این است آنچه در آن احساس می کند مانند زمانی که شهرهای دوقلو — زمانی که شهرهای ما — در شعله های آتش: هوا بسیار مضر و ریگ روز پس از آتش سوزی. بیت از خاک و گرد و غبار و دود و باقی مانده شناور را به چشم خود را. نزدیک تر است شما به تخریب بیشتر بوی چسبیده به شما ترکیبی از گوگرد و صرف آتش بازی و — اگر در نزدیکی پل فروشگاه نپا قطعات خودرو که روز جمعه بود و سوختن توده twisted metal — یک skunky و بوی شیمیایی.

وجود دارد هیچ اتوبوس با جرم حمل و نقل معلق حداقل از طریق پنج شنبه. اسپری رنگ نشانه ها همه جا: “زندان قاتل پلیس” “ما می خواهیم پلیس در کافهای” “PLEASE DONT سوزاندن بچه ها طبقه بالا زندگی می کنند.” اگر به عنوان مشخص شده توسط فصح خون و صاحبان کسب و کار سیگنال چرا غارتگران و یا arsonists باید یدکی خود را عرض: “کسب و کار کوچک” می خواند یک رستوران ژاپنی در Lyn-دریاچه. “متعلق به اقلیت می گوید:” یک فروشگاه در خیابان خوردن. “سیاه و سفید متعلق به! ما TITHERS!,” در یک سالن مو در شرق دریاچه خیابان.

در سراسر شهرهای دوقلو از مناطق دور از تظاهرات این هفته به مناطق ویران شده توسط این هفته را تخریب فیزیکی و روانی تلفات از این فوران احساسات در طول روز و این lawless وحشت در شب خرس سنگین وزن است.

این شهر تحت محاصره است.

این شهر پر از خشم و غم و اندوه و ترس و, بله,, عشق, عشق می آید که در طول روز پس از تخریب حاکم در شب.

غارت هدف نزدیک رها سوم حوزه ایستگاه هنوز شاد علامت — “ما در حال استخدام با شروع در $13.00/hr” — اما در حال حاضر مینه سوتا سرباز گارد ملی دو بخش کردن E. دریاچه خیابان به نگه داشتن مردم به دور از تظاهرات’ مخرب کانون. فاجعه گردشگران گرفتن عکس های سلفی در نزدیکی سنگ رو سربازان معاشرت با صدها نفر از داوطلبان مسلح تنها با جارو و dustpans جارو کردن شیشه های شکسته.

در دریاچه خیابان اسکلت یک ساختمان آجر smoldered نزدیکی زن و شوهر از گارد ملی Humvees. دا’Ray Sherow از St. Paul نشان دهنده خرابه با تردید. این اختلالات — تظاهرات غارت, شورش, هر آنچه شما می خواهید به آنها تماس بگیرید — تا به حال منجر به دستگیری افسر پلیس درک چوین, Sherow معتقد است. اما این بدان معنا نیست که این همه هرج و مرج توجیه است.

“این درد بیرون می آید. این منطقی نیست می گوید:” Sherow که سیاه و سفید است. “قلب من می رود به کسانی که اموال را از دست داده و افرادی که اصلا دسترسی به مواد غذایی و افرادی که برای بازسازی این جامعه.”

یک نردبان کامیون douses یک آپارتمان آتش بالا Foot Locker بعد از ظهر جمعه. دود منحرف به سمت Midtown بازار جهانی بین المللی مواد غذایی و صنایع دستی در بازار چه بوده است خالی سیرز ساختمان — عهد به مترقی بین المللی شهر مینیاپولیس در طلب آن بود. شنبه صبح مدارک و شواهد از ناآرامی نگه داشته است, پخش كردن, حتی به عنوان حالت عادی نگه می دارد ظاهر در میان هرج و مرج: مردم چمن زنی برای رفتن دوچرخه سواری نوشیدن قهوه در ایوان است.

شهرهای دوقلو به نظر می رسد که دو چهره: یکی هنگامی که خورشید است تا یک چهره خوب و مهربانی از قدرتمند تظاهرات در برابر جورج فلوید مرگ و هزاران داوطلب برای تمیز کردن شهر خود را. تر شوم چهره می آید و پس از شب هنگام زمانی که غارت و آتش سوزی و شورش — اکثریت قریب به اتفاق گفت: رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برانگیخته شده توسط مردم از خارج از دولت — شباهت کمی به معنی قدرتمند اعتراضات تنها چند ساعت قبل از.

کریس مک فرسون با این نسخهها کار برای صاحب یک مرکز نوار جنوبی دریاچه خیابان. صبح روز شنبه پارکینگ پر از داوطلبان تمیز کردن باقی مانده و McPherson به نظر می رسد خیره توسط آن است.

“نانوایی در سمت راست وجود دارد که [اسپانیایی] خانواده است. آنها بوده ام در حال اجرا در این کسب و کار برای سال بوده است. و آن را فقط از بین برد و آنها را” McPherson گفت. “همین کار را با رستوران چینی — آن را به یک مادر-و-موسیقی پاپ. این ماشین لباسشویی mom-and-pop. این فقط باور نکردنی است.”

در این نزدیکی هست می ایستد Camilo راموس صاحب سل سفر در دریاچه خیابان که او در آغاز در حدود 20 سال پیش. بررسی تجاری و انتقال پول کسب و کار است که caters به محلی مهاجر جامعه به هم ریخته است. خود نمای غارت شده است سه بار در این هفته است. او آن را تمیز و سوار کسب و جمعه. او وارد شنبه برای پیدا کردن غارتگران بازگشته بود و آتش روشن است که در تنظیم کردن سیستم بارانی. او برگزاری تمیز کردن آخرین ظروف سرباز یا مسافر مطمئن نیستید چه شب بعد خواهد آورد.

“من بسیار غم انگیز این هفته,” او می گوید.

آن را از دست داده است در شهرهای دوقلو تاریخچه علاقمندان به طنز غم انگیز که در آن دیده می شود فشار از غارت و arsons و شورش. E. دریاچه خیابان است که شاید این شهر پر جنب و جوش ترین کسب و کار مهاجر راهرو به تازگی تعیین شده توسط این شهرستان به عنوان یک منطقه فرهنگی و این هفته به نام “یک گوهر گرانبها از دولت ما” توسط دولت دادستان کل کیت الیسون. خیابان دانشگاه راهرو در میدوی محله St. Paul معادل: کمی کمتر کسب و کار کوچک-y کمی بیشتر در مرکز نوار-y اما با همان عطر و طعم aspirational مهاجر و اقلیت های کسب و کار متعلق به بلند کردن اجسام خود را.

در خیابان دانشگاه, داوطلبان, کیسه کردن شیشه های شکسته و سیاه و دوده و باقی مانده است. در غارت و به آتش کشیدند ورزشی گنبد, تنها چیزهایی که از پشت بام سقوط هستند و آجر و پیچ میله های فلزی.

“من واقعا صدمه دیده است چرا که این ما هود این شهر ما می گوید:” Latimah عبدالله است که تمیز کردن با پسرش, Massiah. “که افسر پلیس باید در زندان چرا که اگر این یک مرد است که مرد سیاه و سفید خواهد بود در زندان در حال حاضر. بنابراین من احساس می کنم درد من احساس صدمه دیده است. اما در پایان روز آن را نمی باید بود.”

در خشکشویی محل در خیابان دانشگاه ساختمان مدیر جیم o’meara ناخن تخته برای ویندوز. او عصبانی: Angry مورد جورج فلوید مرگ عصبانی در غارتگران و arsonists که تخریب خرس شباهت کمی به آرمانهای تظاهرات. شب قبل از غارتگران شکست را به ماشین لباسشویی گران کردن دستگاه های خودپرداز و سعی کردم به نور آتش. یکی از همسایه ها تعقیب آنها را خاموش.

در صبح هر چند o’meara موفق به دیدن برخی از خوبی.

“برای اولین بار ما شاهد این صبح بعد از این همه سوال برانگیز مردم چپ بودند و مردان با جارو و dustpans مردم را از طریق آمدن که تمیز کردن خیابان,” او می گوید. “هرگز چیزی مانند دیده می شود که قبل از. تا کنون.”

یک زن در حال عبور کردن کوکی های خانگی. جعبه رژیم غذایی کک و جن نشستن در خارج از سحر و جادو رشته رستوران و نشانه: “رایگان برای همه فرشتگان است.” یک مرد با یک تفنگ پرتاب بیش از شانه خود را و یک هفت تیر بسته به کمر پیاده روی گذشته: “من لگد آنها را یک میلیون بار شب گذشته!” مرد فریاد به o’meara. “آنها تقریبا سوخته آن را دو بار.”

اسم این Mahar Safy. خانواده اش صاحب میدوی توتون و تنباکو و بخار در سنت پل میدوی محله به علاوه هفت بیشتر مغازه ها در اطراف شهرهای دوقلو. پنج شنبه شب پس از شرکت های بیمه گفت: شورش نبود پوشش او و 10 اعضای خانواده صرف تمام شب گشت فروشگاه. هر چند دقیقه یک دور ساختمان shooing مردم دور است. “بیا و به من شلیک کنید!” یکی rioter او فریاد زد. اما Safy نمی شلیک کنید و همه آنها رفت و او یکی از چند دست نخورده کسب و کار در محله.

Safy شده است ، او یک فلسطینی از کرانه باختری است. این هفته شورش در مینه سوتا بودند اولین شورش. اما او هرگز تصور داشتن به امریکا نقل مکان کرد بیش از دو دهه پیش که او می تواند در تخلیه خود فروشگاه از موجودی و خطر زندگی خود را به محافظت از کسب و کار خانوادگی.

“این بود تا ما را به کنترل” Safy می گوید. “اگر ما در اینجا این ساختمان خواهد سوخته شده برای اطمینان حاصل کنید.”

اوایل صبح روز شنبه, St. Paul شد آرام تر از شب قبل اما Safy شنیده می شود یکی از فروشگاه های خود را در خیابان Nicollet در مینیاپولیس بود که شکسته. چندین مسلح اعضای خانواده به رهبری بیش از وجود دارد. آنها باقی می ماند برای شب و گشت کل مرکز نوار مقدار کمی از آن از نزدیکی خشونت است.

و در درایو بین دو شهرستانها بین مینیاپولیس,’ کانون هرج و مرج و سنت پل را پرچم آمریکا در یک ایستگاه گاز. پرچم است که در نیمی از کارکنان. این احساس به طور کامل مناسب برای هر دلیل.

 

کارکنان writeers مت McKinney, اریک Roper, مایا رائو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de