سریع نشان می دهد از نیروی فشار علیه جمعیت در مینیاپولیس و سنت Paul پس از منع رفت و آمد می رود به اثر

دولت تحمیل حکومت نظامی در زمان اثر در 8 بعد از ظهر شنبه و با آن به ارمغان آورد سویفت اجرای به منظور جلوگیری از شب دیگری از خشونت ها و ناآرامی های مخرب که زخم خورده مینیاپولیس و همسایه, St. Paul زیر جورج فلوید مرگ پس از بازداشت توسط پلیس.

در این ساعت برای اولین بار نیروهای امنیتی نقل مکان کرد و به شدت به وضعیت رفت و از صلح آمیز برای تنش به مقابله در چند بخش از مینیاپولیس. در همان زمان گزارش هنوز به سطح قابل توجهی از هر خسارت آتش سوزی یا دیگر ضرب وشتم در روزهای اخیر.

فشار برابر جمعیت کاهش یافته تجمعات اما همچنین ایجاد یک بازی موش و گربه در برخی از مناطق. St. Paul پلیس گفت: حدود 9:20 بعد از ظهر است که افسران خود را در حال رفتن به دریاچه خیابان/مارشال خیابان پل بر روی رودخانه می سی سی پی که در آن معترضان از مینیاپولیس به امید عبور.

نیم ساعت بعد, St. Paul پلیس منتقل شد معترضان در پل ساخته شده و دستگیری. دیگران در پل عقب نشینی در میان گاز اشک آور.

در آنچه که تا کنون به طور بالقوه خطرناک ترین اقدام در برابر اجرای قانون و در عین حال شنبه شب مینیاپولیس پلیس گفت: معترضان در بزرگراه بین ایالتی 35W پل هوایی بالا 31st, خیابان که در آن اشیاء بودند و انداخته بودن پایین بر روی اجرای قانون است.

گارد ملی نقل مکان کرد و در برابر همه تظاهرکنندگان در منطقه شمال دریاچه و خیابان و خیابان Nicollet, پرتاب گاز اشک آور و بمب و موثر پراکنده زیادی از جمعیت است. قصد این بود که به وضوح به همه به ترک و مطابق با مقررات منع رفت و آمد که طول می کشد تا 6 صبح

سرباز گارد ملی ادامه داد: برای پیشبرد یکهو در برابر پراکندگی جمعیت به عنوان دود و گاز اشک پنهان انداز و انجام شد پایین خیابان توسط باد. چند معترضان دوباره پس از پراکندگی و دوباره با استقبال barrages از گاز اشک آور.

در فضای 20 دقیقه جمعیت زیادی بود که در خارج از حوزه پنجم در نزدیکی دریاچه و Nicollet پایین بود که فقط چند نفر که درو امواج از افسران انتشار گاز اشک آور. بسیاری از مردم در حال پراکنده کردن طرف خیابان به محله.

در مقابل دریاچه خیابان Kmart, معترضان شروع به احداث یک سد در حدود 9 p. m. و با نشانه هایی در وسط جاده به عنوان پلیس ضد شورش ساخته شده راه خود را به سمت آنها. گاز اشک آور به سمت چپ مه در هوا به عنوان اجرای قانون شروع به شلیک پرتابه قابل توجه یک خبرنگار در ران.

در نزدیکی Kmart اجرای قانون تحت فشار قرار دادند آشفته معترضان تحت گذشتن از بزرگراه جایی که آنها در حال ایجاد موانع وسیله و شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید!” یک خط از افسران ضد شورش نیم بلوک دور شروع به شلیک پرتابه.

پلیس در کنار دریاچه و در پشت bullhorns اعلام اعتراض غیر قانونی و هشدار داد از دستگیری فرستادن مردم به عقب نشینی.

ده ها تن از روزنامه نگاران پراکنده بودند در مورد مینیاپولیس به سند این شب حوادث. WCCO-تلویزیون گفت: یکی از عکاسان آن دستگیر شد توسط دولت گشت. KSMP-خبرنگار تلویزیون کریستینا Palladino و یک عکاس بودند و در ون در لبه مرکز شهر که یک پرتابه زده به شیشه و خرد آن است. آنها در سمت چپ این منطقه است.

همچنین استار تریبیون خبرنگار کریس Serres زده شد و در ران با یک پرتابه.

در شرق مترو حومه غرب سنت پل پلیس در پاسخ به گزارش های متعددی از عکس اخراج شدند. افسر پلیس گفت در حال توقف وسایل نقلیه مختلف بیشتر با پلاک. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب و یا تایید است که این گزارش ها مربوط به هفته ناآرامی در خیابان یا مینیاپولیس.

در حادثه دوم چنگک صاف کردن برای سرکوب هر گونه مشکل در شنبه شب دولت گشت سربازان ساخته شده اند “چند” سلاح بازداشت در 28 خیابان و S. Grand Avenue در جنوب مینیاپولیس دولت وزارت امنیت عمومی در بیانیه ای گفت. یک AR-15 سبک اسلحه مصادره شد این اداره گفت.

به شرق که در آن ده ها تن از فروشگاه و سوم حوزه پلیس بودند به شدت آسیب دیده و پیش از آن در هفته ساعت زده 8 و گوشی های buzzed با اورژانس اطلاع می دهد.

“C’mon,” فریاد یک زن به دختر جوان خود را به عنوان او با صعود به ماشین. “این مقررات منع رفت و آمد.”

اگر چه مرکز شهر, مینیاپولیس, تمام شد اما ترک گارد ملی آماده بود. حدود 40 سرباز و هشت کامیون ایستاده بود در تقاطع واشنگتن و شیکاگو راه در شرق مرکز شهر.

دولت حمل و نقل مقامات اواخر بعد از ظهر شنبه زیادی نگهداری و تعمیر کامیون ها به interstates در 7 p. m., پیش زمانی که مقامات دولتی می خواهند مردم را به خانه. لحظات قبل از حکومت نظامی دقیقه اول بسیاری از گوشی های هوشمند در مینیاپولیس صدا اضطراری هشدار سیگنالینگ حکومت نظامی قریب الوقوع بود.

یکی دیگر از نشانه ای از قریب الوقوع حکومت نظامی بود و موقعیت گارد ملی پرسنل و وسایل نقلیه در مرکز کنوانسیون مینیاپولیس در لبه جنوبی از مرکز شهر.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صحبت به ترکیبات خود را در به طور گسترده ای تلویزیونی در کنفرانس خبری به التماس هر کس به ماندن در خانه و برقراری نظم به دولت عمده ترین مراکز شهری.

“Minnesotans شما باید در خانه بماند امشب” Walz گفت: در مورد منع رفت و آمد که در اثر باقی می ماند تا 6 صبح یکشنبه. “همین حالا برو بیرون نمی رفتن, راه رفتن, رانندگی نمیکنند. … پشتیبانی ما اولین پاسخ دهندگان امشب آنها را با دادن فضا برای محافظت از ما.”

به این امید که توسط مقامات این است که صلح طلبی شهروندان پیروی و آن را آسان تر برای اجرای قانون برای شناسایی و مقابله با آن تنها با تخریب در ذهن خود.

“این نیروها که در اجرای تضاد ارزش نیروهایی که به طور کامل تاخت و تاز ما در شهر” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: در زیر به Walz. “و این قلب من شکسته است.”

بسیاری از مردم در بعد از ظهر نه تنها انجام نشانه و شعار شعار دفاع از عدالت برای فلوید بود که 46 هنگامی که او درگذشت دوشنبه, اما در زمان برومس و دیگر ابزار به عنوان پاکسازی خدمه جاروب باقی مانده از کسب و کارهای سوخته و غارت شده توسط ده ها تن در طول دریاچه خیابان, خیابان Nicollet, Minnehaha, خیابان و دیگر عمده معابر.

بلوک پس از بلوک در کنار دریاچه — خیابان حتی مایل از سخت ترین ضربه بخش هایی از مینیاپولیس — بودند عرض محافظت عجله میخ کردن تخته سه لا به عنوان حفاظت در برابر خرابکاری در حالی که ارائه یک سطح بزرگ برای ابراز غم و اندوه یا خشم بیش از فلوید مرگ است.

در E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو که در آن فلوید دوخته بود زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس که در حال حاضر متهم در مرگ او موسیقی blared بیش از بلندگو به عنوان مواد غذایی دودی در کوره و گل و حلقه دار پیام امید و عزم و اراده chalked در پیاده رو: “ما با هم ظهور” و “ما در حال حاضر شما از دست جورج و ما فراموش نخواهد شد” در کنار یک غول 1960 دوران صلح امضا کند. بازدید کنندگان جامعی عکس یا نشسته در سکوت در یادبود لبه.

در امتداد یک دیوار از جام غذاهای, فروشگاه, یک نقاشی دیواری با “جورج” و “فلوید” در غول زرد نامه گسترش مثل بال از چهره او.

Walz گفت: در قبل از منع رفت و آمد در کنفرانس خبری که او در بعد از ظهر تجمعات و او متوجه “حس همبستگی حس تلاش برای کانال غم و اندوه و خشم و عصبانیت را به چیزی مثبت است.

“تعداد زیادی از مردم همه چیز را با آنها. آنها نمی آوردن مواد منفجره. آنها به ارمغان آورد جاروها آنها آورده بیل آنها آورده barrows چرخ به تمیز کردن به صورت مردم آنها را نمی دانم اما می دانستم که آنها با همسایگان خود است.”

در حالی که این معنا از جامعه به نظر می رسید به تسلط که در آن اختلال و درگیری بود به حکم گذشته چند شب مقامات دولتی و اجرای قانون امیدوار هستند که حکومت نظامی برای شروع در 8 p. m. در مینیاپولیس و سنت پل را ترک خواهد کرد و در معرض مردم در خیابان ها بودند که خم در تخریب.

کارکنان نویسندگان پاملا میلر مت مک کینی چائو منتظر کریس Serres و Libor Jany کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de