منحصر به فرد: iHeartMedia, جشن, سیاه, موسیقی ماه با محتوای قوی شامل H. E. R. Questlove و بیشتر


H.E.R. attends the 51st NAACP Image Awards, Presented by BET on February 22, 2020 in Pasadena, California. ; Questlove attends Heidi Klum’s 20th Annual Halloween Party on October 31, 2019 in New York City.

H. E. R. حضور 51 NAACP Image Awards ارائه شده توسط شرط در 22 فوریه سال 2020 در پاسادنا ، ; Questlove حضور هایدی کلوم را 20th Annual پارتی هالووین در 31 اکتبر 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ), Noam Galai (گتی ایماژ برای هایدی کلوم)

سیاه, موسیقی ماه در افق است و iHeartMedia, کاملا جشن برنامه ریزی شده به عنوان انتظار می رود.

تبلیغات

iHeart ارائه شده ریشه با منحصر به فرد deets:

iHeartMedia, امروز اعلام کرد که آن را جشن می گیرند, سیاه, موسیقی ماه با منحصر به فرد صوتی و عکس های شرح داری از برخی از امروز بالا شهری هنرمندان. این جشن را به افتخار دستاوردهای باور نکردنی از نوازندگان و با نفوذ سهم به دنیای موسیقی. آغاز ژوئن 1 iHeartMedia, خواهد air ویژه پیام های صوتی از هنرمندان از جمله H. E. R, ماشین حساب ساخت Dinero و اهل و بسیاری از آنها به عنوان جشن تاثیر و دستاوردهای هنرمندان سیاه پوست که تحت تاثیر قرار زندگی خود را مانند Beyonce, Dr. Dre, Jay Z Kanye West, Kendrick Lamar, Lauryn Hill, Ludacris, Michael Jackson Notorious B. I. G., شاهزاده, توپاک و بسیاری دیگر.

به عنوان سیاه و سفید موسیقی در ادامه به ایجاد قدرتمند ارتباطات شخصی و جوامع به ارمغان می آورد با هم iHeartMedia, نیز ارائه شنوندگان با یک بار در طول عمر فرصت برای برنده شدن در یک مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید با یکی امروز بزرگترین شهری و هنرمندان از جمله Trey Songz شهری AC. گوش دادن به iHeartMedia, شهری معاصر یا شهری AC ایستگاه های ماه طولانی برای یک شانس برای برنده شدن و یا از طریق برنامه iHeartRadio.

تبلیغات

“با جامعه و ارتباط شخصی بودن مهم تر در حال حاضر از همیشه قبل از ما مفتخر هستیم که قادر به جشن تاثیر قابل توجهی است که موسیقی سیاه و سفید تا به حال در همه ما” Doc Wynter, معاون اجرایی رئیس جمهور از شهری/Hip-Hop برنامه نویسی استراتژی برای iHeartMedia, در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده می شود قادر به آوردن شنوندگان ما علاقه هنرمندان هم به حمایت از یک دیگر با پیام های الهام بخش از هنرمندان مانند H. E. R. چه کسی خواهد پرداخت ادای احترام به افسانه ای Lauryn Hill و اهل روسیه خواهد شد که جشن سهم مهم است که خود را همکار آتلانتا بومی Ludacris ساخته شده است در موسیقی.”

صحبت از کسانی که به طور خاص در مراسم تجلیل از H. E. R. و راس ریشه منحصرا کلیپ های به دست آمده از آن بسیار صدا عکس های شرح داری که شما می توانید گوش دادن به شرح زیر:

این همه نیست (هی من به شما گفت که در تیتر که محتوای قوی بود!), پس iHeartMedia, نیز که در مورد پادکست زندگی های صوتی شرکت نیز debuting در دو ویژه سیاه و سفید موسیقی ماه با مضمون قسمت از “Questlove عالی.” عنوانی میزبان Questlove خواهد بود سفت آن را با بنیانگذاران سیاه موسیقی ماه Dyana ویلیامز (ژوئن 1) و کنی قمار (3 ژوئن).

تبلیغات

بنابراین علامت گذاری تقویم خود را برای ژوئن 1, تمیز کردن موم از گوش خود را و اتصال به محلی خود را iHeartRadio ایستگاه!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de