Paas Nahin, Aana! گوگل جدید علیرضا گیری ابزار کمک خواهد کرد که شما را حفظ فاصله اجتماعی

سان فرانسیسکو: کاربران گوشی های هوشمند یک راه جدید برای نگه داشتن فاصله خود—یک ابزار است که اجازه می دهد آنها را می دانم زمانی که مردم در حال گرفتن نزدیک تر از همه گیر دستورالعمل توصیه می کنند.

گوگل-طراحی و توسعه Sodar ابزار موجود در این هفته شیپور خاموشی به آندروید گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال برای قرار دادن کاربران در مرکز یک دایره با شعاع حدود دو متر یا 6.5 فوت است.

محیط تعیین می شود بر اساس همه گیر اجتماعی فاصله دستورالعمل ساخته شده است با استفاده از همان نوع از فناوری واقعیت افزوده در بازی گوشی های هوشمند مانند گوگل بروید.

محافل سوار در اطراف حرکت با کاربران به نگه داشتن گوشی های هوشمند در این مرکز است. کاربران دریافت یک هشدار بصری زمانی که آنها درون برنامه به طور بالقوه خطرناک شعاع.

Sodar با این نسخهها کار از طریق گوگل-ساخته شده در مرورگر کروم در گوشی های هوشمند آندروید است که پشتیبانی از واقعیت افزوده با توجه به کالیفرنیا مبتنی بر اینترنت شرکت است.

“این آزمایش با استفاده از (رابط برنامه کاربردی) WebXR به تجسم 2 متر اجتماعی-فاصله دستورالعمل در محیط زیست خود را” یک پیام در وب سایت گفت.

این ابزار از یک “آزمایش با گوگل” پروژه فن آوری ارسال ها برای کمک به مردم برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de