پس از چهار شب بدون حضور پلیس مینیاپولیس, محله های محافظت از خود

پس از چهار شب های طولانی و بدون کمک از اولین پاسخ دهندگان در پی شورش و غارت پس از مرگ جورج فلوید Longfellow ساکنان تصمیم به گرفتن امور به دست خود. بسیاری از هماهنگ تلاش برای مسدود کردن خیابان های جانبی همراه این کشش از شرق دریاچه خیابان با استفاده از نوار احتیاط دیدم اسب و موقت سنگر برای حفاظت از مناطق مسکونی از تظاهر کنندگان.

اگر چه پلیس و گارد ملی تا حد زیادی تعداد معترضان مسالمت آمیز در روز شنبه بود که همیشه مورد و در محله های سراسر شهرهای دوقلو ساکنان همه چیز را می تواند به محافظت از خود را دارند.

در Longfellow, هیلاری Oppmann تماشا خرابکاری غارت گوشه Walgreens برای سه مستقیم شب بدون دخالت قبل از arsonists در نهایت روشن آن را در آتش شب گذشته. آتش نشانان را ندارد آن را به صحنه برای بیش از 7 ساعت است.

“ما نمی توانیم از دست دادن دیگر دارایی های جامعه مانند ما کتابخانه های داروخانه و دفتر پست” گفت: Oppmann که زندگی three doors down از دریاچه خیابان. “آنها به سادگی سمت چپ به رایت.”

در گوشه ای از خیابان فرانکلین و 15 خیابان S. نزدیکی مرکز شهر, بومیان آمریکا, اعضای انجمن جمع آوری شده در 8 بعد از ظهر حکومت نظامی برای محافظت از کسب و کار و مسکن در محله خود را.

مایکل Goze مدیر عامل شرکت آمریکایی هندی جامعه توسعه شرکت گفت که گروه خود را صاحب 14 خواص در منطقه از جمله حمایتی مسکن یک معامله گر بازار و کافی شاپ.

اعضای جامعه برنامه ریزی شده به فن در گروه های کوچک در طول شب برای محافظت از کسب و کارهای مختلف در این منطقه است. تنها آسیب محله به حال رنج می برد که از شنبه شب یک پنجره شکسته در یکی از خواص این گروه صاحب.

“ما فقط نمی خواهید به ترک آنها را به تخریب” Goze گفت. یک مهاجر صاحب کسب و کار در محله اخیرا صرف “تمام پول خود را” برای نوسازی خود کافه Goze گفت.

“او نگران بود که این امر می تواند همه را از دست داده و بنابراین من تصمیم گرفتم که این چیزی است که ما رو به انجام,” او گفت:.

در جنوب مینیاپولیس ساکنان باید با هم متحد برای حفاظت از این منطقه از بد بازیگران پس از چندین کسب و کار همراه W. برادوی سوزانده شب دیگر تحت شرایط مرموز. آنها نشسته در صندلی هر چند صد فوت در برادوی, منطقه اصلی تجاری بکشید.

الی Darris آیتالله سیستانی گفت: تلاش مورد نیاز برای مراقبت از زیرساخت های حیاتی در حالی که ایستاده تا برای عدالت است.

“در پایان ما مطمئن شوید که ما در حال ایستاده در مقابل بی معنی بی پروا و غیر انسانی در نظر گرفتن برادر ما زندگی ما هنوز هم می خواهید را به مطمئن شوید که ما بچه ما بچه ما عموهای ما برادرزاده تو باید بانک ها برای رفتن به فروشگاه های مواد غذایی به داخل و فروشگاه و ما متوجه شده ایم بسیار خوبی هماهنگ, هماهنگ عمدی حمله علیه سیاه و سفید, کسب و کار و ما عزم و اراده است که ما دیگر نمی خواهد اجازه می دهد این موذی rubes به جامعه ما است.” او گفت:.

Longfellow بازار در حال حاضر سوار با تخته سه لا است که یکی از معدود باقی مانده های مواد غذایی فروشگاه — پس از هدف Aldi و توله مواد غذایی کاهش یافت — با تشکر از ده ها تن از همسایه ها که گارد فروشگاه هر شب همراه با فلفل & سیب زمینی سرخ کرده sports grill در سراسر خیابان.

ساکنان بسیاری از پوشیدن رنگ زرد روشن ایمنی جلیقه برقراری ارتباط بیش از رادیوهای دستی برای هشدار دادن به یکدیگر در مورد ورودی خطر است. برخی از آنها مسلح با خفاش ها.

یک گروه از اعضای جامعه در 29th Street و 18 Ave S. ایجاد مانع در خیابان خود را با ساخت علائم و نرده های فلزی و اختیار داشت خفاش و برخی از آنها با پوشیدن دنده محافظ. تیم اسپرینگر رفت و به یک جامعه جلسه قبل و امروز این بود که مردم باید در حفاظت از محله خود را به این دلیل که پلیس ممکن است قادر به.

“من کاملا منزجر است که وجود دارد در حال تحریک است که در حال تبدیل شدن به چیزی است که نباید آن را,” او گفت:. “ما باید با تمرکز خیلی سخت نه تنها عدالت برای جورج فلوید بلکه سیستم را تغییر دهید.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de