Telangana از دست دادن سبز: تحت آزمون Osmania کارمند اجازه رفتن به خانه به دیدن مادر

حیدرآباد: طی هفته گذشته تعداد سبز (تاج رایگان) مناطق در Telangana می آیند از 25 به 15. چه استفاده می شود به یک بیماری همه گیر تا حد زیادی موجود درون حیدرآباد slowingly تبدیل به یک ایالت اضطراری است.

در اینجا فقط یک مورد که چگونه است که با در نظر گرفتن محل چگونه Telangana رفتن از سبز به نارنجی است.

این مورد فقط یکی از کارگران در Osmania بیمارستان عمومی در حیدرآباد. با وجود جمع آوری نمونه برای یک Covid-19 آزمون مقامات مجاز فرد به ترک شهر بدون نگه داشتن او در تعیین جداسازی بخش است. این Covid-گمان خود بازدید بومی محل در Sugur روستا در Wanaparthy مناطق به دیدن پدر و مادر خود را. او مطلع شد که او تا به حال آزمایش مثبت تنها زمانی که او از بازگشت به این شهر در روز پنج شنبه شب.

این منجر به اولین Covid-19 مورد مثبت در Wanaparthy منطقه. چهارده اولیه مخاطبین شده اند قرنطینه در Sugur.

قربانی یک 22 ساله برون سپاری کارمند یک اپراتور ورود اطلاعات در متخصص تغذیه بال Osmania بیمارستان عمومی. او مورد آزمایش قرار گرفت به او نشان داد که Covid-19 علائم. او شده است از آنجایی که منتقل شده به بیمارستان گاندی.

به گفته دکتر Srujana افسر پزشکی در Pebbair بلور فوتونی بیمار حدود 30 دقیقه با مادر و صحبت با اعضای خانواده و بستگان و دوستان او غذای شب قبل از او در سمت چپ برای حیدرآباد در پنج شنبه شب.

هنوز روشن نیست که چگونه یک Covid-19 مظنون اجازه داده شد به ترک این شهر پس از دادن نمونه خود را بدون ارسال به انزوا و یا خانه قرنطینه. او همچنین نشده است مهر برای خانه قرنطینه.

خواسته در مورد این مقامات گفته اند که نمی دانم که آیا او را به انزوا ward یا نه. آنها گفت که آنها تا به حال هیچ ایده که او تا به حال سفر خارج از شهر.

با چند منطقه گزارش Covid-19 نفر از آنها ایستاده به نقل از “منطقه سبز’. منطقه سبز لیست است که تا به حال 25 منطقه از یک هفته پیش تا به حال بوده است محدودتر هم به 14.

مناطق که خارج از منطقه سبز در حال حاضر محبوب نگر, سوریپت, Jagitial, Wanaparthy, واراناگل شهری Vikarabad, Nagarkurnool و نیزمبد همراه با Ranga Reddy, سنگرددی و Medchal-ماکاجگیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de