در نادر همبستگی رقابت هالیوود Heavyweights پیوستن به نیروهای در حمایت از سیاه و سفید زندگی


Illustration for article titled In a Rare Show of Solidarity, Competing Hollywood Heavyweights Join Forces in Support of Black Lives

تصویر: Netflix (توییتر)

در outcries زیر در حال حاضر تعداد بی شماری از حوادث خشونت پلیس بر سیاه امریکا, آنچه که اغلب پر سر و صدا ترین است سکوت—از سیاه و سفید غیر دوستان اثرگذارندهها سیاستمداران و شاید مهمتر از همه از کسانی که این نوع از سیستم عامل است که در واقع رسیدن به خانه های آمریکا و نوسان افکار عمومی.

تبلیغات

ویروسی تصویری از قتل جورج فلوید است و فرفورژه یکی از مهمترین آوازی پاسخ در تاریخ اخیر و بی سابقه تراز برخی از بزرگترین نهادهای سرگرمی که علنا حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش های مختلف و عدالت اجتماعی سازمان ها از طریق صفحات رسانه های اجتماعی و پاسخ به هر یک از دیگر با پیام همبستگی.

تبلیغات

به عنوان گزارش شده توسط انواع:

در یک حرکت غیر عادی, Netflix, آمازون, Hulu, HBO, Starz و عمده دیگر هالیوود بازیکنان خود را با استفاده از شرکت های بزرگ حساب های رسانه های اجتماعی به موضع و حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در میان مداوم در سراسر کشور تظاهرات decrying مرگ جورج فلوید در دست افسران پلیس. در همین حال مدیر عامل شرکت ViacomCBS متعلق به برترین جیم Gianopulos فرستاده داخلی یادداشتی به کارکنان بیان این که “بسیاری از اعضای جامعه سیاه و سفید داشته اند نفس خود را به سرقت رفته از آنها را از طریق نژادی و بی عدالتی است.”

این یک تشویق بیانیه ضد نژادپرستی اما آنچه ما نمی دانیم این است که اگر قدرتمند عمومی موضع این چند میلیارد دلاری سرگرمی رنگ است که تقویت شده توسط هر گونه حمایت مالی برای زندگی مهم نیست و یا هر گونه دیگر عدالت سازمان. و در حالی که ما می دانیم یک احتمال از دست دادن (نژادپرستانه) مشترکین خواهد امدن مانند ورزشی نایک نیروی عظیم منهدم کننده که مورد حمایت khezri حق را به زانو زدن و همچنین نشان داده است حمایت خود را در زمان بحران با یک تبلیغ جدید با عنوان “تا زمانی که ما همه برنده,” خطر محاسبه شده از گرفتن یک موضع سیاسی در نهایت ممکن است همراه زیادی در نتیجه نهایی. به این ترتیب شبکه به خوبی معنی بیانیه در حمایت از خواسته سوال و نگرانی در مورد چگونه آنها به طور مداوم پشتیبانی سیاه زندگی در خارج از ملی نژادی بحران است.

تبلیغات

تبلیغات

سوالات معتبر هستند. بنابراین بیش از حد است که جبهه متحد ایجاد شده توسط برخی از سرگرمی های صنعت تاثیر گذار ترین اشخاص در حمایت از مبارزه برای زندگی است. ما به حفظ آن می تواند یکی از این نگرانی ها به صورت همزمان و همچنین امیدوارم که این موضع آشکار در بیش از یک سری از توییت—اما با این وجود درک همبستگی از پیام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de