Waqyanawis | Coronavirus گلوله سحر و جادو در برابر هندو و مسلمان اختلاف در ؟

Category: کیمیا | No comments

پست-عید bonhomie

Coronavirus همه گیر است که بسیاری از طرف های مختلف سیاستمداران است. در اوتار پرادش روحانیون مسلمان است, مالش چشمان خود در ناباوری در راه وزیر یوگی Adityanath آغاز شده است رفتار. ظاهرا یک روز پس از عید او شخصا به برخی از مسلمان برجسته complimenting آنها را در راه نماز عید ارائه شد در سراسر وسیع دولت بدون هر گونه عمده تخلف از مستند یا اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. یوگی گزارش موعود به بازدید از برخی از مسلمان مراکز بیش از حد. در طول anti-کا هم بزنید یوگی دولت دیده می شد توسط مسلمانان نه به عنوان سرکوبگر و گاهی اوقات بالا دست.

Chouhan ‘CoV-مانع’

کابینه گسترش در Shivraj سینگ Chouhan وزارت به نظر می رسد jinxed. آقای Chouhan تحت فشار از Jyotiraditya Scindia اردوگاه پیروان می خواهد به گسترش خود را در شورای وزیران به جای کسانی که پناهنده از کنگره است. اما هر بار آقای Chouhan اندیشد چیزی coronavirus ترساندن او مانع از پیش رفتن. این هفته زمانی که همه چیز به نظر می رسد خوب و نهایی شش کارکنان در بوپال را راج بهون آزمایش Covid-19 مثبت تبدیل برگزاری تحلیف به قرمز مهار منطقه. آقای Chouhan دلیلی برای نگرانی به عنوان Rajya سبها انتخابات قرار است برگزار شود در دولت و مجلس-انتخابات 24 کرسی به علت است.

Uddhav امن برای در حال حاضر ؟

وجود دارد ایجاد شک و تردید در مورد طول عمر Uddhav Thackeray رهبری دولت ائتلافی در ماهاراشترا. نیز قرار داده شده منابع فکر می کنم آن است که ایجاد دولت سابق BJP وزیر Devender Fadnavis است که با احتیاط از قالب های ساخته شده توسط رقبا مانند Narayan Rane. دهلی نو — به تعبیری برای نارندرا نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah ترکیب — که به نظر نمی رسد علاقه مند به سرنگونی Thackeray وزارت.

Jogi هویت پایتخت

اواخر Ajit Jogi شد یک سیاستمدار عملگرا. سابق Chhattisgarh وزیر استفاده می شود به استفاده کامل از satnami harijan قبیله ای و مسیحی اعتبار به عنوان در هر وضعیت سیاسی او مواجه شده است. او قبیله ای ثبت شد و از نظر قانونی در اعتراض به پذیرش خود را از ایمان مسیحی است که همچنان مبهم و مه آلود در حوزه عمومی است. هنگامی که یک مسلمان کنگره سیاستمدار داده شد مسئول دولتی که در آن آقای Jogi بود ذینفعان. بوروکرات-تبدیل-سیاستمدار به دنبال کمک به اشاره است که او ‘اهل بیت’ [پیرو همان کتاب(s)]. آقای Jogi خروج از کنگره و خرید اینترنتی با نهرو-گاندی خانواده ها باقی مانده است فرو رفته در رمز و راز. با توجه به برخی از دانش و از چیزهای Gandhis و آقای Jogi سقوط کرد بیش از این (در)معروف Balco معامله است. P. چیدمبرم گفته شده است که در جریان 10 Janpath در چنین شیوه ای است که هیچ کلیسا یا مسیحیت آمد برای نجات خود است.

دا مسائل از صمیم قلب

دولت مرکزی کارکنان و مقامات بازنشسته به شدت اعمال شده بر انکار dearness کمک هزینه تا جولای 2021. دولت مرکزی به حالت تعلیق در دا از نظر بیماری همه گیر کوروناویروس اما babus باید مسائل خود را. دا مسائل زیادی به کسانی که در آستانه بازنشستگی به عنوان حقوق بازنشستگی خود را ثابت است طبق حقوق و دستمزد و دا ساختار در زمان بازنشستگی. این تثبیت حقوق بازنشستگی مالی و عکس العمل در یک بازنشستگی رسمی دارایی باقی مانده از زندگی خود. وجود دارد هزاران نفر که بازنشسته تقریبا هر ماه در تمام سطوح در مرکز و در استانها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>