مینه سوتا مقامات بهداشتی گزارش 14 بیشتر coronavirus مرگ و میر 664 به تازگی مورد تأیید

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا اعلام کرد 664 بیشتر موارد تایید شده از COVID-19 روز یکشنبه و 14 به تازگی گزارش شده مرگ و میر ناشی از آن بسیار contaigous ویروسی بیماری تنفسی.

مرگ یکشنبه اعلام کرد آورده دولت را مرگ در مجموع به 1,040 — به عنوان بسیاری از مینه سوتا رستوران ها و سالن های آماده سازی برای بازگشایی با محدودیت شروع ژوئن 1. رستوران می تواند باز برای خدمات به 50 مشتریان در یک زمان. سالن ممکن است تنها در عمل 25 درصد ظرفیت است.

در ضمن تعداد کل مواردی که از یکشنبه — 24,850 — به نظر نمی رسد که در حال رشد به عنوان سریع به عنوان آن را در چند هفته پیش داده ها از دولت نشان می دهد.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید او نگران است که در جریان نا آرامی های مدنی در مینه سوتا ناشی از ضبط مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در روز یادبود خواهد ایجاد یک محیط برای COVID-19 به گسترش به سرعت.

“من عمیقا در مورد فوق العاده-پخش نوع حادثه … بعد از این” Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب و پس از وی خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا شهرهای دوقلو کافی بود زندان فضایی برای ایمن نگه داشتن مردم دستگیر و در سرکوب پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

اگر چنین سنبله بودند وقوع آن هنوز قابل مشاهده در آمار کارشناسان می گویند. در آن طول می کشد حدود پنج روز پس از انتقال به توسعه علائم COVID-19 اغلب با شروع تب سرفه و مشکل در تنفس. در برخی از افراد می تواند تا 11 روز و دیگران نشان می دهد هرگز علائم حتی اگر آنها هنوز هم می تواند گسترش ویروس.

“ما در حال رفتن به دیدن یک سنبله در COVID-19. آن را اجتناب ناپذیر” Walz گفت شنبه.

یکشنبه وجود دارد 257 مردم با COVID-19 درمان در بخش مراقبت های تخت در مینه سوتا و دیگر 298 بودند که به طور منظم در تخت بیمارستان.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>