Recused دادستان نادیده گرفته و دستورالعمل دولت در هنگام بررسی Ahmaud Arbery مرگ


Illustration for article titled Recused Prosecutors Ignored State Guidelines When Investigating Ahmaud Arberys Death

عکس: سارا بلیک مورگان (آسوشیتد پرس)

می گویند اولیه تحقیقات به Ahmaud Arbery مرگ به کار گرفته شد ضعیف کتمان حقیقت است. از آن زمان نزدیک به دو ماه پس از او با خشونت کشته برای مردم مسئول دستگیر و چهره اتهامات عنوان شده علیه. اطلاعات جدید در مورد چگونگی مورد در ابتدا به کار گرفته شده فراهم می کند برخی از بینش به همین دلیل است.

تبلیغات

یک بررسی انجام شده توسط AJC پیدا کرده است که Brunswick منطقه وکیل Jackie Johnson را دنبال نمی کند مناسب پروتکل هنگامی که او کشف کرد او در تضاد منافع با این مورد. بر اساس سوابق و اظهارات جانسون ساخته شده است که او اساسا نادیده گرفته و قوانین خاموش پرش. آموزش ارائه شده توسط دادستان کل کریس کار و تعقیب قانونی وکلای شورای گرجستان متحده “هنگامی که شما یک درگیری دادستانی انجام شده است — هیچ کیفرخواست هیچ اتهامات بدون اوراق قرضه و بدون پیدا کردن یک جایگزین دادستان.”

جانسون نادیده گرفته است که پروتکل زمانی که او متوجه شد که گرگ McMichael یکی از مردان متهم به قتل Arbery قبلا مشغول به کار در دفتر او به عنوان یک محقق. به جای بلافاصله recusing خودش استخدام ویکراس دادستان منطقه جورج Barnhill. آن زمان Barnhill تنها از یک بعد به موضوع نظر پیدا کردن که گرگ و تراویس McMichael نیست به جرم سوء جنایی در Arbery مرگ است. جانسون منتظر سه روز پس از تیراندازی به اطلاع Carr را که او تا به حال یک تضاد منافع.

تبلیغات

از آن زمان چند هفته قبل از Barnhill recused خود را پس از Arbery را واندا کوپر کشف وکیل بود و جنگ از خود. Barnhill پسر مشغول به کار در جانسون و تا به حال سابقه کار در کنار گرگ McMichael. Barnhill recused خود را اما نه قبل از نوشتن سه صفحه نامه به پلیس تکرار کرد و اعتقاد خود را که هیچ جرم و جنایت شده است. این حرکت شده است ملاقات کرد, با تمسخر از بسیاری از دادستان آن را به عنوان یک به طور گسترده ای برگزار شد باور است که هنگامی که یک دادستان تصمیم می گیرد به recuse خود را از یک مورد آنها باید هیچ اقدام دیگری در تلاش برای نفوذ در این مورد.

هینسویلل منطقه وکیل تام Durden در زمان بیش از این مورد و خواسته او گرجستان دفتر تحقیقات به نگاه در این صورت پس از یک ویدئو از Arbery مرگ به بیرون درز شد publicly. این در نهایت منجر به هر دو McMichaels دستگیر شده در مارس 7 در اتهام قتل. هفته گذشته ویلیام برایان که ثبت تصویری از Arbery مرگ دستگیر شد به اتهام قتل, به عنوان به خوبی. Durden recused خود را از پرونده با استناد به کمبود منابع به درستی پیگیر این پرونده است. Cobb County District Attorney Joyette هلمز است که در حال حاضر نظارت بر این مورد است.

این معلوم نیست که آیا Barnhill و جانسون شکست هر گونه قوانین در رسیدگی به این پرونده هر چند اعمال خود شده اند به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط دادستان ها در سراسر کشور. “راه این است که قرار است به کار مخالف چگونه آنها آن را انجام داد” سابق شهرستان دکالب منطقه وکیل رابرت جیمز گفت AJC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de