رژیم صهیونیستی. Walz میاد شهروندان کمک به جلوگیری شهرهای دوقلو’ خشونت

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در یکشنبه ستایش کمک ساکنان و همسایگان در کمک به حفظ آرامش و کنترل خرابکاری و تخریب که در حال گسترش در سراسر شهرهای دوقلو قبلی سه شب پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“من می خواهم برای تشکر از همه کسانی که شرکت کردند در توانایی ما برای بازگرداندن اعتماد در خیابان های ما” Walz گفت و اشاره کرد که با احترام به 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد ساکنان کمک کرده بود “ایجاد فضایی” برای اجرای قانون برای روشن شدن خیابان و کنترل مشکل است.

گفت: “از سر شب بسته شدن جاده و حکومت نظامی شروع یکشنبه شب در آماده سازی برای امکان بیشتر شد.

Walz سخنان آمد و در پایان یک شب دوم از حکومت نظامی در شهرهای دوقلو که در آن نیروهای امنیتی نقل مکان کرد و به شدت از طریق خیابان برای متفرق کردن معترضان با گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری کشیده و سلاح.

در حالی که اکثر مردم در خانه مانده بودند گزارش های پراکنده از آتش سوزی و غارت و صدمه به اموال هر چند نه در مقیاس قبلی دو شب هنگامی که تنش منفجر شد و بیش از فلوید مرگ در روز یادبود.

Walz اذعان کرد که شب گذشته باعث شده بود “یک روز پر از تنش بر خلاف هر گونه دیگر در مینه سوتا است.”

مقامات اعتبار مراتب بزرگتر حضور مینه سوتا گارد ملی. نگهبان گفت: نیروی خود را از رشد 700 مستقر در روز جمعه به بیش از 4100 در گشت و یا در انتظار نوبت خود را شنبه شب و به صبح روز یکشنبه. Walz نام آن را “بزرگترین ایمنی عمومی در عملیات دولت تاریخ است.”

دولت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: مقامات ساخته شده به عنوان بسیاری از 100 دستگیری یک شبه افزایش قابل توجهی بیش از گذشته دو شب از آتش سوزی و غارت. “ما با استفاده از حکومت نظامی به طور موثر,” او گفت:. او گفت: حدود 20 درصد از کسانی که بازداشت شده اند به نظر می رسد از خارج از دولت واژگونی شب گذشته برآورد 80 درصد است که مقامات به نظر می رسد که راه می رفت عقب.

Walz, اما, تاکید کرد بسیار سازمان یافته طبیعت از گروه های درگیر در خرابکاری و سرقت و تخریب از جمله آنچه که او به نام سایبر “انکار سرویس” حمله به دولت به سیستم های کامپیوتری. “که نه کسی نشسته در زیر زمین خود را,” او گفت:.

“وجود دارد خارج مردمی در آن وجود دارد,” او اضافه شده آیا یا نه آنها از مینه سوتا است. “ما برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد که” او گفت:.

مینه سوتا اصلاحات کمیسر پل Schnell گفت: در اوایل روز شنبه نشست خبری استراتژی یک رویکرد جامع ترکیب یک “بی سابقه” گارد حضور است که تا به حال پاک کردن ماموریت بیشتر پاسخ دهندگان برای اولین بار در آماده و کمک از رهبران جامعه در گفتن مردم به ماندن در خانه.

سرلشگر جان جنسن. یاور کلی از مینه سوتا گارد ملی به تمجید از آن به عنوان “تلاش” با دولت گشت و پلیس محلی.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری است که زیر آتش برای سفارش تخلیه جنوب مینیاپولیس ایستگاه پلیس پنجشنبه شب بود که بعد از آن آتش کشیده شده توسط غارتگران یکشنبه اعلام کرد که این شهر تا به حال هیچ “قابل توجه آتش سوزی” شنبه شب.

“دیروز ما خواسته یک چیزی از ما ساکنان” گفت: St. Paul شهردار ملوین کارتر. “ما از شما خواسته تا در خانه بمانند.”

در حالی که ستایش فقدان قابل توجهی صدمات Walz عذرخواهی برای WCCO خبرنگار بود که “سهوا” دستگیر شنبه شب در حالی که پوشش تظاهرات. این حادثه به دنبال بازداشت در صبح روز جمعه از یک ساعت در مینیاپولیس.

مقامات همچنین اعلام کردند که بررسی های پراکنده شکایت از نیروی بیش از حد از جمله یک حادثه مربوط به چند نفر نشسته و در خود ایوان جلو در جنوب مینیاپولیس که دیده می شد در فیلم بودن و هدفمند با مارک دور شلیک شده توسط پلیس ضد شورش و یا سربازان فریاد آنها را به داخل. “نور ‘اونا تا!” یکی از افسران فریاد زد.

Walz گفت که مسئولیت برای هر قسمت از سوء رفتار با اجرای قانون و خواهد بررسی کند. او همچنین گفت که او در زمان یک تماس شنبه از رپ Jay-Z که او به نقل از گفتن او را که “عدالت باید اینجا خدمت کرده است.”

اما برای اولین بار در پنج روز گذشته از ناآرامی در شهرهای دوقلو Walz خود را آغاز کرد روزانه خبری در یک خوش بین باشید. “وعده تابستان پس از یک زمستان طولانی وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de