مردم هزار تبار روز شنبه در زیر یک آسمان روشن در اطراف مینیاپولیس که در آن روز بسیاری از گاهی خشونت آمیز و مخرب ناآرامی های زخمی شهر و همسایه سنت پل در پی جورج فلوید مرگ پس از بازداشت توسط پلیس.

بسیاری از مردم نه تنها انجام نشانه و شعار شعار دفاع از عدالت برای فلوید بود که 46 هنگامی که او درگذشت دوشنبه, اما در زمان برومس و دیگر ابزار به عنوان سرباز عراقی از پاکسازی خدمه جاروب باقی مانده کسب و کار سوخته و غارت شده توسط ده ها تن در طول دریاچه خیابان, خیابان Nicollet, Minnehaha, خیابان و دیگر عمده معابر.

در E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو که در آن فلوید دوخته بود زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس که در حال حاضر متهم در مرگ او موسیقی blared بیش از بلندگو به عنوان مواد غذایی دودی در کوره و گل و حلقه دار پیام امید و عزم و اراده chalked در پیاده رو: “ما با هم ظهور” و “ما در حال حاضر شما از دست جورج و ما فراموش نخواهد شد” در کنار یک غول 1960 دوران صلح امضا کند. بازدید کنندگان جامعی عکس یا نشسته در سکوت در یادبود لبه.

در امتداد یک دیوار از جام غذاهای, فروشگاه, یک نقاشی دیواری با “جورج” و “فلوید” در غول زرد نامه گسترش مثل بال از چهره او.

در حالی که این معنا از جامعه به نظر می رسید به تسلط که در آن اختلال و درگیری بود به حکم گذشته چند شب مقامات دولتی و اجرای قانون امیدوار هستند که حکومت نظامی برای شروع در 8 p. m. در مینیاپولیس و سنت پل را ترک خواهد کرد و در معرض مردم در خیابان ها بودند که خم در تخریب.

علاوه بر این مقامات وزارت امور خارجه اعلام کرد تعدادی از شهرهای دوقلو بزرگراه تعطیلی از 7 p. m. روز شنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه. آنها عبارتند از:

• بین ایالتی 35W شمال/جنوب بین من-694 و بزرگراه. 62.

• I-35E شمال/جنوب بین بزرگراه. 36 و بزرگراه. 62.

• I-94 شرق/غرب بین من-694 و من-694/I-494 تبادل.

• * * * من-394 شرق بین بزرگراه. 100 و I-94.

• Hwy. 55 شمال/جنوب بین بزرگراه. 62 و I-94.

در مینیاپولیس حداقل 500 معترضان جمع شده بودند بعد از ظهر شنبه در خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman که آورده سوم-قتل درجه و درجه دوم طرح اتهامات علیه شرکت اخراج افسر پلیس درک چوین.

آنها با شتاب “Black Lives Matter” در گچ در مقابل مراحل. سخنرانان که گفت: آنها قربانیان خشونت پلیس به سخنرانی کوتاه در نزدیکی تقاطع.

در خیابان در نزدیکی مینیاپولیس اداره پلیس پنجم حوزه ایستگاه ماموران گفت: بیش اعزام صوتی دارای عقاید 6,000 اواخر بعد از ظهر و “مطیع قانون.”

به عنوان یک شب دوم از حکومت نظامی, St. Paul شهردار ملوین کارتر با صدور دادخواستی به صاحبان کسب و کار برای کمک به گسترش این کلمه و تشویق مردم به ماندن در خانه.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که من را به آرامی مفهوم درخواست گارد ملی حمایت از من را ندارد به آرامی مفهوم صدور سراسر شهر بود یک حکومت نظامی,” شهردار گفت: در یک کنفرانس تلفنی با, St. Paul اتاق بازرگانی است. “آن زمان برای مردم به ماندن در خانه.”

کارتر را رد کرد و این تصور که خشونت در مینیاپولیس در روز جمعه شد نشانه آن است که حکومت محلی شکست خورده بود. بسیاری از افراد دستگیر شده برای نقض مقررات در خیابان بودند از خارج مینه سوتا, او گفت:.

“وجود دارد هر گونه معقول خوانده ام که می گویند که مردمی که بسته بندی شده از یک کیسه و آمد به مینه سوتا به منظور شروع به ضرب وشتم و مخرب بودن در حال رفتن به نگاه در شهرداری اجرایی منظور در یک حکومت نظامی و رفتن” آه رسوا آن در حال حاضر ما نمی توانیم پور کوکتل مولوتف,’, ” او گفت:. “هدف از اجرایی منظور این است که بخواهید هر کس دیگری.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

نویسنده کارکنان Libor Jany کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله