مینیاپولیس: کامل مینه سوتا گارد ملی فعال شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم و پس از چهار شب از ناآرامی های مدنی است که گسترش به دیگر شهرهای ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید نشان داده شده در ویدیو نفس نفس نفس به عنوان یک سفید مینیاپولیس پلیس به زانو در گردن او.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz گفت: استقرار لازم بود زیرا در خارج از آشوبگران با استفاده از تظاهرات روز دوشنبه از مرگ جورج فلوید برای ایجاد هرج و مرج و که او انتظار می رود یکشنبه شب تظاهرات به شدیدترین تا کنون.

از مینیاپولیس به دیگر شهرهای بزرگ از جمله نیویورک و آتلانتا و واشنگتن معترضان با پلیس در اواخر روز جمعه در افزایش جزر و مد از خشم بیش از درمان اقلیت توسط اجرای قانون است.

“ما تحت حمله” Walz اول-ترم فرماندار منتخب از مینه سوتا دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر گفت: یک جلسه در روز شنبه. “منظور نیاز به ترمیم. و … ما را به استفاده از قدرت کامل از نیکی و عدالت برای اطمینان از این به پایان می رسد.”

او گفت که به اعتقاد او “شدیدا کنترل شده” گروهی از خارجی ها از جمله سفید supremacists و کارتل مواد مخدر, اعضای, بودند تحریک برخی از خشونت در مینه سوتا بزرگترین شهرستان, اما او نمی دهد شواهد خاص از این که خواسته توسط خبرنگاران.

به عنوان بسیاری از 80 درصد از کسانی که دستگیر شدند از خارج از دولت Walz گفت. اما بازداشت سوابق نشان می دهد فقط هشت غیر مینه سوتا ساکنان رزرو شده اند به زندان Hennepin شهرستان پس از شنبه و معلوم بود که آیا همه آنها دستگیر شده بودند در ارتباط با مینیاپولیس ناآرامی.

خواه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد مدنی اختلالات بودند که هماهنگ از سیاسی چپ.

“در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط هرج و مرج و گروه های افراطی چپ – چپ های افراطی گروه های تندرو … بسیاری از آنها سفر از خارج از کشور به ترویج خشونت” آمریکا وکیل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت.

در یک حرکت فوق العاده پنتاگون گفت: آن را قرار داده و واحدهای نظامی در ساعت هشدار برای آماده است در صورت درخواست Walz برای کمک به حفظ صلح است.

فعالان صحنه دور دیگری از اعتراضات روز شنبه در حداقل یک دوجین شهرستانها عمده ایالات متحده ساحل به ساحل از جمله سیاتل و لس آنجلس و شیکاگو کلیولند دالاس و آتلانتا و نیویورک و آتلانتا.

در این کشور صدها نفر از تظاهرکنندگان مونتاژ شده در نزدیکی وزارت دادگستری مرکزی و سپس راهپیمایی به سمت کنگره شعار “Black lives matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” وحدت گریه انعکاس فلوید در حال مرگ کلمات.

بسیاری بعد به پایان رسید تا در نزدیکی کاخ سفید که در آن آنها مواجه با سپر-حمل پلیس برخی سوار بر اسب.

خیابان مینیاپولیس شد تا حد زیادی آرام در طول روز در روز شنبه هر چند چندین گارد ملی زره پوش حامل پرسنل دیده می شد نورد از طریق شهر.

روز جمعه در سرپیچی از تازه اعمال مقررات منع رفت و آمد مینیاپولیس معترضان به خیابان ها ریختند برای چهارمین شب – البته در اعداد کوچکتر از قبل – با وجود اعلام ساعت زودتر از اتهام قتل در برابر درک چوین پلیس دیده می شود در فیلم زانو زدن در Floyd گردن.

سه نفر دیگر از افسران اخراج از اداره پلیس با چوین در روز سه شنبه نیز تحت تحقیقات جنایی در مورد دادستان گفت.

تصویری از فلوید بازداشت – دستگیر an onlooker تلفن همراه به عنوان او بارها و بارها آغاز, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم” قبل از تبدیل شدن به حرکت باعث ابراز خشم است که مدنی گفت به مدت طولانی پختند در مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور بیش مداوم تعصب نژادی در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

‘درد من خیلی’

خلق و خوی بود و حزن انگیز روز شنبه در مینیاپولیس محله Lyndale که در آن ده ها تن از مردم نظر سنجی آسیب در حالی که جارو کردن شیشه های شکسته و باقی مانده است.

“این درد مرا بسیار گفت:” لوقا Kallstrom, 27, یک تحلیلگر مالی ایستاده در آستانه آتش سوخته اداره پست. “این نه افتخار مردی که به ناحق گرفته شده از ما دور است.”

برخی از روز جمعه بیشتر و هرج و مرج در شهر نیویورک قصبه بروکلین که در آن پلیس مجهز به باتوم و اسپری فلفل ساخته شده بیش از 200 دستگیری در گاهی اوقات درگیری های خشونت آمیز. چندین افسر و زخمی شدند, پلیس گفت:.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر معترضان که جمع آوری شده را از شب قبل در میدان لافایت سراسر از کاخ سفید تا به حال نقض حصار “آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.”

هرج و مرج در آتلانتا

در آتلانتا برنیس پادشاه جوانترین دختر کشته شده در حقوق مدنی آیکون مارتین لوتر کینگ جونیور خواست مردم برای رفتن به خانه در شب جمعه پس از بیش از 1000 راهپیمایی معترضان به دولت و کنگره آمریکا مسدود و ترافیک در بزرگراه بین ایالتی.

تظاهرات خشونت تبدیل شد در نقاط. آتش سوزی سوخته در نزدیکی سی ان ان مرکز شبکه مقر و ویندوز شد و شکست در آن لابی. چند خودرو بودند را به آتش کشیدند از جمله حداقل یک ماشین پلیس.

خواننده رپ قاتل مایک در سخنرانی پرشوری flanked توسط شهر شهردار و رئیس پلیس همچنین التماس عصبانی ساکنان به ماندن در خانه و بسیج را به نفع خود در پای صندوقهای رای.

“اما آن است که زمان برای رایت کردن خانه خود را.”

فلوید هوستون مادری که تا به حال کار کرده و امنیت را برای کاباره ها بود به اتهام تلاش برای عبور از پول های تقلبی در فروشگاه برای خرید سیگار در روز دوشنبه. پلیس گفت که او غیر مسلح. یک کارمند که برای کمک به نام گفته بود پلیس توزیع کننده که مشکوک به نظر می رسد مست.

قابل توجه تصادف فلوید و چوین بود و هر دو مشغول به کار امنیتی در همان لاتین کلوپ شبانه در مینیاپولیس هر چند بعید بود که تا کنون تعامل مالک سابق مایا سانتاماریا که به فروش می رسد El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه در ژانویه به رویترز گفت.

سانتاماریا گفت فلوید مشغول به کار در داخل باشگاه در شب خاص, حمایت از کارکنان دیگر با امنیت. او گفت: چوین که مشغول به کار در خارج از باشگاه به عنوان یک خاموش وظیفه پلیس برای 16 سال تا به حال شهرت برای درخشش مشتریان اما او در نظر گرفته او را مسئول و یک دوست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de