معترضان در خیابان ها بعد از ساعت منع رفت و آمد; مقامات می گویند که آنها در حال حرکت در

با وجود 8 بعد از ظهر حکومت نظامی, تظاهر rampaged در سراسر بسیاری از مینیاپولیس برای چهارمین شب جمعه با آتش سوزی مواج غارت و آتشباری در افسران. اجرای قانون حضور تقریبا غیر قابل کشف تا نزدیک نیمه شب زمانی که صدها نفر از سربازان دولت و سرباز گارد ملی آب گرفتگی به مشکل مناطق, سفارش معترضان برای متفرق کردن.

جدید خشونت های رخ داده پس از بسیاری از کسب و کار و ساختارهای شده بود سوار کردن و غنی شده در آماده سازی برای شب دیگری از تظاهرات خشونت آمیز علیه خشونت پلیس پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از اینکه به زور مهار توسط پلیس مینیاپولیس.

در نادر حرکت پنتاگون اعلام کرد که آن را به حال قرار دادن ارتش در حالت آماده باش در مورد آن مورد نیاز بود در مینیاپولیس.

در نیمه شب عمده آتش سوزی گزارش شد در نزدیکی مینیاپولیس اداره پلیس پنجم حوزه ستاد در خیابان Nicollet و 31st, خیابان, از جمله یکی در آمریکا و اداره پست در Nicollet, یک Wells Fargo bank, a Stop-and-Go و در یک ایستگاه گاز شل در خیابان پارک و دریاچه و خیابان است. وجود نگرانی که accelerants در ایستگاه گاز می تواند منفجر شود و تماشاچیان پراکنده و ducked. مقامات آتش گفت: آنها نمی تواند به بسیاری از سایت ها بدون امنیت.

مقامات همچنین گزارش شده است که عکس شده بود از کار اخراج افسران در منطقه, اما وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

اجرای قانون نقل مکان کرد و یکهو به منطقه درست قبل از نیمه شب در تلاش برای عقب راندن جمعیت پر انرژی معترضان با وزارت امنیت عمومی گفت: چند نفر دستگیر شدند برای نادیده گرفتن پراکندگی سفارشات در نزدیکی پنجم حوزه ایستگاه پلیس. شهردار یعقوب فری گفت: بیشتر منابع در حال حرکت بودند به مرکز شهر.

ادامه تخریب مطرح شده سوال مهم در مورد حضور و استراتژی اجرای قانون و گارد ملی که والی به نام در روز شنبه برای کمک به حفظ صلح است. درست قبل از نیمه شب جمعه به مراتب بیشتر گارد و افسران پلیس شروع به نشان می دهد تا در نقاط داغ.

در مینیاپولیس’ سوم حوزه مقر پلیس بود که آتش کشیدند اوایل جمعه, دولت, گشت سربازان شلیک گاز اشک آور در تظاهرات فقط قبل از حکومت نظامی صورت گرفت اما بعد اتومبیل سوخته دور نیست و وجود دارد به نظر می رسد بدون حضور از اجرای قانون و یا آتش.

مرکز شهر تعدادی از افسران دوچرخه نمی تداخل با رومینگ اعتراض که رشد پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و تصویب اولین حوزه پلیس ایستگاه بدون توقف قبل از آن ساخته شده راه خود را بر روی بزرگراه بین ایالتی 35W. با توجه به دوربین MnDOT ترافیک معترضان بعد مجموعه ای از اتش در southbound خطوط فقط در جنوب خیابان واشنگتن.

در پنجمین حوزه در جنوب مینیاپولیس 350 افسران نقل مکان به منطقه درست قبل از نیمه شب عقب هل دادن تظاهرات ، چندین افسر ایستاده در بالای ساختمان تماشای عمدتا صلح آمیز جمعیت که شعار و برگزاری علائم. در ضمن نزدیکی با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه دفتر Max و فروشگاه را غارت کردند. نزدیک نیمه شب ماموران پلیس و گارد ملی نیروهای در حال حرکت بودند به این منطقه است.

اواخر جمعه آتش سوزی شد و همچنین سوزش در کسب و کار در W. برادوی است. دود پر از سمت شمال به عنوان آتش نشانان خاموش فروغ در چه هنگامی یک آرایشگاه در تقاطع N. 26 خیابان. تماشاچیان تماشا آرامی به عنوان افسران پلیس نیز ایستاده بود. صحنه صلح آمیز بود و در نزدیکی چهارم حوزه ستاد این سایت از بسیاری از تظاهرات در ماه گذشته همه چیز به صلح آمیز است.

آتش نشانی دستیار رئیس عملیات Bryan Tyner گفت: اواخر شب جمعه که آنها در پاسخ به آتش سوزی در سراسر شهر اما “ما قادر به پاسخ به سایت ها تا زمانی که صحنه را می توان امن.”

با توجه به اعزام اورژانس صوتی, عکس از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از 8 p. m. در یک گروه از پرسنل اجرای قانون در خیابان Hiawatha قبل دو مرد در پیراهن سفید دور زد در E. 32 خیابان. معلوم بود چه قدرت گزارش عکس از کار اخراج شدند. آنها بلافاصله شروع به عقب نشینی.

“هی بچه ها ایست از ما شروع به رفتن” یک مرد گفت با اشاره به آتش سوزی در این منطقه است. “ما لازم نیست که بسیاری از [expletive] از اینجا. بیایید نگه داشتن رفتن. چنگ زدن به شما بچه ها چیزهای گرفتن شما بچه ها’ مردم است. بیایید از اینجا دریافت کنید.”

“بیایید [expletive] از اینجا. … اگر شما لازم نیست که یک ماشین در یک. اجازه دهید بروید. در حال حاضر است.”

برخی از رهبران امیدوار بود برای یک مهلت از سرکش تظاهرات پس از اعلام در اطراف ظهر که از کار اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده بود دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. تصویری گرفته شده دوشنبه شب نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از 8½ دقیقه در حالی که فلوید سقوط کرد و بی توجه بود و بعد از آن مرده.

در نزدیکی سوخته سوم حوزه پلیس ساختمان های بسیاری در یک جمعیت از صدها نفر در زمان یک زانو را با مشت خود را در هوا. برخی در میان جمعیت گفت: آنها نمی رعایت مقررات منع رفت و آمد مگر اینکه هر چهار ماموران در صحنه فلوید مرگ دستگیر شدند و به اتهام.

“آنها نمی توانند به دستگیری همه ما”برخی از معترضان گفت. اما زمانی که گاز اشک آور راه اندازی شد بسیاری از فرار این منطقه است.

عموزاده توماس Mante و DeWayne Counce که سیاه ایستاده در گوشه ای از خیابان دریاچه و S. 22 خیابان در شب جمعه به چندین تظاهرات ایستاده در مقابل یک خط ملی Guardsmen و وسایل نقلیه پارک شده در سراسر دریاچه خیابان. “این یک بشریت چیز” Counce گفت. “مردم می خواهند تا” Mante گفت.

دو گفت: آنها در حال خوشحالم که چوین دستگیر شد و به اتهام اما گفت: سوم-قتل درجه تعداد خیلی کم است. “آنها اساسا و گفت آن را عمدی نیست” Counce گفت. آنها می خواهند برای دیدن سه تن دیگر از افسران سابق به اتهام قتل بیش از حد.

به عنوان او خواست تظاهرات مسالمت آمیز در روز قبل از آن Gov. تیم Walz اذعان مینه سوتا را عمیق و ریشه بی عدالتی و خواستار اقدامات جدید برای اطمینان از تغییر این زمان و پس از کمی تغییر بسیاری از بار قبل.

“من از شما میخواهم به ما کمک کند به ما کمک کند استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت به طوری که کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و خواستار عدالت هستند شنیده می شود,” او گفت:. “نه کسانی که پرتاب firebombs به کسب و کار است.”

کارکنان نویسندگان Ryan Faircloth لیز سایر Briana Bierschbach چائو منتظر و پل والش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de