برخی از مسلمانان می خواهند بدن انسان منتقل شده از هندو قبرستان

حیدرآباد: برخی از اعضای جامعه خواستار تغییر باقی مانده است یک مرد مسلمان که به خاک سپرده شد در یک هندو قبرستان پس از متولیان شش مسلمان گورستان انکار کرده بود اجازه استناد به کمبود فضا. بسیاری از دیگران می خواهید بدن از محمد Khaja Miyan, 55 ساکن Gandhamguda, Bandlaguda که در اثر یک ایست قلبی در 22 مه به دروغ دست نخورده مگر اینکه خانواده می خواهد آن را منتقل به یک مسلمان در قبرستان.

این Wakf هیئت مدیره تشکیل جلسه علما و طرفداران به بحث در مورد امکانات exhumation در شریعت و قوانین زمین. در ضمن هیئت مدیره ایجاد کرده است یک خط تلفن میز برای اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان دفن مسلمان در قبرستان ها با شماره تلفن 79955 60136.

با توجه به Khaja Miyan اعضای خانواده پس از آنها حاضر اجازه در شش مسلمان گورستان دو مردم محلی Sandeep و شکار بود مرتب محل دفن پیرمرد در یک shamshan ghat.

مولانا سید Khaja Moiz اشرفی گفت: کسانی که تا به حال ارائه شده زمین در یک هندو قبرستان باید ستایش و تشکر شده توسط جامعه مسلمان. او خواستار Wakf هیئت مدیره را قانونی و شرعی نظر در این زمینه علاوه بر در نظر گرفتن استرن اقدام علیه متولیان که رد كرد.

فعال اجتماعی دکتر مختار احمد Fardeen اعتراض به خانه وزیر محمود علی و Wakf رئیس هیئت مدیره محمد سلیم به ترتیبات برای تغییر بدن.

مولانا محمد Abdur Raheem خرم Jamai opined که اگر Wakf مدیره اقتدار آن می توانید نبش بدن مرده و rebury آن را در قبرستان مسلمان هر چند این تصمیم باید به سمت چپ به وارثان قانونی.

فعال اجتماعی محمد منصور علی خواست مردم به آن را جمعی از موضوع است. او گفت: بدن می تواند منتقل فقط اگر shamshan ghat نگهبان یا ورثه متوفی برای آن را بپرسید. به نام او برای تکامل جامع قوانین به حکومت و مدیریت گورستان.

مولانا مفتی محمد عبدالستار Mughni مظاهری از Madarsa Sabeel-ul-فلاح با صدور فتوا حاکی از این است که بدون دلیل معتبر exhuming بدن از قبر قابل قبول نیست. آن را می تواند انجام شود اگر ورثه می خواهید به انجام این کار با یک دلیل معتبر یا صاحب زمین خواستار تغییر باقی مانده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de