Beyoncé speaks in a rare Instagram Live.

Beyoncé صحبت می کند نادر Instagram زندگی می کنند.
تصویر: Beyoncé (Instagram)

خیلی از امریکا هنوز در ماتم و خشم بیش قتل جورج فلوید و اگر شما احساس می کنید شخصی را ویران کرد شما به دور از تنهایی. اسیر در تصویری برای جهان برای دیدن خشونت پلیس در اقدام فلوید مرگ زیر زانو سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده است احشایی یادآوری از تهدید به زندگی در امریکا و هیچ کسی که مراقبت در مورد سیاه و سفید زندگی می کند, از جمله دو تن از معروف ترین هنرمندان در جهان شده است سیستم ایمنی بدن به عاطفی خرید اینترنتی.

تبلیغات

“برای چند روز گذشته میزان ویرانی و خشم و غم و اندوه من احساس شده است خسته کننده به حداقل می گویند!” ریحانا نوشت: در یک عاطفی پست به Instagram شنبه با برچسب نه تنها فلوید نام اما نام اخیر قربانیان Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. “من مردم را به قتل رساندند و بدون محاکمه اعدام روز به روز تحت فشار قرار دادند من برای یک سنگین در قلب من! به نقطه ای دور ماندن از اجتماعی فقط برای جلوگیری از شنیدن خون curdling عذاب در جورج فلوید صدای دوباره التماس و بیش از بیش برای زندگی خود!!!”

“نگاه از ترفند های شادی خالص و اوج در چهره این bigot, قاتل, قاتل, خوک, bum, Derek چوین, به من ثابت شده!! من نمی توانم تکان, این!,” او اضافه شده است. “من نمی توانم بیش از یک آمبولانس کشیدن تا به دستگیری یک امدادگر چک کردن نبض و بدون از بین بردن چیزی است که مانع از آن! این است که دختران عادی??? اگر قتل عمد است مناسب نتیجه برای “مواد مخدر” و یا “مقاومت در برابر بازداشت”….پس چه نتیجه مناسب برای قتل???!”

تبلیغات

بیانسه نیز در بازجویی اتهامات وارد علیه چوین گرفته شده را بازداشت در روز جمعه و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. در تصویری نادر ظاهر در Instagram صفحه: پنج شنبه, خواننده و نیکوکار صحبت کردن در مورد این فاجعه خواست او را دنبال امضای یک طومار نوشته شده در سایت خود را به “تقاضا بیشتر اتهامات عنوان شده در تمام کسانی که درگیر در مرگ جورج فلوید.”

“ما نیاز به عدالت برای جورج فلوید. همه ما شاهد قتل او در روز روشن. ما شکسته و ما بیزارند. ما نمی توانیم عادی این درد” Beyoncé گفت: در این ویدئو (h/t Rolling Stone). “من نه تنها با صحبت کردن به مردم رنگ; اگر شما از سفید و سیاه و قهوه ای و یا هر چیزی در بین من مطمئن هستم که شما احساس می کنید نا امید کننده با نژادپرستی در امریکا در حال حاضر. بیشتر بی معنی کشتن انسان بیشتر از دیدن مردم از رنگ به عنوان کمتر از انسان است. ما دیگر نمی تواند دور نگاه کنید. جورج است و تمام خانواده ما در بشریت است. او خانواده ما به این دلیل که او یک شخص آمریکایی است.”

“شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از بار است که ما دیده ایم این خشونت آمیز و قتل و بدون عواقب. بله کسی متهم شده است اما عدالت است و دور از دست” او ادامه داد. “لطفا ثبت درخواست و دعا برای صلح و محبت و شفا برای کشور ما است.”

تبلیغات

علاوه بر پیام کوتاه “فلوید” به 55156, Beyoncé است هدایت پیروان خود به چهار عدالت سازمان مقابله با این بحران کنونی: رنگ تغییربه NAACP, ما تنفس می کند و Change.orgکه اعلام کرده است که ریشه فلوید را تبدیل به بزرگترین طومار در تاریخ آن است. در علاوه بر این به Beyoncé امضا شامل Cardi, B, Keke Palmer, Lil Nas X, وکیل بنیامین Crump, جی ورساچهو نزدیک به 8 میلیون بیشتر است. علاوه بر این 2 ژوئن تعیین شده “سیاه و سفید کردن سهشنبه” بسیاری در صنعت موسیقی; صورتحساب به عنوان “یک روز از کار قطع و مجدد با جامعه ما”; اتفاقا در آغاز از آنچه که به عنوان صورتحساب به عنوان سیاه و سفید موسیقی در ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de