دراماتیک برخورد در طول جورج فلوید اعتراض به صلح آمیز بازداشت در مینیاپولیس

پس از یک تنش بن بست ماندگار نزدیک به یک ساعت با آسیب رسان دستگاه ها و گاز اشک آور پلیس در جعبه معترضان در چهار طرف و بازداشت آنها را در بابی & Steve خودرو جهان در مرکز شهر مینیاپولیس.

اما به عنوان معترضان منتظر اتوبوس است که آنها را به زندان دست مهار پشت سر خود را با انعطاف پذیری کافهای تنش تبدیل به یک تعجب آور یاران.

این دستگیرشدگان و ایالتی مینه سوتا افسران گشت حفاظت از آنها داشتند حرف زدند لبخند زد و به شوخی. یک افسر گشت برگزار اسکیت از بازداشت یک معترض دیگر افسران رفت و در اطراف ارائه آب به زندانیان.

آن را تا به حال هوا را از یک بازی گاه به گاه تابستان حزب — به جز ساعت قبل یک گروه از مهمانان شده بود فریاد و فحش در آن بازگشت و به نفع با شلیک گاز اشک آور و مواد منفجره در آنها.

“ما در حال رفقا” گفت: P. J., شریف, مینیاپولیس, حرکات تند و سریع سر خود را در گشت افسر نگهبان او.

“نمی Facebook رفقا هر چند” افسر گفت: لبخند زدن.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان وارد مرکز شهر, مینیاپولیس, یکشنبه شب در اعتراض به مرگ جورج فلوید در نهایت نقض 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

برخی از زندانیان بودند و آرام به آنها لود شده بر روی اتوبوس. اما به زودی آنها آواز و مناجات در داخل اتوبوس که دیجیتال مقصد نمایش خواندن “روز خوبی داشته باشید.”

یکی arrestee شوخی در مورد زندان مواد غذایی است.

“شما می خواهید مرغ ؟ شما می خواهید برخی از مرغ ؟ ” او گفت: یکی دیگر از بازداشت شدگان. “میخوای دریافت خشک بولونیا ساندویچ,” او گفت: به عنوان افسران نگاه بی سر و صدا.

داکوتای Shelton-Norunnee گفت که دستگیری او موفق به بلانت مثبت پرنیان شب و که او تا به حال هیچ سخت احساسات نسبت به مقامات که او را دستگیر کردند.

“او بسیار سرد” داکوتای Shelton-Norunnee گفت: دولت patrolman در کنار او.

یک بار درام و تنش شکست و خوی منطقه تغییر به عنوان کسانی که دستگیر ثبت شده بر روی اتوبوس را به آنها را دور.

“ما انسان بیش از حد” گفت: یک دولت افسر گشت. “ما ترجیح می دهم در خانه با همسر و بچه ها.”

نویسنده کارکنان مایا رائو کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de