چین مرز ردیف: هند نمی خواهد اجازه دهید آن غرور بود صدمه دیده است می گوید Rajnath Singh

دهلی نو: هند نمی خواهد اجازه دهید آن “غرور و افتخار بود صدمه دیده است” در آخرین مرز flareup با چین است اما مصمم به حل و فصل اختلاف از طریق مذاکرات بین همسایه غول, دفاع, وزیر, Rajnath Singh گفته است.

سینگ همچنین در یک مصاحبه تلویزیونی گفت اواخر روز شنبه که هند تبدیل کردن یک واسطه توسط ما پیشنهاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

صدها نفر از هندی و چینی نیروهای درگیر در آخرین چهره متمرکز در هند Ladakh منطقه فقط در مقابل تبت.

دو کشور چندین اختلافات همراه خود را 3,500 کیلومتر (2,175 مایل) مرز. آنها جنگیدند مرز جنگ در سال 1962 و شده اند وجود دارد spats منظم هر چند هیچ شات اخراج شده از 1970s.

آخرین تنش منفجر on May 9 هنگامی که ده ها تن از چینی و هندی سربازان مجروح در fistfights و سنگ پرانی در هند دولت است. بسیاری از سربازان هندی هنوز در بیمارستان است.

اصلی مرحله نهایی مسابقات در حال حاضر در Ladakh حول این Galwan دره که کنترل دسترسی به چندین نقاط استراتژیک در هیمالیا مرز.

دو طرف باید سرزنش یکدیگر اما تحلیلگران می گویند در هند ساخت جاده های جدید در منطقه شده اند ممکن است فیوز برای اختلاف است.

هر دو طرف باید سرزنش یکدیگر و ارسال تقویت و تجهیزات سنگین به این منطقه.

“من می خواهم به اطمینان کشور است که ما نمی خواهد اجازه دهید به هند غرور صدمه دیده می شود در هر شرایطی” وزیر دفاع گفت: Aaj تک کانال تلویزیونی.

او با اشاره به مشابه سال 2017 مرحله نهایی مسابقات در Doklam فلات که او گفت: “بسیار متشنج” اما “ما گام به عقب”.

“هند بوده است پس از روشن شدن سیاست حفظ رابطه خوب با کشورهای همسایه. آن است که یک رویکرد جدید,” او اضافه شده است.

“در زمان و شرایط بوجود می آیند با چین است. آن اتفاق افتاده است قبل از” سینگ گفت: در حالی که اصرار دارد که هند در تلاش برای مطمئن شوید که “تنش تشدید ندارد”.

“مذاکرات در حال انجام میان دو کشور در زمینه نظامی و دیپلماتیک سطوح,” او گفت:.

یک وزارت دفاع روز یکشنبه هشدار داد که هند در مورد رسانه های اجتماعی جعلی از جنگ در مرز. “در حال حاضر هیچ خشونت اتفاق می افتد. تفاوت در حال رسیدگی از طریق تعامل بین فرماندهان نظامی” یک بیانیه وزارت اصرار داشت.

رئیس جمهور ایالات متحده در این هفته توییتی یک پیشنهاد برای میانجیگری در آنچه که او به نام “خشمگین” اختلاف است.

سینگ گفت: او را به صحبت وزیر دفاع علامت Esper روز جمعه به تاکید است که هند و چین باید مکانیسم هایی را برای حل “مشکلات” از طریق در مذاکرات دیپلماتیک و نظامی سطح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de