بسیاری از بازداشت شدگان پس از منع رفت و آمد هستند Minnesotans زندان داده ها نشان می دهد

پس از تظاهرات خشونت آمیز غارت شده و سوخته بخش هایی از شهرهای دوقلو در جمعه دولت و مقامات محلی مورد سرزنش بسیاری از آسیب در خارج از دولت آشوبگران. اما در یکشنبه, اطلاعات در دستگیری ها نشان داد یک تصویر متفاوت است.

پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی برای کنترل ناآرامی های خشونت آمیز روز شنبه بیشتر Minnesotans دستگیر شده بودند در اعتراض به مناطق مینیاپولیس از مردم از خارج از دولت.

در Hennepin County, 47 Minnesotans دستگیر شدند نسبت به 10 که در آدرس ذکر شده از خارج از دولت با توجه به اطلاعات به زندان رزرو به احتمال زیاد در ارتباط با تظاهرات. از Minnesotans دستگیر 21 بودند از مینیاپولیس و سنت پل در حالی که 36 آمد از خارج از این دو شهر.

این دستگیری ها پس از حکومت نظامی شامل پنج Minnesotans که رزرو اتهامات سلاح همراه با دو نفر دیگر — یکی از نبراسکا و یکی دیگر از ایالت ایلینوی است.

Hennepin شهرستان زندان رزرو نیز نشان داد که 13 Minnesotans و دو نفر از خارج از کشور دستگیر شدند روز شنبه مقررات منع رفت و آمد که عظیم اجرای قانون نیروی بود که افزایش تا توسط هزاران نفر از سربازان گارد ملی جاروب در سراسر شهرستان به فشار حکومت نظامی متخلفان در کوچه و خیابان و مانع خشونت است.

به نظر می رسد بیشتر Minnesotans نیز دستگیر شدند روز جمعه — یک شب از ضرب وشتم هنگامی که کسب و کار, ماشین و dumpsters بودند به آتش کشیدند. از کسانی که رزرو در شهرستان Hennepin پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی, 17 شد Minnesotans و دو تا لاليگا را از خارج از دولت است. پیش از آن در روز 12 Minnesotans دستگیر شده بودند در مقایسه با پنج با خارج از کشور, آدرس.

اطلاعات بازداشت شد و هنوز در دسترس نیست از شهرستان رمزی.

در کنفرانس خبری روز شنبه, مینه سوتا, عمومی ایمنی کمیسر جان هارینگتون گفت: مقامات حداقل 100 نفر یک شبه به مراتب بیشتر از قبلی دو شب از آتش سوزی و غارت. “ما با استفاده از حکومت نظامی به طور موثر,” او گفت:.

او اشاره کرد که حدود 20 درصد از کسانی که بازداشت شده اند به نظر می رسد از خارج از دولت است. روز شنبه مقامات دولتی تخمین زده می شود که 80 درصد از افراد دستگیر شده در جمعه آمد از خارج از دولت. اما آنها به نظر می رسد به راه رفتن به عقب از این ارزیابی در روز یکشنبه.

تماشای خشونت آمیز معترضان غارت و سوزاندن وطنی کسب و کار است که ارائه مواد غذایی, پزشکی و دیگر خدمات به محله خود مأیوس کننده بود و به نظر می رسید تقریبا غیر قابل تصور به Minnesotans. Walz روز یکشنبه گفت که او “قطعا می خواستم به باور” این خارجی ها تحریک به خشونت است.

وی با تاکید بر این بسیار سازمان یافته طبیعت از گروه های درگیر در خرابکاری و سرقت و تخریب از جمله آنچه که او به نام سایبر “انکار سرویس” حمله به دولت به سیستم های کامپیوتری. “که نه کسی نشسته در زیر زمین خود را,” او گفت:.

“وجود دارد خارج مردمی در آن وجود دارد,” او اضافه شده آیا یا نه آنها از مینه سوتا است. “ما برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد که” او گفت:.

 

نویسنده کارکنان پاتریک Condon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de