از پلیس متهم درجه 3 قتل در جورج فلوید مرگ تشکیل پرونده برای طلاق


Derek Chauvin

درک چوین
عکس: رمزی شهرستان کلانتر دفتر (AP تصاویر)

زندگی در شما سریع می آید.

یک دقیقه Derek چوین بود وحشتناک, مینیاپولیس, افسر پلیس زانو در گردن یک مرد متهم وحشتناک جنایت جنگی به اتهام تلاش برای صرف تقلبی 20 دلار بیل و…خوب من اهمیتی نمی دهند در مورد چوین بعدی دقیقه و یا با چه سرعتی زندگی آمد و در او.

تبلیغات

لعنت به این مرد.

علاوه بر اینکه بازداشت شده و در زندان انداخته با یک دلار 500.000 باند برای استفاده از زانو خود را به عنوان یک طناب دار در مجازات جورج فلوید چوین همسر گزارش شده است که تشکیل پرونده برای طلاق.

تبلیغات

با توجه به بیانیه ای از خانواده, قانون شرکت, Kellie چوین همسر سابق پلیس درک چوین است کبود و او با اقداماتی که منجر به جورج فلوید مرگ است.

“[Kellie] است ویران آقای فلوید مرگ و بیشترین همدردی نهفته است با خانواده اش را با خود عزیزان و با هر کسی که عزادار این فاجعه است. او برای ثبت انحلال ازدواج خود را به درک چوین,” Sekula قانون دفاتر گفت: در این بیانیه از نیویورک دیلی نیوز ،

فلوید, 46, گذاشته شد و در معده اش او را دست بسر برده است پشت سر خود را هنگامی که چوین ثبت شد دو زانو بر گردن او. چوین ماند در این موقعیت به عنوان فلوید hollered “من نمی توانم نفس بکشم” برای بیش از پنج دقیقه. سه نفر دیگر از افسران اسیر گرفته شده بودند که در فیلم نیست و یا حفاظت از خدمت در عمومی مجازات شده اند اخراج از مینیاپولیس پلیس بوده اند اما شارژ با هر گونه جرایم است.

فلوید مرگ و شماری دیگر اعدام های فراقضایی در دست پلیس منجر به سراسر کشور تظاهرات.

تبلیغات

از طریق وکلا, Kellie چوین خواسته است برای حفظ حریم خصوصی برای خانواده اش در طول این زمان به این دلیل او را طلاق این یک چهارم از یک لینچ اوباش و اشاره می کند که او برای هر چیزی بخواهید برای او به زودی به شوهر سابق.

“در حالی که خانم چوین است بدون فرزند از زمان ازدواج او با احترام درخواست می کند که او فرزند بزرگتر او پدر و مادر و خانواده گسترده خود را داده می شود ایمنی و حفظ حریم خصوصی در طول این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de