دم مشکل در بنگلور را Dharavi به عنوان تاج عبور 3k

بنگلور: حتی به عنوان کارناتاکا دولت از جان گذشته است برای باز کردن همه چیز از جمله ورزشگاه مراکز و سالن سینما از ژوئن 1 coronavirus را نقض کرده 3000 علامت و ثبت عظیم 299 تازه موارد در روز یکشنبه.

از این 299 کمتر از 255 بین ایالتی در حال عودت و از آنها 253 هستند از ماهاراشترا عودت.

مرگ شمارش بیش از حد گذشت نیم قرن و در حال حاضر می ایستد در 51 با مرگ و میر گزارش روز یکشنبه یکی در رایچور و دیگری در بیدر.

پایتخت ایالت بنگلور توصیه شده است که بدترین آمار در هفته اولیه این بیماری همه گیر در حال حاضر نیز واقعا متلاطم با ویروس.

بنگلور دارای 357 تاج موارد و ثبت 10 مرگ و میر تا تاریخ.

و در نهایت بنگالور به نظر می رسد خود را با داشتن Dharavi در ساخت و همچنین. D J Halli بسیار پرجمعیت منطقه نقطه چین با محله های فقیرنشین است که در آن شده است وجود دارد یک فوران از موارد. روز یکشنبه در منطقه انداخت تا چهار ،

تمام چهار نفر از آنها را یکی از 38 سال به عنوان منبع عفونت است. یازده مواردی که گزارش شده در شنبه بیش از حد به حال خود منبع عفونت از او.

پنج مسافران بین المللی از دوحه اندونزی و مالزی نیز در میان مثبت ثبت شده در بنگلور امروز. در هر ده مورد مقامات شده اند قادر به ردیابی منبع عفونت است.

پس از آن مشکلات با مشکل محل Padarayanapur ادامه داد. مقامات بهداشت که تا به حال به تحمل بداخلاقی پرتاب محلی corporator عمران پاشا که حاضر به اعتراف به جمعیت زیادی جمع شده بودند فراموش اجتماعی فاصله به جلو در مجموعه مقالات.

کارناتاکا تا 1950 فعال موارد در همه حال. ریشه های یکشنبه را تازه موارد هستند: 83 از رایچور, 44 از Yadagiri, 33 از بیدر, 28 از Kalburgi, 26 از ویجیپورا, 21 از بنگلور, 14 از Dakshin Kannada, 13 هر یک از مندیا و Belagavi, 10 از Udupi, 6 از Davangere, 5 از Uttara کانادا و هر یک از Ballari, Shivamogga و Kolara.

تازه موارد از رایچور, Yadgir, Kalburgi, بیدر, مندیا, Udupi و ویجیپورا هستند ماهاراشترا عودت.

در شروع توسعه سه بهداشت و درمان کارگران از Davangere که مشغول به کار در Covid 19 جداسازی بخش آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de