بیش از 100 پزشکان و پرستاران از کرالا انتظار می رود برای رسیدن به بمبئی در چند روز آینده برای پیوستن به کادر پزشکی اینجا را در جنگ علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

بمبئی نیاز بیشتر به منابع انسانی از نظر پزشکی کارکنان. یک تیم از 16 پزشکان از کرالا است که انتظار می رود برای رسیدن به بمبئی در دوشنبه Dr Santhosh کومار, معاون سرپرست دولت کالج پزشکی تریواندروم گفت PTI.

نزدیک به 50 پزشکان و 100 نفر از پرستاران از کرالا خواهد بود در بمبئی در چند روز آینده گفت: کومار که در حال حاضر رسیده در اینجا همراه با دو تن دیگر از پزشکان.

“ما خواهد شد مشغول به کار در هفت تپه بیمارستان. آن را بی خطر است برای پزشکان در اینجا و آنها باید داوطلب در این تلاش برای مبارزه با COVID-19. همه پزشکان که در حال آمدن به کمک کادر پزشکی در بمبئی در حال کار در بخش خصوصی بازگشت به خانه (کرالا) و volunteeredto کمک به برادری خود را اعضای اینجا,” او گفت:.

کومار گفت: او در حال کار با یک کرالا بیمارستان دولتی اما او نیز داوطلب همراه با پزشکان خصوصی از دولت برای کمک به پزشکان در بمبئی در مبارزه با COVID-19.

هفت تپه بیمارستان واقع در Andheri منطقه در اینجا است که به خوبی مجهز و ایمن برای کارکنان پزشکی, او گفت:.

“آنچه که فاقد این منابع انسانی است. حتی پزشکان از ماهاراشترا باید در پیوستن به” او گفت:.

کومار رد مقایسه بین COVID-19 وضعیت در کرالا و بمبئی.

“وجود دارد هیچ جایی در کرالا مانند بمبئی. این شهر بزرگ با 30 میلیون نفر و محله های فقیرنشین. دلایل عفونت در هر دو مکان متفاوت هستند و از این رو استراتژی برای مقابله با ویروس های مختلف,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de