مردم سفید انجام می دهند مردم سفید چیزهایی که در طول تغذیه-افزایش شورش

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled White People Are Doing White People Things During the Fed Up-Rising Riots

تصویر: @kennygotsoul (توییتر)

برخی از مردم سفید شده اند تا برای انجام تظاهرات در برابر جورج فلوید قتل در همبستگی و با کردار از جمله با قرار دادن بدن خود در بین پلیس و معترضین.

تبلیغات

دیگر سفید شده اند, نشان دادن خود, کل کل سنجش.

در “کل کل سنجش’ رده های مختلف ناراضی حومه سفیده سراسر کشور که بوده است نشان دادن به تظاهرات برای شکستن گه فقط به دلیل آنها می توانند:

تبلیغات

دو زنان سفید سفر 130 مایل از خانه خود را در Catskills نیویورک به صحنه تظاهرات در بروکلین که در آن آنها اقدام به پرتاب بطری آتش زا و پرتاب آنها را در یک پارک پلیس, ون, NY Daily News گزارش داد.

27 ساله سامانتا سایه زن و خواهر کوچکترش در حال حاضر رو به فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

از نیویورک دیلی نیوز:

این منفجره دست ساز زده سمت راننده ون و چهار 71 حوزه پلیس در داخل موفق به فرار به عنوان وسیله نقلیه آتش گرفت, مقامات گفت.

“این فضل خدا است که ما لازم نیست که مرده افسران امروز” NYPD کمیسر پلیس درموت شیا گفت: روز شنبه.

سالمند Shader بود به اتهام اقدام به قتل اقدام به آتش سوزی در اختیار داشتن سلاح و بی پروا خطر افتادن قبل از فدرال در زمان بیش از مورد, پلیس گفت:.

سایه زن و خواهر جوان تر Darian, 21, چهره بروکلین دادگاه جنایی به اتهام مقاومت در برابر بازداشت و انسداد مدیریت دولتی.

این خواهر و برادر از Catskill در شهرستان گرین سعی به فرار اما پس از آن گرفتار شده بودند در این نزدیکی هست.

تبلیغات

در مینیاپولیس که در آن شورش است که باید به سرعت رشد کرد بیش از آخر هفته اول آغاز شده است, مقامات می گویند بسیاری از معترضان بازداشت و تا کنون از خارج از دولت.

“بهترین برآورد ما در حال حاضر که من شنیده ام این است که حدود 20 درصد چیزی است که ما فکر می کنیم Minnesotans و حدود 80 درصد در حال خارج” مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با توجه به اخبار CBS.

تبلیغات

روز یکشنبه سی بی اس گزارش داد که مینیاپولیس شهردار ملوین کارتر مجبور شد برای اصلاح یک بیانیه های قبلی که همه بازداشت معترضان شده بود از خارج از دولت.

هنوز آمار تظاهر کنندگان در مینیاپولیس در حال سوخت رسانی نظریه های که راست گرایان ممکن است رانندگی بسیاری از زمان در اعتراض به خشونت به منظور راه اندازی به اصطلاح مسابقه جنگ یا که افسران پلیس خود ممکن است باعث هرج و مرج در خیابان ها برای توجیه رفتن هام.

تبلیغات

هر چه توضیحی چیزی عجیب و غریب است که قطعا جریان در مینیاپولیس. یک نقاب سفید مرد بود اخیرا دستگیر شده در دوربین وجود دارد با آرامش و متد شکستن پنجره ها از یک AutoZone, فروشگاه و سپس تهدید به مبارزه با یک مرد سیاه و سفید که او را مورد پرسش در مورد اینکه چرا او آن را انجام می دهند:

خارج از رمز و راز از ” چتر مرد,’ دیگر سفید شده اند و قرار دادن خود در تظاهرات و نشان دادن خود به نژادپرستی در راه است که مثل روز روشن.

تبلیغات

مانند مردی که کشیده تا به اعتراض در سالت لیک سیتی یوتا با یک تیر و کمان و شروع به شلیک به سوی مردم در حالی که فریاد “تمام زندگی مهم است.”

در روی دوربین مصاحبه او می دهد و به یک ایستگاه خبری محلی پس از خود را در صورت خونریزی از انتقام یکt توسط یک گروه از جوانان سفید—حدس می زنم که او را مقصر می داند برای صدمه زدن به او را ؟

تبلیغات

دو مرد سیاه و سفید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>