Coronavirus همه گیر است که توقف برخی از بیماران قلبی از به دنبال مراقبت

مردم با مشکلات جدی قلبی شده اند پیام اشتباه در مورد اجتناب از بیمارستان در طی COVID-19 همه گیر و آنها را بیشتر در معرض خطر مرگ به عنوان یک نتیجه, پزشکان می گویند.

مردم دچار علائم ممکن است حمله قلبی مانند درد قفسه سینه و تنگی نفس باید با پزشک خود تماس 911 و یا رفتن به اتاق اورژانس — حتی در وسط این بیماری همه گیر. نشانه ای از یک حمله قلبی متفاوت است هر چند ناراحت کننده فشار در مرکز قفسه سینه که طول می کشد بیش از چند دقیقه شایع ترین است.

اما مطالعات متعددی از جمله یک led توسط محققان در مینیاپولیس قلب موسسه بنیاد نشان داده اند که مداخلات برای حملات قلبی را به سرعت کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر. در پاریس محققان دریافتند که قلب دستگیری در خارج از بيمارستان رشد به شدت در ماه های مارس و آوریل و نسبت آن دسته از بیماران بستری در بیمارستان زنده کاهش یافته است تقریبا نیمی.

یک استار تریبیون تحلیل پرونده مرگ در مینه سوتا قدمت آن به سال 2015 نشان می دهد که تعداد مرگ و میر در کشور است و حدود 20 درصد بالاتر از حد نرمال از اوایل ماه مارس. حدود 80 درصد از مرگ و میر بیش از حد باعث شد مردم پیمانکاری COVID-19 پرونده نشان داد.

دکتر سانتیاگو گارسیا, یک متخصص قلب و عروق مداخله در مینیاپولیس موسسه قلب و نویسنده مسئول این مقاله که شامل مینه سوتا داده ها در کاهش مداخلات قلب گفت: محققان بر این باورند بیماران یا ترس از گرفتن COVID-19 اگر آنها رفتن به بیمارستان و یا سوء تفاهم دستورات از دولت و مقامات فدرال در مورد اجتناب از مراقبت های بهداشتی است که می تواند به تاخیر افتاد.

و از تنگی نفس می تواند نشانه ای از یک حمله قلبی و COVID-19 برخی از بیماران با مشکلات قلبی ممکن است خود منزوی در خانه امید این ویروس را منتقل می کند — متوجه نیست که حمله قلبی آنها با داشتن ممکن است به آسیب قلب خود را با محروم کردن آن از اکسیژن خون می شود.

“لطفا به بخش اورژانس” گارسیا گفت. “ما می خواهیم برای دیدن بیمارانی که تنگی نفس و درد قفسه سینه. … ما نیاز به انجام آزمایشات برای تصمیم گیری که آیا شما COVID و یا یک حمله قلبی به دلیل درمان بسیار متفاوت است.”

در مارس و آوریل مینیاپولیس قلب موسسه در ابوت شمال غربی بیمارستان در جنوب مینیاپولیس شاهد کاهش حداقل 27 درصد در بیمارانی که به بیمارستان آمد با حملات جدی و بيماران گرفتن angioplasties به بازگشایی شریان های مسدود شده در قلب نسبت به دو ماه اول سال 2020 است.

مینه سوتا رفت و در زیر یک وضعیت اضطراری در مارس 13. شش روز بعد از آن رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در دولت برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و روش و گفت بزرگترین خطر ناشی از این بیماری همه گیر خواهد بود قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی. روش انتخابی اجازه داده شد به سر ممکن است 11.

یکشنبه, دولت تا به حال شمارش 24,850 تایید موارد COVID-19 در مینه سوتا پس از اولین تشخیص داده شد مارس 5. بیش از 18,000 از آنها تا به حال به اندازه کافی زمان عبور بدون علائم است که آنها دیگر نیاز به باقی می ماند در انزوا.

مقامات بهداشتی می گویند 1,040 مردم در مینه سوتا فوت کرده اند از COVID-19 از جمله 848 نفر در مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی. نرخ مرگ شده است سازگار در مینه سوتا در هفته های اخیر با هفت روز به طور متوسط از بین 19 و 25 مرگ و میر در هر روز از ماه آوریل 26.

در روز یکشنبه 11 از 14 به تازگی گزارش شده مرگ و میر رخ داده است در مراقبت طولانی مدت و یا امکانات زندگی کمک و شامل دو بيمار که حداقل 100 سال زمانی که آنها کشته شده اند. COVID-19 خطرناک تر است برای ساکنان مسن و کسانی که زندگی در تنظیمات گروه و برای افراد با ریه و بیماری های جدی قلبی و سرطان و چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی در دیالیز.

یکشنبه, 257 مردم با COVID-19 شد در بخش مراقبت های ویژه در مینه سوتا است. شده اند وجود دارد نه کمتر از 200 نفر در بخش مراقبت های ویژه برای COVID-19 پس May 13.

اما به عنوان اعداد بزرگتر از مردم رفتن به بیمارستان برای COVID-19 مردم با مشکلات دیگر نیست انجام این کار — و نه تنها در مینه سوتا است.

کاهش در قلب-حمله مراقبت هنوز آشکار هنگامی که مینه سوتا داده بودند با هم تركيب شده با نتایج از هشت دیگر قلب-مراکز بهداشتی درمانی در سراسر کشور از جمله بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون و عمده قلب-مراکز مراقبت در ایلینوی, آیووا, میشیگان, نیویورک و اوهایو و واشنگتن است.

یک نسخه اولیه ای از مقاله منتشر شده در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق گزارش 38 درصد کاهش در بیماران مبتلا به رفتن به اتاق اورژانس به صورت جدی حمله قلبی, مراقبت در ماه مارس در نه و بیمارستان در مقایسه با ماهانه به طور متوسط برای قبلی 14 ماه.

در مارس 2019, نه بیمارستان تحت درمان 208 جدی بیماران مبتلا به حمله قلبی; یک سال بعد از آن کاهش یافته و به 138 مقاله را نشان می دهد. در سال گذشته هیچ ماه نیز با کاهش به زیر 181 موارد است. محققان گفتند نتایج خود را با موافقت مشابه کاغذ در اسپانیا است که مستند 40% کاهش در آنژیوپلاستی روش همه گیر تحت شرایط وجود دارد.

ایالات متحده کاغذ نیست تلاش برای نشان دادن اینکه آیا روند در قلب-حمله مراقبت های منجر به افزایش مرگ و میر در مینه سوتا است. اما در فرانسه محققان با طولانی در حال اجرا پاریس مرگ ناگهانی تخصص مرکز یافت می شود که کمتر از بيماران پس از رسیدن به بیمارستان زنده پس از ایست قلبی.

حمله قلبی و ایست قلبی متفاوت اما مرتبط با حوادث است. حمله قلبی به معنی عضله قلب بافت آسیب دیده توسط یک کمبود اکسیژن به دلیل ضعیف جریان خون از طریق شریان ها در سطح خارجی قلب است. چنین آسیب بافتی می تواند منجر به خطرناک نامنظم ضربان قلب به نام آریتمی یا آن را می تواند قلب به طور ناگهانی متوقف ضرب و شتم است که ایست قلبی.

ناگهانی مرگ و مرکز تحقیقات در فرانسه نگاه در روند میان 6.8 میلیون نفر جمعیت بیشتر پاریس و منطقه یافت می شود که در حالی که به طور کلی تعداد قلبی دستگیری در خارج از بیمارستان در حال رشد نسبت به آن دسته از بیماران مراجعه کننده به بیمارستان زنده کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول پاریس مستند.

تنها 12.8 درصد از مردم با خارج از بیمارستان ایست قلبی در منطقه مورد مطالعه بودند به بیمارستان زنده از 16 مارس 26 آوریل در مقایسه با میانگین تاریخی از 22.8 درصد بیش از هشت سال قبلی این گزارش در مجله لانست بهداشت عمومی مجله می گوید.

حدود یک سوم از موارد بیش از حد از خارج از بیمارستان ایست قلبی بود مشکوک یا تایید مورد COVID-19.

“اگر چه این یافته ها ممکن است تا حدودی مرتبط با لينک مستقيم COVID-19 مرگ و میر اثرات غیر مستقیم از طریق مستند تغییر رفتار و همه گیر مرتبط با نظام سلامت مسائل (قریب به اتفاق از اورژانس و به تعویق افتادن مشاوره و برنامه ریزی nonurgent روش) هستند احتمالی” نویسندگان مطالعه نتیجه گرفت.

به ویژه در افرادی که به ایست قلبی در خانه ممکن است دسترسی به, خودکار, خارجی, defibrillators به نیاز به راه اندازی مجدد قلب است. و آنها کمتر به احتمال زیاد به احیاء قلبی ریوی حتی اگر مرکز پیدا کرده است نرخ بقای تقریبا هشت برابر بالاتر هنگامی که اطرافیان اداره CPR.

اگر این روند در اجتناب از بیمارستان مراقبت ادامه گارسیا گفت که او نگران کشف پیشرفت است که ساخته شده است در آموزش عمومی در نشانه ای از حمله قلبی.

“ما گفتن است بیماران برای دو دهه اگر شما دچار درد قفسه سینه به اورژانس 911 تماس بگیرید به ما اطلاع دهید. و ناگهان همه از یک پیام است که بیرون آمد دقیقا برعکس — اقامت خانه” گارسیا گفت. “و در حال حاضر ما شاهد عواقب آن است.”

کارکنان نویسندگان گلن Howatt و MaryJo وبستر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de