Walz پنجه نرم می کند برای انطباق به مقررات منع رفت و آمد در مورد به ضربه در

مردم هزار بازگشت به خیابان مینیاپولیس شنبه زیر یک آسمان روشن که در آن روز بسیاری از گاهی خشونت آمیز و مخرب ناآرامی های زخمی شهر و همسایه سنت پل در پی جورج فلوید مرگ پس از بازداشت توسط پلیس.

مقامات امیدوار به اعتراض و راه پیمایی و پاکسازی گردان خواهد بپیچید تا قبل از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به معنای آوردن آرامش برای اولین بار در روز به مناطق عمده از مینیاپولیس و سنت پل. دولت حمل و نقل مقامات اواخر بعد از ظهر شنبه زیادی نگهداری و تعمیر کامیون ها و بسته interstates در 7 p. m., پیش زمانی که مقامات دولتی می خواهند مردم را به خانه.

یکی دیگر از نشانه ای از قریب الوقوع حکومت نظامی بود و موقعیت گارد ملی پرسنل و وسایل نقلیه در مرکز کنوانسیون مینیاپولیس در لبه جنوبی از مرکز شهر.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صحبت به ترکیبات خود را در به طور گسترده ای تلویزیونی در کنفرانس خبری به التماس هر کس به ماندن در خانه و برقراری نظم به دولت عمده ترین مراکز شهری.

“Minnesotans شما باید در خانه بماند امشب” Walz گفت: در مورد منع رفت و آمد که در اثر باقی می ماند تا 6 صبح یکشنبه. “همین حالا برو بیرون نمی رفتن, راه رفتن, رانندگی نمیکنند. … پشتیبانی ما اولین پاسخ دهندگان امشب آنها را با دادن فضا برای محافظت از ما.”

به این امید که توسط مقامات این است که صلح طلبی شهروندان پیروی و آن را آسان تر برای اجرای قانون برای شناسایی و مقابله با آن تنها با تخریب در ذهن خود.

“این نیروها که در اجرای تضاد ارزش نیروهایی که به طور کامل تاخت و تاز ما در شهر” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: در زیر به Walz. “و این قلب من شکسته است.”

بسیاری از مردم در بعد از ظهر نه تنها انجام نشانه و شعار شعار دفاع از عدالت برای فلوید بود که 46 هنگامی که او درگذشت دوشنبه, اما در زمان برومس و دیگر ابزار به عنوان پاکسازی خدمه جاروب باقی مانده از کسب و کارهای سوخته و غارت شده توسط ده ها تن در طول دریاچه خیابان, خیابان Nicollet, Minnehaha, خیابان و دیگر عمده معابر.

در E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو که در آن فلوید دوخته بود زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس که در حال حاضر متهم در مرگ او موسیقی blared بیش از بلندگو به عنوان مواد غذایی دودی در کوره و گل و حلقه دار پیام امید و عزم و اراده chalked در پیاده رو: “ما با هم ظهور” و “ما در حال حاضر شما از دست جورج و ما فراموش نخواهد شد” در کنار یک غول 1960 دوران صلح امضا کند. بازدید کنندگان جامعی عکس یا نشسته در سکوت در یادبود لبه.

در امتداد یک دیوار از جام غذاهای, فروشگاه, یک نقاشی دیواری با “جورج” و “فلوید” در غول زرد نامه گسترش مثل بال از چهره او.

Walz گفت: در قبل از منع رفت و آمد در کنفرانس خبری که او در بعد از ظهر تجمعات و او متوجه “حس همبستگی حس تلاش برای کانال غم و اندوه و خشم و عصبانیت را به چیزی مثبت است.

“تعداد زیادی از مردم همه چیز را با آنها. آنها نمی آوردن مواد منفجره. آنها به ارمغان آورد جاروها آنها آورده بیل آنها آورده barrows چرخ به تمیز کردن به صورت مردم آنها را نمی دانم اما می دانستم که آنها با همسایگان خود است.”

در حالی که این معنا از جامعه به نظر می رسید به تسلط که در آن اختلال و درگیری بود به حکم گذشته چند شب مقامات دولتی و اجرای قانون امیدوار هستند که حکومت نظامی برای شروع در 8 p. m. در مینیاپولیس و سنت پل را ترک خواهد کرد و در معرض مردم در خیابان ها بودند که خم در تخریب.

در مینیاپولیس حدود 1,000 معترضان ابراز تقاضا برای پلیس اصلاحات جمع شده بودند بعد از ظهر شنبه در خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman که آورده سوم-قتل درجه و درجه دوم طرح اتهامات علیه شرکت اخراج افسر پلیس درک چوین.

آنها با شتاب “Black Lives Matter” در گچ در مقابل مراحل. سخنرانان که گفت: آنها قربانیان خشونت پلیس به سخنرانی کوتاه در نزدیکی تقاطع.

در خیابان در نزدیکی مینیاپولیس اداره پلیس را به آتش کشیده و رها پنجم حوزه ایستگاه ماموران گفت: بیش اعزام صوتی است که جمعیت اتحاد دارای عقاید 6,000 اواخر بعد از ظهر و “مطیع قانون.”

ایستاده در خارج از Midtown ساختمان بورس در نزدیکی دریاچه و خیابان و خیابان های شیکاگو, ایالات متحده, Rep. Ilhan Omar, D -, Minn. اعلام کرد قطعنامه ای خواستار پایان “نظامی پلیس شیوه است.” عمر که نشان دهنده منطقه است که در آن فلوید کشته شد و گفت: او در حال کار برای ایجاد یک نهاد مستقل آژانس فدرال مسئول بررسی همه افسر-درگیر تیراندازی و دیگر جدی مرگ و میر و صدمات مربوط به پلیس است.

به عنوان یک شب دوم از حکومت نظامی, St. Paul شهردار ملوین کارتر با صدور دادخواستی به صاحبان کسب و کار برای کمک به گسترش این کلمه و تشویق مردم به ماندن در خانه و اجازه دهید پلیس ایالتی گشت و گارد ملی سازمان حفاظت محیط زیست کار خود و حفظ صلح.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که من را به آرامی مفهوم درخواست گارد ملی حمایت از من را ندارد به آرامی مفهوم صدور سراسر شهر بود یک حکومت نظامی,” شهردار گفت: در یک کنفرانس تلفنی با, St. Paul اتاق بازرگانی است. “آن زمان برای مردم به ماندن در خانه.”

کارتر را رد کرد و این تصور که خشونت در مینیاپولیس در روز جمعه شد نشانه آن است که حکومت محلی شکست خورده بود.

“وجود دارد هر گونه معقول خوانده ام که می گویند که مردمی که بسته بندی شده از یک کیسه و آمد به مینه سوتا به منظور شروع به ضرب وشتم و مخرب بودن در حال رفتن به نگاه در شهرداری اجرایی منظور در یک حکومت نظامی و رفتن” آه رسوا آن در حال حاضر ما نمی توانیم پور کوکتل مولوتف,’, ” او گفت:. “هدف از اجرایی منظور این است که بخواهید هر کس دیگری.”

اما بعد از روز شنبه کارتر عقب نشینی خود را از بیانیه های قبلی که بسیاری از کسانی که دستگیر شدند از خارج از کشور زمانی که داده ها نشان داد که تقریبا تمام کسانی که تا کنون به زندان گرفته شده در St. Paul ذکر شده مینه سوتا آدرس.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

کارکنان نویسندگان اما نلسون و Libor Jany کمک به این گزارش.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de