ارتش هند را رد ویدئو ویروسی نشان دادن درگیری بین هندی, چینی, نیروهای

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: ارتش هند روز یکشنبه را رد کرد و تصویری که ظهور در رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان دادن درگیری بین چینی و هندی نیروهای نظامی در شرق لاداخ.

“محتویات تصویری در حال گردش هستند و نه تصدیق. تلاش برای پیوند آن با وضعیت در مرزهای شمالی است mala فیده,” ارتش در بیانیه ای گفت.

آن گفت: تفاوت های بین دو طرف در حال رسیدگی از طریق تعامل بین فرماندهان نظامی زیر تاسیس پروتکل در مدیریت از مرز بین دو کشور.

این رتبه تصویری ظاهرا نشان می دهد که درگیری بین هند و چین سربازان در Pangong Tso منطقه در شرق لاداخ.

“در حال حاضر هیچ خشونت اتفاق می افتد. تفاوت در حال رسیدگی از طریق تعامل بین فرماندهان نظامی هدایت تاسیس پروتکل در مدیریت مرزهای بین دو کشور” شرکت کرد.

“ما به شدت محکوم تلاش برای sensationalise مسائل تأثیر امنیت ملی است. رسانه ها درخواست شده است نه به هوا تصاویری که به احتمال زیاد به خراب کردن وضعیت کنونی در مرزها” به آن اضافه شده است.

نیروهای نظامی هند و چین درگیر شدند در عمده بست برای بیش از سه هفته در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie در شرق لاداخ در آنچه که تبدیل به بزرگترین رویارویی بین دو کشور پس از Doklam قسمت در سال 2017.

وضعیت بدتر شده و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در شب مه 5 در Pangong Tso که ریخته را به روز بعد قبل از اینکه دو طرف توافق کردند که به “خلاص”.

این بن بست ادامه داد.

ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

وزیر دفاع Rajnath Singh در روز شنبه گفت: مذاکرات دو جانبه شدند در نظامی و دیپلماتیک سطوح با چین برای حل و فصل این ردیف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>