مستند فقط یک درس در حال حاضر بریس برای تاج خروش در Telangana: پزشکان

حیدرآباد: خوب دو ماه به کروناویروس مستند top دولت مقامات دولتی گفته اند که هدف از این مستند بود نه برای کنترل گسترش Covid-19 و نه از بین بردن آن. به جای این مستند بود “تنها” یک “فرصت برای افرادی که به دریافت آموزش در مورد این بیماری است.”

مقامات روشن ساخته است که وجود خواهد داشت موجی از Covid-19 در حال حاضر. پزشکان حال بیشتر اخبار نگران کننده. در حالی که 80 درصد از بیماران “را نشان نمی دهد هر گونه علائم” آنها احتمال ابتلا به عوارض جدی در سلامتی چند سال از هم اکنون پزشکان گفت.

“این ویروس می تواند برخی از اثرات ماندگار در ریه ها. برخی در دراز مدت اثرات به احتمال زیاد (برای آلوده بدون علامت مردم)” مدیر آموزش پزشکی دکتر رامش ردی گفت.

دکتر ردی و مدیر خدمات بهداشتی Dr G. ایستاده رائو که خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه قرار داده شده مسئولیت برای گسترش این بیماری در افراد است.

از جمله دلایل افزایش موارد و آینده خروش مردم زیر دستورالعمل های اساسی است که شامل یک ماسک-در سیاست و نه حفظ حداقل شش فوت فاصله از یکدیگر در حالی که در مکان های عمومی آنها گفت.

دو مقامات ارشد روشن ساخته است که آن را به عهده مردم خود را امن نگه دارید با پیوستن به دستورالعمل های ایمنی و زیر بهداشت شخصی.

بیان کرد: “ما باید به زندگی با ویروس” دکتر رائو گفت: ممکن بود برای نگه داشتن مردم در ناراحتی با مستمر مستند. دکتر رائو ذکر نمونه هایی از افراد به پایان رسید تا آلوده کردن کل خانواده ها و در برخی موارد کل محله با موازین اجتماعی فاصله هنجارهای.

“در برخی از GHMC مناطق مردم بیرون آمدن در اعداد بزرگ و نه مراقبت. در یک مورد ‘گسترده محلی انتقال’, دو نفر در سوریپت آلوده 82 دیگران است. در Borabanda در شهر آن 22 ساله که رفت به مادر بزرگ خود را در Pahadi Shareef که به پایان رسید تا با آلوده کردن مردم از 14 خانواده. در Shadnagar یکی 23 ساله منجر به 10 خانواده آلوده شدن توسط Coronavirus,” او گفت:.

در حالی که دکتر رائو گفت: نظارت Covid-19 بيمار شد و در ادامه و تمام مخاطبین خود را در حال نظارت به طور منظم, Dr ردی به نام “افزایش موارد در مورد یک بیماری عفونی است یک پدیده طبیعی است.”

او گفت: “وجود خواهد داشت یک خروش و ما برای آن آماده. مردم لازم نیست که به ترس که 80 درصد از کسانی که آلوده نمی خواهد علائم نشان می دهد. تنها در حدود 5 درصد از تمام موارد مثبت نیاز جدی بستری شدن در بیمارستان و برخی ممکن است نیاز به روش ساده درمان علامتی. در حدود 20 درصد از تمام موارد مورد آنچه که مورد نیاز است تکمیلی درمان با اکسیژن است. ما افزایش خطوط اکسیژن در بیمارستان گاندی به 1500 وجود دارد یکی دیگر از 700 تا 800 در Telangana موسسه علوم پزشکی.”

دکتر ردی گفت: مردم نیاز به ترس نیست در مورد تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19.
“بسیاری از بیماریهای همراه بود. همبودی مرگ و میر در یک بیماری همه گیر در حال عادی. وجود دارد بدون نیاز به ترس” کارگردان برای آموزش پزشکی گفت.

این ICMR پس از مطالعه پیشرفت بیماری در بسیاری از کشورها در حال حاضر گفت که مثبت حتی اگر بیماران بدون علامت را می توان مجاز به ماندن در خانه به عنوان طولانی به عنوان آنها باید از این امکانات برای ماندن در سخت انزوا او اضافه شده است.

مدیر آموزش پزشکی دکتر رامش ردی گفت: بیش از زیرساخت های کافی در محل برای درمان Coronavirus بيماران در بيمارستان های دولتی و در صورت نیاز ناشی خصوصی دانشکده های پزشکی و بیمارستان ها آماده بودند. تجهیزات مانند هواکش در دسترس است.

Dr ایستاده رائو که به نظر می رسد به قلم به عنوان برخی از خبرنگاران پرسید که بارها و بارها در مورد تعداد آزمایشات انجام شده در این دولت تا کنون گفت: از تست مورد نیاز بودند در حال انجام است. وقتی خبرنگار اصرار داشت در این شماره او گفت: “30,000 تست های انجام شده تا کنون است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de