آید تپه خشمگین, خشونت و تحقیر در 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام و گسترده پرشور درخواست برای تحمل و صلح مبارز تظاهر rampaged در سراسر مینیاپولیس برای چهارمین شب جمعه و اوایل شنبه, ایجاد بی سابقه ویران کردن آنها به عنوان مجموعه ای قوی به آتش سوزی و غارت و تخریب کسب و کار و افسران پلیس در واکنش به کشته شدن یک غیر مسلح سیاه مرد زیر یک افسر پلیس را به زانو در روز دوشنبه.

همه حساب اجرای قانون حضور تقریبا غیر قابل کشف به عنوان خشونت به سرعت در حال شتاب تا زمانی که درست قبل از نیمه شب و اوایل روز شنبه زمانی که صدها نفر از افسران پلیس سربازان دولت و سرباز گارد ملی در برخی از وسایل نقلیه زره پوش را دامن زد به مشکل مناطق مقابله با تظاهر کنندگان با انبوه نیروی گاز اشک آور و سفارشات برای پراکنده صادر شده از طریق تصادف تعقیب درهم bullhorn.

و در عین حال کسانی که تلاش کرده بود مشخصه تاثیر کمی برای بسیاری از شب و سوالات swirled در میان شهروندان و سیاستمداران در مورد چگونه چنین وضعیت وخیم می تواند توسعه یافته در ارام مترقی شهرستان.

تازه خشونت آمد و با وجود روز جمعه اتهامات علیه Derek چوین مامور پلیس مظنون در مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد بودن بازداشت به ظن عبور یک لایحه تقلبی.

در 1:30 صبح شنبه یک مشخصه خسته رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری برگزار طولانی احساسی پاره پاره کنفرانس خبری. Walz شروع با گفتن این که او صحبت کرده بود به Floyd خانواده و آنها موافقت کردند که آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس وحشتناک بود و غیرسازنده است.

“این هرج و مرج مطلق — این است که عزادار و این است که ساخت یک بیانیه [درباره بی عدالتی] که ما به طور کامل تصدیق نیاز به ثابت — این خطرناک است” Walz گفت. “شما نیاز به رفتن به خانه.”

بنحوی که سازمان یافته خارجی ها شاید از جمله آنارشیست سفید supremacists و کارتل مواد مخدر عوامل از خارج مینه سوتا شد کمک به هرج و مرج Walz گفت: “تعداد مطلق از تظاهر کنندگان ساخته شده آن را غیر ممکن را منسجم بازداشت. … ظرفیت قادر به انجام اقدام توهین آمیز بود تا حد زیادی کاهش” دامنه محض و به ظاهر سازمان یافته طبیعت از ضرب و جرح.

“از چیزی که وحشتناک است که این بیشتر شبیه یک عملیات نظامی در حال حاضر به عنوان شما را مشاهده سرکردگان حرکت از جایی به جای” او گفت:.

“من مسئولیت برای کم بها دادن گستاخ تخریب و وسعت این جمعیت” Walz گفت. او گفت: بارها و بارها که دامنه محض جمعیت و خشونت شده اند تکان دهنده است و هیچ راهی برای برای مقامات به پیش بینی و یا آماده شدن برای چنین حمله.

“وجود دارد به سادگی بیش از آنها از ما,” او گفت:.

مقایسه حوادث این هفته به اقدامات او متعهد شده است در رابطه با COVID-19 اپیدمی Walz گفت: “جمع و جور است که ما در جامعه متمدن است که شما باید به اجتماعی خرید” که تظاهر ایمان نمیآورند ، او گفت: اجرای قانون تا به حال به تمرکز بر حفاظت از موسسات بزرگ مانند فدرال رزرو و نیروگاه تصدیق کرد که که تاکید شده است در هزینه کسب و کارهای کوچک بسیاری از آنها خانواده و اقلیت متعلق به که رفته اند تا در شعله های آتش و یا سوخته شده توسط غارتگران است.

عاطفی فری افزود: “مینیاپولیس, من می دانم که شما در حال وضعیتی وخیم. … ما به عنوان یک شهر بسیار بیش از این است. ما به عنوان یک شهر می تواند بسیار بهتر است.”

یک بار دیگر Frey ساخته شده پرشوری درخواست برای پایان دادن به خشونت کرد و گفت که آن را تنها از صدمه زدن به ساکنان نه “برگشت” در پلیس. “اگر شما یک دوست یا یک عضو خانواده است که در خارج وجود دارد در حال حاضر آنها تماس بگیرید و به آنها بگویید به خانه آمده” او التماس کرد. “آن است که امن نیست. درست نیست.”

جان هارینگتون کمیسر امور خارجه وزارت امنیت عمومی نیز در صحبت کوچولو-ساعت کنفرانس خبری گفت که تلاش ها ادامه خواهد یک شبه به فشار تظاهر کنندگان از مرکز شهر و مناطق کسب و کار اما “ما باید به مراتب بیشتر افسران و به مراتب بیشتر گارد ملی افسران تر از ما دارند.”

خشونت های رخ داده پس از بسیاری از کسب و کار و ساختارهای شده بود سوار کردن و غنی شده در آماده سازی برای شب دیگری از تظاهرات خشونت آمیز علیه خشونت پلیس.

پس از نیمه شب به عنوان هلیکوپتر ضرب بالاتر از مینیاپولیس و دود پوشانده shellshocked شهر عمده آتش سوزی گزارش شد در نزدیکی مینیاپولیس اداره پلیس پنجم حوزه ستاد در خیابان Nicollet و 31st, خیابان, از جمله یکی در آمریکا و اداره پست در Nicollet, یک Wells Fargo Bank, a Stop-and-Go و در یک ایستگاه گاز شل در خیابان پارک و دریاچه و خیابان است. وجود نگرانی که accelerants در ایستگاه گاز می تواند منفجر شود و تماشاچیان پراکنده و ducked. مقامات آتش گفت: آنها نمی تواند به بسیاری از سایت ها بدون امنیت.

مقامات همچنین گزارش شده است که عکس شده بود از کار اخراج افسران در منطقه, اما وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

مینیاپولیس افسر پلیس نیز با شلیک به یک ماشین است که خمرهای شکل به یک گروه از افسران در مرکز شهر مینیاپولیس اواخر جمعه اما هیچ یک ضربه بود.

اجرای قانون نقل مکان کرد و یکهو به منطقه درست قبل از نیمه شب در تلاش برای عقب راندن جمعیت پر شد.

ادامه تخریب مطرح شده سوال مهم در مورد حضور و استراتژی اجرای قانون و گارد ملی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نام پنج شنبه برای کمک به حفظ صلح است. درست قبل از نیمه شب جمعه به مراتب بیشتر گارد و افسران پلیس شروع به نشان می دهد تا در نقاط داغ.

سناتور. پل Gazelka دولت اوباما و اکثریت رهبر lambasted Walz دوباره برای آنچه که او به نام فقدان رهبری است. او در میان بسیاری از توافق رهبران سیاسی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که وزن در نگرانی از وضعیت و رهبری Walz و فری.

اوایل روز شنبه, Gazelka گفت استار تریبیون خبرنگار که به نام او به کاخ سفید در مورد مینه سوتا, شورش, اگر چه او قادر به صحبت به طور مستقیم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “من گفت:” مینه سوتا به شما نیاز دارد,'” Gazelka گفت. “‘فرماندار ما قادر به حفظ صلح. و ما نیاز به کمک دارید قبل از شهر ما می سوزد.'”

Gazelka گفت: “نمی دانم که اگر او در تماس بود و چه چیزی باعث پنتاگون اعلام کرد که آن را تا به حال قرار دادن ارتش در حالت آماده باش در مورد آن مورد نیاز بود در مینیاپولیس.

“این یک شکست رهبری در فرمانداری سطح” Gazelka گفت. “او فرمانده کل قوا. او کنترل گارد ملی. او نیاز به منجر شود.”

او گفت: Walz باید به نام خارج از 2000 سرباز گارد ملی نه 500.

در اوایل روز شنبه در کنفرانس خبری Walz گفت که دولت به طور جدی با توجه به پذیرش این نوع از کمک نظامی اتمام حجت با پنتاگون به خصوص اگر آن را شامل اطلاعات ملی کمک در مورد نیروهای خارجی کمک به خشونت در مینیاپولیس.

“چرا ما صحبت کردن در مورد آنارشیست ها که در حال سوزاندن لعنت ساختمان که ساخته شد تا با بومی صاحبان” به جای صحبت کردن در مورد یک افسر پلیس است که اقدامات منجر به مرگ یک شهروند گفت: در توصیف تشدید در دامنه خشونت از دوشنبه. پیدایش خشم و اعتراض شده است از دست رفته در شورش رهبران دستکاری هرج و مرج, او ادعا کرد.

حدود یک ساعت قبل از کنفرانس خبری Walz توییتی که اجرای قانون بود که مستقر مرتبه به نقاط مشکل. مینه سوتا پلیس و افسران صلح ارتباط به سرعت پاسخ داد که اعضای آن نیست که تقریبا مقدار منابع مورد نیاز برای رسیدگی به شدت از بحران و خواهان رهبری در بخشی خود را.

در مینیاپولیس’ سوم حوزه مقر پلیس بود که آتش کشیدند اوایل جمعه, دولت, گشت سربازان شلیک گاز اشک آور در تظاهرات فقط قبل از حکومت نظامی صورت گرفت اما بعد اتومبیل سوخته دور نیست و وجود دارد به نظر می رسد بدون حضور از اجرای قانون و یا آتش.

مرکز شهر تعدادی از افسران دوچرخه نمی تداخل با رومینگ اعتراض که رشد پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و تصویب اولین حوزه پلیس ایستگاه بدون توقف قبل از آن ساخته شده راه خود را بر روی بزرگراه بین ایالتی 35W. با توجه به دوربین MnDOT ترافیک معترضان بعد مجموعه ای از اتش در southbound خطوط فقط در جنوب خیابان واشنگتن.

در پنجمین حوزه در جنوب مینیاپولیس 350 افسران نقل مکان به منطقه درست قبل از نیمه شب عقب هل دادن تظاهرات ، چندین افسر ایستاده در بالای ساختمان تماشای عمدتا صلح آمیز جمعیت که شعار و برگزاری علائم. در ضمن نزدیکی با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه دفتر Max و فروشگاه را غارت کردند. نزدیک نیمه شب ماموران پلیس و گارد ملی نیروهای در حال حرکت بودند به این منطقه است.

اوایل روز شنبه آتش سوزی شد و همچنین سوزش در کسب و کار در W. برادوی است. دود پر از سمت شمال به عنوان آتش نشانان خاموش فروغ در چه هنگامی یک آرایشگاه در تقاطع N. 26 خیابان. تماشاچیان تماشا آرامی به عنوان افسران پلیس نیز ایستاده بود. صحنه صلح آمیز بود و در نزدیکی چهارم حوزه ستاد این سایت از بسیاری از تظاهرات در ماه گذشته همه چیز به صلح آمیز است.

برایان Tyner این Minneapois آتش نشانی دستیار رئیس عملیات گفت: اواخر جمعه که آتش نشانان شد در پاسخ به آتش سوزی در سراسر شهر اما “ما قادر به پاسخ به سایت ها تا زمانی که صحنه را می توان امن.” در اوایل روز شنبه آتش نشانان در حال حاضر در بسیاری از زبانه های آتش سوزی, احاطه شده توسط سرباز گارد و افسران پلیس حتی به عنوان تظاهرکنندگان ماند در این نزدیکی هست.

با توجه به اعزام اورژانس صوتی, عکس از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از 8 p. m. در یک گروه از پرسنل اجرای قانون در خیابان Hiawatha قبل دو مرد در پیراهن سفید دور زد در E. 32 خیابان. معلوم بود چه قدرت گزارش عکس از کار اخراج شدند. آنها بلافاصله شروع به عقب نشینی.

“هی بچه ها ایست از ما شروع به رفتن” یک مرد گفت با اشاره به آتش سوزی در این منطقه است. “ما لازم نیست که بسیاری از [expletive] از اینجا. بیایید نگه داشتن رفتن. چنگ زدن به شما بچه ها چیزهای گرفتن شما بچه ها’ مردم است. بیایید از اینجا دریافت کنید.”

“بیایید [expletive] از اینجا. … اگر شما لازم نیست که یک ماشین در یک. اجازه دهید بروید. در حال حاضر است.”

برخی از رهبران امیدوار بود برای یک مهلت از سرکش تظاهرات پس از اعلام در اطراف ظهر که از کار اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده بود دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. تصویری گرفته شده دوشنبه شب نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از 8½ دقیقه در حالی که فلوید سقوط کرد و بی توجه بود و بعد از آن مرده.

در نزدیکی سوخته سوم حوزه پلیس ساختمان های بسیاری در یک جمعیت از صدها نفر در زمان یک زانو را با مشت خود را در هوا. برخی در میان جمعیت گفت: آنها نمی رعایت مقررات منع رفت و آمد مگر اینکه هر چهار ماموران در صحنه فلوید مرگ دستگیر شدند و به اتهام.

“آنها نمی توانند به دستگیری همه ما”برخی از معترضان گفت. اما زمانی که گاز اشک آور راه اندازی شد بسیاری از فرار این منطقه است.

عموزاده توماس Mante و DeWayne Counce که سیاه ایستاده در گوشه ای از خیابان دریاچه و S. 22 خیابان در شب جمعه به چندین تظاهرات ایستاده در مقابل یک خط ملی Guardsmen و وسایل نقلیه پارک شده در سراسر دریاچه خیابان. “این یک بشریت چیز” Counce گفت. “مردم می خواهند تا” Mante گفت.

دو گفت: آنها در حال خوشحالم که چوین دستگیر شد و به اتهام اما گفت: سوم-قتل درجه تعداد خیلی کم است. “آنها اساسا و گفت آن را عمدی نیست” Counce گفت. آنها می خواهند برای دیدن سه تن دیگر از افسران سابق به اتهام قتل بیش از حد.

به عنوان او خواست اعتراض مسالمت آمیز پیش از آن در روز Walz اذعان مینه سوتا را عمیق و ریشه بی عدالتی و خواستار اقدامات جدید برای اطمینان از تغییر این زمان و پس از کمی تغییر بسیاری از بار قبل.

“من از شما میخواهم به ما کمک کند به ما کمک کند استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت به طوری که کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و خواستار عدالت هستند شنیده می شود,” او گفت:. “نه کسانی که پرتاب firebombs به کسب و کار است.”

‘آن را انجام نمی دهد هر گونه خوب است’

در جنوب مینیاپولیس جیمز کلارک بود که در میان ده ها تن که ایستاده بود توسط آتش نشانان خاموش چه مانده بود از محو شدن کارخانه های کوچک سلمانی در W. برادوی بود که به طور کامل فرا گرفته. او پدر Jamar, Clark, سیاه مرد کشته در برخورد با پلیس در سال 2015 که مرگ برانگیخته هفته از اعتراض و encampments خارج چهارم حوزه.

“آن را حل چیزی نیست انجام هر گونه خوب است. آن است فقط قرار دادن تمام این جوامع مختلف در یک موقعیت بد. آنها نمی توانند به مواد غذایی و یا داروهای تجویزی مشاغل,” او گفت:. “آن را ندارد.”

او خواست معترضان برای ارسال پیام خود را در راه های مختلف اما او را درک خشم و چیزهایی را ادامه خواهد داد.

“این ساختمان شده است برای بیش از 400 سال و آن را فقط به نقطه ای که در آن منفجر شد,” او گفت:.

کارکنان نویسندگان Pam Louwagie لیز سایر Libor Jany چائو منتظر و ابی سیمونز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de