AG کیت الیسون به بیش مورد در Floyd قتل

در غیر معمول حقوقی مانور مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون را به سرب در تعقیب اخراج مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل جورج فلوید, گزارشی مردی که هفته گذشته در بازداشت پلیس.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز یکشنبه گفت که او به این نتیجه رسیدند الیسون نیاز به بیش از مورد از Hennepin County دفتر دادستان در خواست فلوید خانواده فعالان اجتماعی و برخی از اعضای شورای شهر مینیاپولیس به دنبال شدید تعقیب افسر 44 ساله درک چوین.

“این تصمیمی است که من احساس می کنم ما را در این جهت و گام به شروع به گرفتن عدالت برای جورج فلوید” Walz روز یکشنبه گفت. “زمانی که من به صحبت کرد فلوید خانواده آنها بسیار روشن است: آنها می خواستند این سیستم برای آنها کار می کنند. آنها می خواستند به این باور است که وجود دارد و اعتماد آنها می خواستم به احساس مانند حقایق خواهد بود شنیده و عدالت خواهد بود خدمت کرده است.”

الیسون گفت که او قصد دارد به “را به تحمل تمام منابع لازم” برای محاکمه در این مورد. “من فقط می خواهم به اجازه دهید مردم می دانند که ما به دنبال عدالت ما به دنبال حقیقت ما در حال انجام آن شور و نشاط” الیسون گفت.

در اوایل روز شنبه, Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت که او خواسته الیسون کمک کند و این که دولت دادستان کل توافق به عنوان یک شریک کامل در مجموعه مقالات.

“شده اند وجود دارد تحولات اخیر در حقایق مورد که در آن به کمک و تخصص دادستان کل خواهد بود با ارزش” فریمن در بیانیه ای گفت.

پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او و فریمن اختلاف نظر دارند الیسون به خبرنگاران گفت که او انتظار دارد که دو نفر از آنها را کار سازنده با هم. “فرماندار خواسته است من به این مورد و این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام,” او گفت:. “من پیش بینی ما در حال رفتن به کار سازنده با هم.”

چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در ارتباط با فلوید مرگ که به دنبال دستگیری او به اتهام عبور تقلبی $20 bill. تصویری از دستگیری نشان داد چوین برگزاری زانو خود را برای چند دقیقه در Floyd گردن او دراز بسر برده است در خیابان در نزدیکی تقاطع S. خیابان های شیکاگو و 38 خیابان.

چوین همچنین متهم شد که نادیده گرفتن یک افسر دیگر که ابراز نگرانی در مورد فلوید به عنوان او دراز دستبند بر روی زمین شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد.

چوین اخراج شد همراه با سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه. او نقل مکان کرد و روز شنبه از شهرستان رمزی زندان به زندان Hennepin شهرستان. او برنامه ریزی شده است برای اولین دادگاه ظاهر ژوئن 8 در شهرستان Hennepin دادگاه.

این اتهامات را نمی quelled تظاهرات که در حال ورود به دومین هفته نقاشی ده ها هزار نفر از تظاهرکنندگان بسیاری از آنها عصبانی که چوین نیست رو جدی تر به اتهام قتل یا که سه تن دیگر از افسران شده اند متهم شده است.

الیسون بود به خبرنگاران گفت: در حال مصاحبه است که او انتظار می رود هزینه های اضافی برای آمدن در برابر چوین و سه نفر دیگر از افسران — توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng — همچنین می توان در ارتباط با فلوید مرگ است. اما او روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد با ارائه یک به روز رسانی در هزینه های اضافی در این زمان.

“این فقط خیلی زود به بحث در مورد که” او گفت:.

الیسون و امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون رهبری یک نیروی کار در سال گذشته با هدف مهار مرگبار پلیس برخورد. خواستار مقننه را توصیه از 34 صفحه گزارش منتشر شده توسط این گروه در ماه فوریه به شدت فلوید پس از مرگ است.

الیسون گفت آن است که بی سابقه برای دفتر خود را در بخش جنایی را بیش از موارد برای شهرستان وکلای’ دفاتر, اما این عمل شایع تر است در شهرستانهای کوچکتر. این حرکت نیز فقط دو روز پس از فریمن برجسته را تجربه تلاش ماموران ویژه موفقیت آن در تامین محکومیت محمد نور یک مینیاپولیس افسر پلیس مجرم در اثر تیراندازی یک زن در جنوب مینیاپولیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de