تظاهرات برخی از خشونت بیش از جورج فلوید مرگ در سراسر ایالات متحده

آتلانتا — تظاهرکنندگان راهپیمایی متوقف ترافیک و در برخی موارد شدت انتقاد کرد خشونت در پلیس به تظاهرات فوران جمعه در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او را به زندان در مینه سوتا است.

گرجستان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در یکی از شهرستان برای فعال کردن تا 500 نفر از اعضای دولت و گارد ملی “برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا.”

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گفت: در یک جفت توییتهایی اوایل روز شنبه که این حرکت در آمد در درخواست از شهردار آتلانتا Keisha لنس کف و در مشورت با مقامات اورژانس. گرجستان گارد ملی را استقرار “فورا” برای کمک به اجرای قانون است.

در مینیاپولیس که در آن یک پلیس حوزه سوزانده شد شب قبل از تظاهرات مسالمت آمیز برداشت بخار به تاریکی سقوط کرد ، با هزاران نفر از مردم نادیده گرفتن یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به راه رفتن در خیابان در قسمت جنوبی شهر است. برخی از خودروها تعیین شد در آتش پراکنده در محله کسب و کار نمیتوانیم آغاز شد و در نهایت وجود دارد بزرگتر آتش سوزی. به عنوان یک جفت از رستوران ها و ولز فارگو شعبه به آتش کشیده شد سنگین مشروط گارد ملی ایالت سربازان و پلیس منتقل شد و در برخی با پای پیاده و برخی در وسایل نقلیه.

در شهر فینیکس, دنور, لاس وگاس, لس آنجلس و فراتر از آن هزاران نفر از معترضان انجام شده نشانه هایی که می گوید: “او گفت من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج.” آنها شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح” و “می گویند نام خود را. جورج فلوید.”

پس از ساعت ها از تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر آتلانتا برخی از تظاهرکنندگان ناگهان تبدیل به خشونت فوق العاده ماشین پلیس تنظیم یکی در آتش, اسپری نقاشی یاد آرم ثبت نام در سی ان ان دفتر مرکزی و شکستن را به یک رستوران. جمعیت حلیم افسران با بطری شعار “ترک شغل خود را.”

حداقل سه افسر پلیس زخمی شد و متعدد وجود دارد, دستگیری آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت. کامپوس گفت: معترضان به ضرب گلوله BB اسلحه در افسران و پرتاب آجر و بطری و چاقو در آنها. مردم به تماشای این صحنه از پشت بام برخی از خنده به عنوان درگیری آغاز شد.

کف شور خطاب به معترضان در یک کنفرانس خبری گفت: “این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور”

“شما disgracing شهر ما,” او گفت: معترضان. “شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است. ما بهتر از این. ما بهتر از این به عنوان یک شهر است. ما بهتر از این را به عنوان یک کشور است. رفتن به خانه به خانه.”

پایین بود و flanked توسط رپرهای T. I. و قاتل مایک و همچنین به عنوان دختر پادشاه, Bernice پادشاه.

Killer Mike گریه به عنوان او صحبت کرد.

“ما باید بهتر از این لحظه. ما باید بهتر از به آتش کشیدن خانه خود ما. چرا که اگر ما از دست دادن آتلانتا آنچه که باید ما رو?” او گفت:.

پس از شهردار کف درخواست کرد برای آرام کردن خشونت ادامه یافت. بیشتر اتومبیل های آتش یک استارباکس شکست شد تا ویندوز از College Football Hall of Fame شکسته شد و یاد Omni هتل تخریب شد.

معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل و برخی سعی کردم به فشار از طریق موانع راه اندازی توسط سرویس مخفی ایالات متحده در امتداد خیابان پنسیلوانیا.

در ابتدا یک تظاهرات مسالمت آمیز در شهر نیویورک spiraled به هرج و مرج به عنوان شب سقوط کرد که معترضان skirmished با افسران تخریب خودروهای پلیس و آتش زدند.

در بروکلین فعالان که تا به حال راهپیمایی از منهتن شعار توهین در افسران صف خارج بارکلیز سنتر و حلیم آنها را با آب بطری. پلیس با اسپری در یک چشم-تحریک کننده های شیمیایی را تا حد زیادی جمعیت های گوناگون چندین بار و سپس پاک پلازا.

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان را به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها.

تظاهرکنندگان را لرزاند یک ون پلیس, تنظیم آن را به آتش کشیده و سپس ناخوانا, نقاشی های دیواری در سراسر آن سوخته هالک و آن را در آتش برای بار دوم به عنوان افسران عقب نشینی از این منطقه است. بلوک دور معترضان با استفاده از یک باشگاه به خمیر یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس.

تعداد زیادی از مردم دستگیر شدند و پلیس در آورده اتوبوس برای حمل کردن کسانی که آنها را دستگیر کردند.

“ما یک شب جلوتر از ما در بروکلین” شهردار, بیل د Blasio توییتی. “ما تنها تمرکز deescalating این وضعیت و گرفتن مردم در خانه امن است. وجود خواهد داشت یک بررسی کامل از آنچه امشب اتفاق افتاده است. ما هرگز نمی خواهم برای دیدن یک شب دیگر شبیه به این.”

اداره پلیس گفت متعدد ماموران مجروح شدند از جمله یکی که تا به حال دندان زدم.

نام سیاه و سفید از مردم کشته شده توسط پلیس از جمله فلوید و اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 بودند نشانه های انجام شده توسط کسانی که در جمعیت و در خود پرداختند.

“این وظیفه من به اینجا” گفت: Brianna Petrisko در میان کسانی که در فولی مربع در پایین منهتن که اکثر آنها با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. “کشور ما یک بیماری. ما باید از اینجا. این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود.”

در هوستون که در آن جورج فلوید رشد چند هزار نفر بسیج در مقابل شهرستان سالن. در میان آنها 19 ساله جیمی Ohaz که از نزدیکی شهر ریچموند, Texas.

“سوال من این است که چگونه بسیاری از چگونه بسیاری از بیشتر است ؟ من فقط می خواهم به زندگی می کنند در آینده ای که در آن همه ما در آرامش زندگی می کنند و ما نه مظلوم.”

تنش ها افزایش یافت در چند West Coast شهرستانها به عنوان شب سقوط کرد و معترضان مسدود بزرگراه در لوس آنجلس و اوکلند.

حدود 1000 نفر از معترضان با تجمع در اوکلند. آنها شکست ویندوز, اسپری ساختمان با “کشتن پلیس” گرافیتی و ملاقات با مواد شیمیایی اسپری از پلیس. اوکلند پلیس اطلاع جمعیت که demonstrationwas غیر قانونی مجمع. مقامات گفت: ماموران مجروح شدند که پرتابه پرتاب شد و آنها که مردم را به ترک این منطقه است.

تظاهرکنندگان در لس آنجلس scuffled در زمان با پلیس, با چند معترضان بازداشت و یک افسر دریافت درمان های پزشکی, پلیس گفت:. یک خودرو پلیس لس آنجلس به حال خود ویندوز شکست و سی ان ان گزارش داد که کسی که نوشت: “قاتل” در یک ماشین گشت.

معترضان بارها و بارها با پلیس درگیر شدند در دره سیلیکون شهر سن خوزه گفت: شهردار سام Liccardo و پلیس در پاسخ با فلش-انفجار نارنجک و گلوله های لاستیکی. یک افسر بود در بیمارستان تحت درمان مصدومیت بود که تهدید کننده زندگی او و مقامات پلیس گفت:.

Liccardo گفت: خود افسران مشترک جامعه را خشم بیش فلوید را در مرگ بازداشت.

“این یک بی عدالتی وحشتناک. من می خواهم مبادرت به حدس می زنم که هر افسر پلیس وجود دارد احساس می کند خیلی از همان خشم در مورد آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس گفت:” آسوشیتد پرس.

سی مایل به غرب سانتا کروز رئیس پلیس Andrew G. میلز در بیانیه ای گفت که این اقدامات توسط مینیاپولیس افسران در Floyd مرگ “در نقطه مقابل آنچه ما به عنوان پلیس خوب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de