راهول گاندی درک Covid-19 وضعیت محدود: JP Nadda

دهلی نو: کوبیدن راهول گاندی برای انتقاد از دولت مودی را از دست داده و به COVID-19 وضعیت BJP جمهور JP Nadda گفت: کنگره رهبر درک درستی از این مسائل محدود است و اظهارات خود را نه با هدف پرداختن به بحران اما همه در مورد سیاست.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اولین سالگرد نارندرا نخست وزیر-رهبری دولت در دوره دوم Nadda گفت: در یک سال گذشته خواهد بود شناخته شده برای بسیاری از تصمیم گیری های جسورانه و اقدامات به موقع برای مقابله با کروناویروس در هند زمانی که بسیاری از بزرگ و قدرتمند کشور پیدا کرده اند خود را “ناتوان”.

سال اول دوره دوم شده است پر از موفقیت ها و چالش های غیر قابل تصور با نخست وزیر پیشرو از جلو و در نظر گرفتن “جسورانه و به موقع” تصمیم گیری برای مبارزه با COVID-19 بحران, او گفت:.

صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر در آدرس خود را به حزب کارگران از طریق رسانه های اجتماعی Nadda توصیف کارگران مهاجر به عنوان “سلاح های قوی” از کشور و گفت: BJP است با آنها ایستاده و خود کارگران و مرکز در حال انجام همه چیز خود را برای سفر امن به مقصد خود را.

او گفت: در میان Coronavirus-مجبور مستند BJP کارگران انجام مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به تغذیه نیازمند و ارائه کمک به مردم در این زمان بحران.

در همان زمان دولت مودی ساخته شده مقررات برای ارائه رایگان جیره به 80 کرور مردم انتقال پول نقد در حساب های بیوه شهروندان ارشد و معلول و زنان ذینفع Jan Dhan حساب Nadda گفت.

مصرف در کنگره Nadda گفت: علاوه بر “اصلاح” به “اشتباهات تاریخی” از حزب مخالف نخست وزیر مودی در دوم تصدی حل و فصل بسیاری از میراث مشکلات مربوط به حکومت.

“اگر اول مدت مودی دولت ایجاد شد که بسیار در انتظار اصلاحات و زیرساخت های یک ‘جدید هند’, پس از سال اول از دوره دوم از مودی دولت شناخته خواهد شد برای در نظر گرفتن سختی و تصمیمات بزرگ و تبدیل چالش ها به فرصت” او گفت:.

در طول کنفرانس مطبوعاتی که در مورد خواسته گاندی گفته است که در سراسر کشور مستند شکست خورده است و در آن هدف Nadda گفت: “راهول گاندی را درک نمی کند این مسائل عمیق. خود را درک و مطالعه مسائل محدود است. است که چرا او باعث می شود گیج کننده سخنان گاهی اوقات سوال مستند و گاهی اوقات خواستار چرا آن را نمی شود افزایش یافته است.”

او اظهارات سیاسی به پایان می رسد و همه چیز در مورد سیاست و آنها را به چیزی برای انجام با پرداختن به کروناویروس مسائل BJP رئیس جمهور گفت:.

او مقصر کنگره برای politicising این موضوع و ادعا کرد که BJP مشغول به کار راستای خدمت به مردم در طول بحران.

پاسخ دادن به یک سوال Nadda اظهار داشت دولت زمین برای خود متکی هند مورد تشویق صنعتگران هندی است و در مورد رفتن یا موضوع مجوز سهمیه یک مرجع برای حمایت و کنترل اقتصاد هند تمرین قبل از سال 1991 اصلاحات. “اخلاق ما خواهد بود مترقی نه عقب,” او گفت:.

او اشاره کرد که coronavirus تست در هند رسیده 1.6 لاخ هر روز از 10,000 زودتر و کشور است تولید بیش از 4.5 لاخ تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت روزانه به عنوان به خوبی.

اخذ تاییدیه رئیس جمهور با اشاره به تابعیت (متمم) قانون ابطال ماده 370 تقویت ضد ترور قوانین و کسانی که در برابر جنایات علیه کودکان و ادغام بانک میان دولت کلید موفقیت است.

“این دولت مودی در زمان بسیاری از این تصمیمات در آن دوره دوم که هند تا به حال شده است در انتظار برای چند دهه. بسیاری از جمله تصمیمات گرفته شده در منافع عمومی و تقویت وحدت و یکپارچگی این کشور ارائه اجتماعی و عدالت اقتصادی گفت:” با اضافه کردن آن را نیز برآورده BJP را ایدئولوژیک کرده است.

او گفت: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه نقش کلیدی در بسیاری از این تصمیمات است.

Nadda گفت: کنگره کار را برای مدت طولانی به تاخیر انداختن تصمیم گیری در ایودیا مورد و اضافه شده است که یک گرند Ram معبد در حال حاضر می توان ساخته شده است پس از دیوان عالی کشور حکم.

مودی پس از مصرف بیش به عنوان نخست وزیر در سال 2014 تغییر “فرهنگ سیاسی” حکومت و تزریق آن با شتاب او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de