هیچ unlockdown برای تامیل نادو تا 30 ژوئن

Category: کیمیا | No comments

چنای: در هیچ خلقی مرکزی govenment شور و شوق برای باز کردن این کشور تامیل نادو دولت تصمیم گرفته است برای گسترش آن Covid-19 مهار و کنترل اقدامات تا ژوئن 30 نیمه شب رئیس وزیر Edappadi K Palaniswami یکشنبه اعلام کرد.

این AIADMK دولت انتخاب کرده است به دنبال یک سیاست احتیاط و نگهداری بسیاری از کلی محدودیت در عمل تا 30 ژوئن. اما آن را اجازه داده است حمل و نقل عمومی به کار گیرند به جز در چنای و سه ناحیه شمالی Thiruvallur, Kancheepuram و چنگلپتو که در حال دیدن عود از coronavirus موارد است.

اعمال قدرت تحت دولت فاجعه قانون مدیریت ارشد وزیر تصمیم بر این اتحادیه و وزارت خانه ها جهت که تمدید مستند در مهار مناطق (CZ) تا 30 ژوئن. همه موجود به طور کلی محدودیت در مهار مناطق ادامه خواهد داد. در همان زمان این تسهیلات اجازه های مختلف اقتصادی و متفقین فعالیت های خارج از CZs در مناطق روستایی مانند کشاورزی ضروری فروشگاه های مواد غذایی و علاوه بر این اخیر تسهیلات داده شده با سواران به یک میزبان از دیگر فعالیت های در مناطق شهری از جمله چنای ادامه خواهد داد.

اتوبوس به پشت

در پایان مستند.3 در مارس 17, زمانی که آن تمدید شد و تا 31 ماه مه دولت اعلام کردند 25 ولسوالی که در آن کاسته چند محدودیت است. در حال حاضر در این فاز بزرگ آرامش است که اجازه می دهد عمومی حمل و نقل جاده ای به سر توسط تامیل نادو دولت شرکت حمل و نقل (TNSTC).

برای این منظور Palaniswami گفت: در استادانه درست شده آزادی مطبوعات که وزارت امور خارجه بود که گروه بندی به هشت منطقه:

منطقه 1: کویمباتور ساییده شدن Nilgiris, Tirupur, کرور, Salem و نمککل
منطقه 2: دهرمپوری, وللر, Tirupathur, Ranipet و کریشنگیری
منطقه 3: ویللوپورم, تیرووننملی, Cuddalore و Kallakuruchi
منطقه 4: نگپتینم, Tiruvarur, تانجاوور, Tiruchy, Ariyalur, پرمبلور و پودوککتی
منطقه 5: Dindigul, Theni, Madurai, Virudhunagar, Sivagangai و رمنتهپورم
منطقه 6: Thoothukudi, Kanyakumari تیرونلولی و Tenkasi
منطقه 7: Kancheepuram, Thiruvallur و چنگلپتو
منطقه 8: بیشتر چنای Commissionerate

Palaniswami گفت: عمومی حمل و نقل جاده ای ادامه خواهد داد ممنوع در منطقه 7 و 8 یعنی Kancheepuram, Thiruvallur و چنگلپتو علاوه بر بیشتر چنای.

در دیگر مناطق TNSTC اتوبوس می تواند طبقه از ژوئن 1 به 50 درصد از منطقهای ناوگان. این اتوبوس می تواند تنها تا 60 درصد از گنجایش اجتماعی رعایت فاصله و دیگر هنجارهای. رفت و آمد در داخل تعیین شده حمل و نقل مناطق نمی خواهد نیاز به یک ePass حتی در مسیرهای تعیین شده “مرحله حامل” مجاز خواهد بود, او گفت:. تمام خدمه خواهد بود و به صورت دوره ای تست شده و دقیق بهداشت در اتوبوس گرفت.

اما Palaniswami روشن ساخته است که محرومیت های خاصی مانند حمل و نقل ضروری مقالات و کالاهای ممنوعیت بین دولت حمل و نقل عمومی و درون منطقه (از یک منطقه به دیگری) اتوبوس حمل و نقل ادامه خواهد داد. این بخشی از تلاش ها برای مهار Covid-19 گسترش به عنوان بیشتر و بیشتر دریافتی افراد از کشورهای دیگر در حال تست مثبت است.

حمل و نقل شرکت های بزرگ را مجبور به رعایت سایر SOP (standard operating procedures) صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده و دولت از جمله پوشیدن اجباری از ماسک صورت, مشاهده, اجتماعی, فاصله, استفاده از دست عفونی و غیره است. ePasses هنوز هم مورد نیاز برای مسافران بین منطقهای و بین دولت سفر.

به طور کلی ممنوعیت ادامه

آقای Palaniswami گفت: در حال حاضر ممنوع فعالیت های عمومی مانند در حال اجرا از مدارس و کالج ها و موسسات تحقیقاتی مربیگری مراکز منع مردم از تجمع در اماکن مذهبی/ اماکن عبادت و مذهبی جلسات ادامه خواهد داد تا سفارشات بیشتر. برای دانش آموزان, اما, onlilne کلاس و یادگیری الکترونیکی می تواند در پی داشته است.

آقای Palaniswami گفت: خدمات هتل از جمله هتل ها و رستوران ها و بسته های بزرگ و مکان های تجمعات عمومی مانند سینما تئاتر, سالن مراکز gymns میله سواحل پارک وحش, موزه ها, ورزشی و استادیوم و…. ممنوعیت انواع, اجتماعی, سیاسی و فرهنگی فعالیت های عمومی علاوه بر تظاهرات بین دولت سفر بین المللی مسافرت هوایی و مترو به قطار حومه خدمات در میان دیگران خواهد همچنان ممنوع است.

اما هتل ها و رستوران ها خواهد بود كه به اندازه آنها جای پلیس پرسنل دولت افسران پرسنل پزشکی در Covid-19 وظیفه حمل و نقل مسافران و مسافران که به ‘جدا شده’.

گردشگران نمی شود مجاز به بازدید از ایستگاه تپه مانند اوتی و کدیکنل در حالی که موجود درپوش بر تعداد افراد شرکت کننده در ازدواج و مراسم مرگ ادامه خواهد داد و علاوه بر تعطیل از استراحتگاه.

تازه تسهیلات:

به جز در بیشتر چنای Commissionerate منطقه و در مهار مناطق این شرکت و دیگر شرکت های خصوصی مجاز به رفت و آمد وسایل نقلیه خود را برای کارکنان خود را با هر سفر کلاه از 40 مسافر و 50 درصد از نیروی کار در مورد دوم از انتشار رسمی گفت.

محرومیت مراکز تمام نمایشگاه از جمله پارچه و جواهرات می توانید باز از ژوئن 1 با 50 درصد از نیروی کار خود را و موضوع را به دستورالعمل های دیگر از جمله خاموش کردن این دستگاه های تهویه مطبوع و اجازه می دهد تا به پنج مشتریان در یک زمان. 50 درصد اشغال هنجار اعمال خواهد شد برای چای مغازه ها نیز که می تواند اجازه می دهد مشتریان در محل خود از ژوئن 8.

با این مرکز اجازه بازگشایی رستوران ها و هتل ها که در آن مردم می توانند با نشستن و خوردن از ژوئن 8, آقای Palaniswami گفت: آنها باید اجازه می دهد تنها 50 درصد از جداول خود را به اشغال, اطمینان اجتماعی فاصله میان بازدید کنندگان و خاموش کردن سیستم های تهویه مطبوع. در حمل و نقل منطقه مسافران می توانند کرایه اتومبیل و تاکسی sans ePasses موضوع به قوانین دیگر.

دوباره محرومیت بیشتر چنای Commissionerate منطقه و CZs’ صنایع از جمله این شرکت ها و دیگر شرکت های خصوصی در حال حاضر خواهد شد مجاز به تابع با 100 درصد مربوطه خود را نیروی کار هر چند تا حد امکان کار از منزل ” باید تشویق کرد.

دولتی Tasmac-اجرای شراب مغازه ها را تابع از 10 صبح تا 8 بعد از ظهر در حالی که مواد غذایی و دیگر ضروری/مستقل مغازه ها ادامه خواهد داد تا باز به عنوان در هر شرایط در حال حاضر اعلام کرد.

آقای Palaniswami گفت: تجارت الکترونیکی شرکت خواهد بود مجاز به عرضه انواع کالاهای ضروری و غیر ضروری) حتی به عنوان اتومبیل و تاکسی خواهد شد مجاز به رفت و آمد در شهرها و شهرستانها. با این وجود, وجود خواهد داشت هیچ تسهیلات در هر یک از مهار مناطق که در آن همه محدودیت ادامه خواهد داد او روشن ساخته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>