قبل از شب هنگام مینیاپولیس ساکنان بحث چه بود امن تر: ماندن یا رفتن

Category: کیمیا | No comments

مینیاپولیس ساکنان خود شهر سوختگی شب پس از شب — با حداقل مداخله از مقامات — شروع به آماده سازی خود روز شنبه به ایمنی خود را به دست خود.

آنلاین گروه های محله بودند فلفلی با مشاوره در مورد نگه داشتن چراغ در آوردن قوطی های زباله و مخازن پروپان در داخل نگه داشتن شیلنگ و آتش نشانی در آماده و اقامت در تماس با دیگر کشورهای همسایه. دیگران به سادگی بسته بندی شده و در سمت چپ شهر نگران برای ایمنی خانواده خود را.

ماریا کرامر بود که صرف بعد از ظهر بسته بندی دو گربه و اشیاء با ارزش را به رها کردن در خانه یکی از دوستان در میننتنکا. پس از آن او که قرار بود برای متوقف کردن توسط یک مامور اتش نشانی خانه دوست را انتخاب کنید تا یک چند خاموش را به همسایگان خود در نزدیکی خیابان های شیکاگو و 43 خیابان.

او زندگی می کردند در محله 20 سال و گفت: همسایگان می خواهید به “فرصت مبارزه” در صرفه جویی نژادی و اقتصادی متنوع منطقه از غارتگران و arsonists. آنها بوده ام در تلاش برای هماهنگ کردن تلاش های خود را با منابع مختلف دستورات مانند نگه داشتن خود چراغ و حتی hosing پایین در نزدیکی خودرو فروشگاه.

“این امر می تواند غم از دست دادن [خانه] اما آن را به عنوان غم و کسی که به قتل” کرامر گفت. “ما نمی ارزش ملک بیش از مردم, اما ما می خواهیم به حداقل حفظ جامعه ما به عنوان آنجا که ممکن است.”

تراویس دم و شریک زندگی خود را در سمت چپ خود در مینیاپولیس اوایل شب گذشته پس از دیدن اخبار از ناآرامی های مخرب. خارج از شهر در میان ترافیک و خیابان بسته شدن به اندازه کافی سخت بود اما آنها نیز به زودی متوجه شدم آنها در گاز کم است. دم گفت: آنها تحمل چند نمونه از با استفاده از نقشه های گوگل برای پیدا کردن یک کفش ایستگاه گاز تنها برای پیدا کردن آن بسته است. در حال حاضر آنها در شریک زندگی خود را در خانه پدر و مادر در نزدیکی خیابان و در حال بحث اگر و زمانی که آنها بازگشت به خانه.

“فقط به طور کلی عدم احساس امنیت زمانی که من در باغ من آبیاری گیاهان من یا من سگ برای پیاده روی و یا هر بار که می شنوم یک انفجار با صدای بلند و یا دیدن دود دیدن سوزاندن زباله در خیابان در مقابل خانه من آن را فقط به طور کلی به طور کلی بسیار ناراحت کننده احساس” دم گفت. “زمانی که در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی به نگرانی در مورد به طور کلی رفتن به جامعه بیرون رفتن به جهان … آن را می تواند تبدیل به بیش از حد برای مردم واقعا به سرعت.”

در علاوه بر این به پیشنهادات در مورد سطل زباله, شیلنگ, و چراغ, و, یکی از محله های ایمنی طرح توصیه ساکنان برای تهیه شارژ همراه خیس کردن چمن و از بین بردن سنگین چمن زیور آلات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شکستن ویندوز. عضو شورای اندرو جانسون که نشان دهنده یک بخش در جنوب نیمی از شهر تاکید کرد در یک e-mail به ساکنان است که آنها نمی باید انجام محله گشت.

“من درک می کنم که برخی از ساکنان علاقه مند بودند در راه رفتن پایین خیابان در انجام گشت” جانسون نوشت. “روشن شود: این مجاز نیست و می تواند خطرناک باشد.”

ترنت Witz که زندگی در بالای شهر نیست خواب از دوشنبه شب در میان تمام آژیر صدای تیر اندازی آتش بازی و فریاد در نزدیکی خانه اش. پس از آتش وارد نزدیکی یک ایستگاه گاز جمعه شب او را از خواب بیدار شنبه با حل و فصل برای محافظت از اموال خود را.

“ما نیاز به آماده سازی در مورد چیزی اتفاق می افتد,” Witz گفت. او رو تا بلند باغ شلنگ خود را آماده آتش نشانی خریداری مواد غذایی اضافی و مونتاژ برو کیسه اضافی لباس و لوازم. او حتی کپی از مقالات مهم مبادا آنها را نابود شده در آتش است.

او گفت: آن را به خصوص ترسناک که پرسنل اورژانس در دسترس نیست برای پاسخ.

“آتش سوزی در وسط خیابان و هیچ کس پاسخ دادن به تلفن [در 911],” Witz گفت.

بیش از 100 ساکنان تبدیل به یک جامعه جلسه صبح روز شنبه در Standish-اریکسون محله از جنوب مینیاپولیس به بحث در مورد آماده سازی خانه خود را برای شب ، جف Magnuson که حضور داشتند گفت: بسیاری از همسایگان خود را شگفت زده شدند به ضرب وشتم ادامه دارد جمعه شب — با وجود این بسیار تبلیغ ورود گارد ملی.

“در حال حاضر من فکر می کنم مردم گفت:” این به نظر می رسد به ریختن فراتر از منطقه تجاری’ ” Magnuson گفت: با استناد به چندین محله ایستگاه های گاز است که نابود شدند. “ما باید به سازماندهی خودمان و به نوعی از ایده چگونه ما می تواند بهترین مراقبت از خودمان است.”

شین Suttle و همسر او شده اند پناه در شمال ویسکانسین کابین برای چند هفته پس از coronavirus آمار تنها توقف دوباره به مینیاپولیس به انتخاب کنید تا لوازم برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در حلقه شمالی منطقه است.

اما تماشای اخبار از شورش و آتش سوزی Suttle گفت: آنها در حال رفتن به ماندن در کابین به صورت در حال حاضر. در حالی که آنها مایل آنها همچنین می تواند کمک به پاکسازی و مسالمت آمیز تظاهرات Suttle گفت: آن را “بسیار ترسناک” فکر می کنم از مردم به دام افتاده در داخل سوزاندن ساختمان های مسکونی در این منطقه است.

“بخشی از ما احساس گناه برای بودن وجود دارد انجام این نوع کارها و سپس طرف دیگر آن است که چگونه بد چیزی که در حال رفتن به دریافت کنید؟,” Suttle گفت. “در آن است رفتن به خطرناک است ؟ این نوع از یک شمشیر دو لبه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>