصمیمات” نخست وزیر مودی گفت.

او گفت: در حالی که دولت در حال حرکت به جلو در سرعت سریع برای تحقق امیدها و آرزوهای مردم این بیماری همه گیر کوروناویروس کشور را فرا گرفته و همچنین.

“در حالی که از یک سو در حال قدرت با منابع اقتصادی و دولت از هنر و سیستم بهداشت و درمان از سوی دیگر است که کشور ما در محاصره با مشکلات گسترده ای در میان جمعیت و منابع محدود,” او گفت:.

نخست وزیر مودی گفت که بسیاری از ترس است که هند را تبدیل به یک مشکل برای جهان که coronavirus بازدید هند است. “اما امروز از طریق محض اعتماد به نفس و انعطاف پذیری شما را تبدیل جهان به نظر می رسد در ما. شما ثابت کرده اند که قدرت جمعی و پتانسیل سرخپوستان بی نظیر است حتی در مقایسه به قدرتمند و مرفه کشورهای جهان,” او گفت:.

نخست وزیر مودی همچنین ابراز قدردانی خود را در چگونه مردم در پاسخ به درخواست تجدید نظر خود را برای Janta حکومت و کف زدن و روشنایی یک لامپ به افتخار تاج رزمندگان.

“آن کف زدن و روشنایی یک لامپ به ارج نهادن تاج رزمندگان توسط هند نیروهای مسلح Janta مقررات منع رفت و آمد و یا وفادار پایبندی به قوانین در سراسر کشور مستند در هر مناسبت شما نشان داده اند که Ek بهارات تضمین برای Shrestha بهارات” او گفت:.

نخست وزیر همچنین با اشاره به درد و رنج کارگران مهاجر و کارگران در طول بحران و گفت: دولت در حال کار در تعیین راه برای کاهش مشکلات خود را.

“در بحران این قدر می تواند آن را قطعا نمی توان ادعا کرد که هیچ کس دچار هر گونه مشکل و یا ناراحتی. ما کارگران مهاجر و کارگران و صنعتگران و صنعتگران در مقیاس کوچک صنایع دستفروشان و از جمله هموطنان قرار گرفته اند فوق العاده ای رنج می برند. ما در حال کار در یک متحد و مصمم راه برای کاهش مشکلات خود را,” او گفت:.

تاکید بر نیاز به پیروی از قوانین و دستورالعمل های نخست وزیر مودی گفت: “ما باید به مراقبت برای اطمینان حاصل شود که ناراحتی که ما رو فراموش نمی نوبه خود به بلایای طبیعی است.”

“ما نمایش داده می شود صبر تا کنون و ما باید همچنان به انجام این کار. این یکی از دلایل مهم برای هند در حال امن و در حالت بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر. این یک نبرد طولانی اما ما باید شروع به تراورس در راه پیروزی و پیروزی است ما جمعی حل و فصل” او گفت:.

نخست وزیر همچنین تمجید “انعطاف پذیری” نشان داده شده توسط مردم در غرب بنگال و Odisha در طول طوفان Amphan. “در چند روز گذشته با یک سوپر گردباد است wreaked ویران کردن در بخش هایی از غرب بنگال و Odisha. در اینجا بیش از حد انعطاف پذیری از مردم این کشورها قابل توجه است. شجاعت خود را الهام بخش مردم هند,” او گفت:.

نخست وزیر همچنین ابراز اطمینان کرد که هند در تنظیم خواهد شد به عنوان مثال در احیای اقتصادی. “در چنین زمان نیز وجود دارد یک بحث گسترده در مورد چگونه اقتصاد کشورهای مختلف از جمله هند را بهبود می یابند. با توجه به راه هند را شگفت زده کرده است جهان با آن وحدت و حل و فصل در مبارزه با کروناویروس وجود دارد اعتقاد راسخ دارد که ما نیز مجموعه ای به عنوان مثال در یک احیای اقتصادی,” او گفت:. “در اقتصادی, دامنه خود را از طریق قدرت 130 کرور هندی می تواند نه تنها شگفتی جهان بلکه الهام بخش آن است.”

نخست وزیر مودی تاکید کرد که هند باید برای تبدیل شدن به “متکی به خود” و که بسته اخیر تومان 20 lakh کرور که اعلام شد او در اوایل این ماه این است که یک قدم در این مسیر است.

“از آن است که نیاز به ساعت که ما باید متکی به خود. ما باید به جلو حرکت کند و ما بر اساس توانایی های خود را در راه خود ما وجود دارد و تنها یک راه برای انجام این کار — Aatmanirbhar بهارات یا متکی به هند است. اخیر تومان 20 lakh کرور بسته های داده شده برای Aatmanirbhar بهارات Abhiyan یک گام در این جهت است. این ابتکار را طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از فرصت ها برای هر هندی توان آن را به ما کشاورزان و کارگران و کارآفرینان کوچک و یا جوانان در ارتباط با راه اندازی” او گفت:.

“عطر خاک هند همراه با عرق کار سخت و استعداد ما کارگران ایجاد خواهد شد که محصولات را کاهش می دهد هند وابستگی به واردات خواهد شد و حرکت به سمت خود کفایی” اضافه شده نخست وزیر مودی.

و اشاره کرد که این کشور با آن مواجه است چالش های بسیاری کرد و گفت که در حال حاضر و آینده از 130 کرور مردم هرگز دیکته سختی.
“در این سفر از شش سال گذشته شما باید به طور مداوم باران من با عشق و نعمت. آن است که قدرت خود را از نعمت ساخته شده است که این کشور را از تصمیمات تاریخی و به سرعت در حال پیشرفت در یک سال گذشته. اما من نیز آگاه است که وجود دارد مقدار زیادی است که باید انجام شود. وجود دارد بسیاری از چالش ها و مشکلاتی که کشور ما با آن روبروست. من روز و شب. وجود دارد می تواند کمبود در من اما چیزی وجود دارد که کشور ما فاقد آن است. بنابراین به اعتقاد من در شما قدرت و توانایی های خود را حتی بیشتر از من در باور کنم” او گفت:.

“با توجه به همه گیر جهانی, این است که قطعا یک زمان بحران اما برای ما سرخپوستان این نیز یک بار برای یک شرکت حل و فصل. ما باید همیشه به یاد داشته باشید که در حال حاضر و آینده از 130 کرور هرگز دیکته سختی. ما تصمیم خواهد گرفت که در حال حاضر ما و آینده ما. ما جلوتر حرکت در مسیر پیشرفت و پیروزی ما خواهد بود,” او گفت:.

وی با ذکر یک زبان سانسکریت آیه که به معنی “اگر ما عمل و وظیفه در یک دست و سپس موفقیت تضمین شده است از سوی دیگر”. “با دعا برای کشور ما موفقیت من تعظیم به شما یک بار دیگر. من صمیمانه ترین آرزوها برای شما و خانواده خود را. سالم ماندن ایمن ماندن. اقامت آگاه مطلع” او گفت:.

نخست وزیر مودی امضا کردن این نامه توصیف خود را به عنوان “خود Pradhan Sevak”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de