مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با جورج فلوید خانواده رفت و به عنوان به خوبی به عنوان شما می خواهم انتظار


Illustration for article titled Trumps Phone Call With George Floyds Family Went as Well as Youd Expect

عکس: مندل فا نگن (خبرگزاری گتی ایماژ)

Philonise فلوید, برادر جورج فلوید می گوید: رئیس جمهور تهمت به سختی به او یک فرصت برای صحبت در طول یک مکالمه تلفنی اخیر در مورد کشته شدن برادرش توسط پلیس در مینیاپولیس.

تبلیغات

Philonise توصیف تماس خود را با رئیس جمهور به عنوان “سریع” در مصاحبه با Al Sharpton در MSNBC.

“او به من این فرصت را به حتی صحبت می کنند. آن سخت بود. من در تلاش بود تا با او صحبت کنید اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مثل “من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد” فلوید گفت. “من فقط به او گفتم من می خواهم عدالت است. من گفتم که نمی تونم باور کنم که آنها مرتکب مدرن روز مجازات در روز روشن است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه که به او گفته بود به اعضای جورج فلوید خانواده و که آنها “فوق العاده مردم” سی ان ان گزارش داد.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر او را محوری برای حمله به آنها در رسانه های اجتماعی پس از خود را بدون زرق و برق تلاش برای تقلید همدلی نشان داده شده است به عنوان یک شکست است.

Philonise گفت که او نیز تا به حال یک مکالمه تلفنی با معاون سابق رئیس جمهور فعلی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن در مورد برادر خود را که دستگیر شد در فیلم آخرین لحظات زندگی به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه.

“من تا به حال هرگز به خواهش یک مرد قبل از اما من پرسید که می تواند او لطفا عدالت برای برادر من لطفا. چرا که من به آن نیاز دارید من فقط نمی خواهید برای دیدن او در پیراهن مانند کسانی که بچه های دیگر. هیچ کس سزاوار است که” Philonise گفت: او گفت: بایدن.

تبلیغات

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de