کرم های ضد آفتاب لکه ها خیلی بد شما باید به جست و خیز این مسائل به طور کامل (OMG اما نیست!)


تا آنجا که به فلسفه های شخصی من یکی از کسانی که اعتقاد به قدرت خورشید و جنسی به درمان ذهن و بدن و روح. در هر دو, و اغلب خوب است برای سلامت جسمی و روانی. هر دو نیاز به برخی از اندازه گیری از حفاظت. Mmm-hm. خوشبختانه برای شما, فیلم هفته آمده است و بنابراین من در اینجا به هکتور شما در مورد شیوه های رابطه جنسی ایمن! و من در واقع واقعا حتی در اینجا به هکتور شما در مورد پوشیدن کرم های ضد آفتاب جز به می گویند که شما باید آن را انجام دهد.

تبلیغات

آنچه که من واقعا در اینجا به صحبت کردن با شما در مورد کرم های ضد آفتاب و لکه های که در حال انجام همه چیز. دلیل آنها آنقدر وحشی است که آنها را یک عنصر مخفی نیست که در واقع یک راز—آن را به نام avobenzone—که وحشتناک لکه-y چیز را به لباس. امروز ما در حال رفتن به پوشش ضد آفتاب و آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آن زمانی که آن را می آید به حذف لکه.


ضد آفتاب لکه چیز

بنابراین من از ذکر این مسائل avobenzone درست است ؟ آن را یک عنصر در بر داشت در بسیاری از کرم های ضد آفتاب. مشکل با avobenzone این است: آن واکنش نشان می دهد به آهن در راه است که باعث می شود لکه های نارنجی. و شما احتمالا مانند “هیچ مشکلی نیست من فقط … جلوگیری از آهن زمانی که من برنزه؟” اه مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند آن را باید بسیار آسان به جز وجود آهن در آب ما عرضه و راست. خبر بد همه در اطراف.

تبلیغات

در حال حاضر پس از آن کسانی که نارنجی لکه ها? در واقع معادل لکه زنگ زدگی و وجود دارد یک چیز بسیار خاص به دانستن در مورد درمان لکه زنگ زدگی: آنها نفرت هر دو کلر و اکسیژن سفید, بنابراین شما می توانید با استفاده از هر کدام از این محصولات نه یک مواد شوینده که حاوی سفید کننده اکسیژنبرای درمان آنها. آن را فقط آنها را بدتر. اوه من می دانم. من به کمک هر چند!

درمان کرم های ضد آفتاب و/یا لکه زنگ زدگی

در واقع وجود دارد یک راه بسیار آسان برای درمان لکه زنگ زدگی—این یک بیت از یک DIY به آن احساس اما من قول می دهم این است که یکی از آن “درمان های خانگی” که در واقع کار می کند اگر چه شما لازم نیست به اعتقاد من از آنجا که من نیز می تواند به شما ارائه تجاری زنگ از بین بردن لکه محصولات. انتخاب! ما عاشق گزینه های اینجا در دنیای من.

تبلیغات

DIY-ish چیزی است که برای استفاده از آب لیمو و نمک برای درمان لکه های اول سیفون لکه را با آب سرد و سپس فشردن آب لیمو به طور مستقیم بر روی خیس میكنیم. غیر روحانی پوشاک تخت در یک محل که در آن می توانید اقامت دست نخورده بریزید و نمک بیش از آب لیمو. ترک درمان لکه روی لباس را برای چند ساعت تا یک شب و سپس با قلم مو دور نمک و شستن به عنوان معمول است.

من ذکر شده در محصولات تجاری برای از بین بردن لکه زنگ از لباس و آنها Carbona لکه شیاطین #9 (زنگ زدگی و عرق) و Whink زنگ لکه. شما بروید وجود دارد! هر دو می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان قبل از درمان برای لکه زنگ زدگی قبل از به طور منظم شویی.

تبلیغات

کرم های ضدآفتاب که اصلا شامل Avobenzone

شما احتمالا مانند “خوب اما اگر من فقط خرید کرم های ضدآفتاب بدون avobenzone?” که معقول است! این چیزی است که آن را سخت برای پیدا کردن کرم های ضد آفتاب بدون avobenzone هر چند آنها وجود دارد بیشتر در کرم های ضدآفتاب حاوی برای کودکان و نوجوانان و همچنین avobenzone بسیار خوب UV blocker بنابراین آن را به ارزش صلح با آن لکه-y راه tbh.

تبلیغات

با این حال! من یک دهنده و بنابراین من به شما این خلاصه ای از کرم های ضد آفتاب شما می توانید خرید که نیست avobenzone.

تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de