به عنوان جمعیت تورم و تخریب مانت توجه نوبت به خارج از کشور تظاهر

اگر چه Minnesotans را ساخته اند تا اکثر بازداشت تا کنون در اعتراض به مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت مردم از تمام گوشه و کنار کشور به نمایندگی از یک درهم آمیخته از ایدئولوژی — برخی — به طور فزاینده تبدیل شده تا به عنوان تظاهرات رشد در اندازه و سطح خشونت است.

“آنها برای نشان دادن علت آنها در اعتراض به بی عدالتی آنها به سادگی خم در تخریب اموال و آنها خم در تلاش برای صدمه زدن به مردم” دولت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

Harrington گفت: دولت 2,500 عمومی ایمنی پرسنل مستقر در جمعه شد و به سرعت تعدادشان کمتر توسط “دهها هزار نفر” از تظاهر کنندگان. رژیم صهیونیستی. تیم Walz رفت تا آنجا که به می گویند که تا 80 درصد از افراد دستگیر شده در ارتباط با شورش آمد از خارج از دولت. اما گزارش ها از سنت پل پلیس و زندان Hennepin شهرستان سیاهههای مربوط به پیشنهاد مخالف است.

در ضمن هارینگتون و برخی از مقامات منتخب در اشاره ممکن است سفید supremacist دخالت. اجرای قانون مقامات درهم به بررسی آنلاین روابط شناخته شده گروه های افراطی و خارج از staters زندانی در شورش.

مینه سوتا Fusion مرکز بخشی از ایالت ایمنی عمومی بخش گزارش شده است که تا 75,000 “آشوبگران” می تواند سفر روز شنبه از کانزاس, شهرستان, شیکاگو, اوهایو و در جای دیگر با توجه به نامه ارسال شده از Hudson, Wis., شهردار غنی اوکانر درخواست گارد ملی کمک از فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers.

اما Walz گفت: بعد از آن که تعداد به احتمال زیاد مربوط به یک ملی صلح آمیز در طول روز اعتراض است که تحقق نیست.

به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری ایمنی مینه سوتا بخش از حمل و نقل بسته تعدادی از بزرگراه های اصلی در اطراف شهرهای دوقلو از جمله بخشهایی از I-94 و I-35W شروع 7 p. m. روز شنبه.

یک نگاهی از نزدیک در رسانه های اجتماعی پست ها و صحنه های از مینیاپولیس و سنت Paul نشان می دهد یک همگرایی ایدئولوژی با روشن شدن خط روند — از نرم افزار-تفنگ ضد پلیس تظاهر کنندگان به نیروهای شبه نظامی ضد فاشیست و آنارشیست ها.

پیروان جدید گروه مسلح ضد دولت افراط گرایان لقب “Boogaloo Bois” گزارش ظهور در تظاهرات و یا به اشتراک گذاشته اند اهداف خود را از سفر به دولت است.

J. J. MacNab یک همکار در دانشگاه جورج واشنگتن در برنامه مقابله با افراط گرایی در, تا به ردیابی بیش از 100 Facebook گروه های وابسته به “Boogaloo جنبش است.” او توضیح داد که تظاهرکنندگان او را دیده است در شهرهای دوقلو به عنوان بخشی از یک بخش است که به طور کلی طرفدار تفنگ اما نه نژادپرستانه متقاعد شده است که خشونت تنها راه را در مورد تغییر است.

جنبش تساوی نام خود را از یک اصطلاح عامیانه برای عمران و یا جنگ انقلاب. برخی از زیر گروه ها ممکن است بخواهید یک مسابقه جنگ MacNab گفت: اما تظاهرکنندگان در ایالت مینه سوتا تا کنون آگهی خود را تحقیر برای دولت است.

“جوان بخشی از Boogaloo جهان متنفر پلیس و آنها را تماشا پلیس کشتن یک مرد” گفت: MacNab. “و آنها عصبانی هستید. بسیار بسیار عصبانی و آنها فکر نمی کنم تغییر است رفتن به رخ می دهد مگر خشونت است.”

MacNab گفت: قسمت های مختلف جنبش متحد در سراسر عشق به سلاح گرم و متمم دوم: “آنها را به اشتراک بگذارید دو چیز مشترک: که آنها ناتوان و آنها می خواهند قدرت از طریق خشونت. و عشق آنها به سلاح گرم است.”

Walz روز شنبه با بسیج کامل نیروی گارد ملی برای اولین بار در دولت تاریخ است. MacNab هشدار داد که به طور فزاینده ای قابل مشاهده گارد ملی حضور می تواند متحد کردن گروه های افراطی است که همچنین شامل شبه نظامی عناصر را به سلاح در برابر دشمن مشترک.

“این رفتن به یک مسابقه مسئله آن را به یک” آه خدای من این رزمی, قانون, واکنش,” او گفت:.

در حالی که بسیاری از بازداشت شدگان تا کنون محلی معترضان بیش از یک دوجین شهرهای دوقلو ساکنان گفت: استار تریبیون در روز شنبه که آنها را دیدم متعدد وسایل نقلیه با خارج از دولت-پلاک پارک شده در نزدیکی خانه خود و یا در نزدیکی هتل ها. دیگران گزارش کرده اند, دیدن وسایل نقلیه تحمل هیچ صفحات در محله خود و یک ساکن گزارش دیدن بینام و کامیون و رانندگی پس از اعتصاب یک دوچرخه سوار در مینیاپولیس’ Longfellow محله.

مایک گریفین 34 ساله سازمان از تغییر جامعه عمل از جنوب مینیاپولیس گفت که به آخر هفته نزدیک او می تواند تشخیص خزنده حضور مردم کمتر علاقه مند در اعتراض فلوید مرگ از آنها در به دنبال دامن زدن به ناآرامی.

او در وبسایت خود در توییتر از آنچه او تصور می شود یک گروه از مبارزه با بوت چادری سفید مردان جوجه ریزی برنامه ای برای انجام سازماندهی آتش سوزی. او گفت: مردان نیز انجام شده “اره کردن چکش” و آجر. در حالی که گریفین و همکار او تظاهر به دنبال مکان های نمادین مانند سوم حوزه ایستگاه پلیس در اعتراض به او گفت که او متوجه دیگران ظاهری به هدف قرار دادن ساختمان ها و کسب و کار در تصادفی.

“شما می خواهید به بیرون رفتن وجود دارد و از بین بردن مینیاپولیس? انجام این کار در زمان خود” گریفین گفت. “من هیچ ایده چه نقطه خود را در این. من با استفاده از نور پست. من رفتن به این فروشگاه. این است که من آرایشگاه شما را سوزانده است. من آرایشگر زندگی بالاتر از آرایشگاه رفتن من به هر هفته. چه غلطی میکنی؟”

اجرای قانون منبع با آگاهی از تحقیقات در خارج از آشوبگران اذعان کرد که مردم در آینده از خارج از دولت به علت مشکلات. اما او گفت: او هنوز به دیدن هر گونه مدرک معتبری در ارتباط است که رفتار به سفید supremacists.

“این یک شاه ماهی قرمز گفت:” منبع که مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع.

بسیار تخریب شده است و به اصطلاح سفید آنارشیست ها که اغلب ساختمان های با برچسب ACAB مخفف “All cops are bastards.”

بسیاری از کسب و کارهای ویران شده توسط آتش در این هفته خرس که ثبتشده نماد است. به صورت محلی بر اساس آنارشیست ها نیز به ناآرامی در سال 2008 RNC کنوانسیون این منبع گفت.

اجرای قانون و جامعه دهندگان به طور یکسان با احتیاط از آنچه که روز شنبه در فروشگاه. هنوز گریفین برنامه ریزی شده بود در خارج وجود دارد در اواخر روز شنبه در مخالفت با حکومت نظامی.

نویسنده کارکنان لیز سایر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de