کوتاه مقررات منع رفت و آمد اعمال خواهد شد در مینیاپولیس و سنت Paul شروع در 10 p. m. روز شنبه و در انقضای 4 صبح سه شنبه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد در یک کنفرانس خبری دوشنبه.

حکومت نظامی باز خواهد گشت در 10 p. m. روز شنبه و منقضی 4 صبح جمعه.

وکیل به نمایندگی از خانواده جورج فلوید در حال انتشار یافته در دوشنبه خود شکافی است که می تواند چالش نتایج اولیه از اوایل معاینه توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی که فلوید بود خفه نه.

جزئیات کالبد شکافی در Floyd به نمایندگی از خانواده اعلام خواهد شد در طول یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری با دو پزشک که انجام این روش است.

وکیل خانواده بنیامین Crump هفته گذشته گفت که بستگان به دنبال خود کالبد شکافی به این دلیل که اولین معاینه یافته است “آیا آدرس در جزئیات اثر هدفمند استفاده از زور در آقای فلوید گردن و میزان آقای فلوید را رنج می برند در دست پلیس است.”

او افزود که خانواده و وکلای مدافع خود “جای تعجب نیست و در عین حال شد و در حال غم انگیز نا امید در مقدماتی کالبد شکافی یافته. … ما امیدواریم که که این نه ایجاد یک روایت نادرست به این دلیل جورج فلوید درگذشت. تلاش برای جلوگیری از حقیقت سخت نخواهد ماند.”

شکایت کیفری با استناد به معاینات پزشکی اولیه افشای نتایج کالبد شکافی گفت: آزمون “نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” در ارتباط با چوین زانو فشرده در برابر فلوید گردن.

به جای این اتهامات ادامه داد: فلوید درگذشت از ترکیبی بودن مهار پتانسیل باده در سیستم خود را همراه با زمینه های مختلف پزشکی از جمله بیماری های قلبی و فشار خون بالا.

“آنچه ما می دانیم روشن است” گفت: آنتونیو Romanucci, Crump را شرکت مشاور. “جورج فلوید زنده بود او قبل از برخورد با پلیس و او مرده بود پس از آن روبرو می شوند. ما این باور وجود دارد روشن است نزدیکی بین استفاده بیش از حد از زور و مرگ او.”

همچنین روز شنبه, برادر جورج فلوید برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در ظهر در E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو جایی که جورج فلوید بود بازداشت توسط پلیس و دوخته در زیر زانو از شرکت اخراج افسر درک چوین برای چند دقیقه تا زمانی که او ارائه شد بی حرکت و مرده بعد از آن شب.

ترنس فلوید “خواهد بود که اولین عضو از [جورج فلوید را] خانواده به بازدید از سایت خود را به قتل گفت:” سنفورد Rubenstein, نیویورک, حقوق مدنی, وکیل است که به همراه برادر به مینیاپولیس.

برگرد. کوین مک کال است که بخشی از این هیئت با جورج فلوید برادر کوچکترش در این بازدید از بروکلین گفت: صبح روز دوشنبه که ترنس فلوید “در حال رفتن به سایت خود را به احساس برادر روح در یادبود.”

یک حلقه بزرگ از گل های اطراف chalked پیام امید و عزم و اراده و تسلط بر تقاطع ایجاد یک یادبود است که رفته است به سختی یک لحظه بدون مردم برگزاری شب زنده داری. در امتداد یک دیوار از جام غذاهای, فروشگاه, یک نقاشی دیواری با “جورج” و “فلوید” در غول زرد نامه گسترش مثل بال از چهره او.

تصویری از چوین را منظقه بازداشت از دستبند و غیر مسلح فلوید مشتعل است گاهی اوقات خشونت آمیز و مخرب تظاهرات تقریبا هفته گذشته در مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور. مینیاپولیس باقی مانده تحت مقررات منع رفت و آمد تا 6 صبح

ترنس فلوید را بازدید می آید یک روز پس از تظاهرات در شهرهای دوقلو و اواخر شب درگیری بین پلیس و تظاهر کنندگان.

روز یکشنبه تظاهرات در زمان توقف قلب را دو ساعت قبل از حکومت نظامی زمانی که تانکر کامیون راننده بوگدان Vechirko خمرهای شکل در جهت از هزاران نفر از فعالان در بزرگراه بین ایالتی 35W پل در مینیاپولیس, پراکندگی جمعیت و دقت از دست رفته چه می توانست توده تلفات فاجعه است. Vechirko, 35, از آتسیگو شد آمریکا به ظن حمله و با اتهامات در حال بررسی است.

حادثه در ششمین روز تظاهرات در سراسر شهرهای دوقلو. بعد از آن شب حدود 150 نفر از معترضان دستگیر شده بودند در نزدیکی I-35W و واشنگتن خیابان در مرکز شهر, مینیاپولیس, پس از آنها موفق به توجه به 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

دوشنبه همچنین وعده داده شده به یک روز دیگر از اعتراض در شهرهای دوقلو و که شامل فراتر از مینیاپولیس و سنت پل. یک برنامه ریزی اعتراض در مرکز شهر Anoka است مقامات را مجبور به بستن Anoka County مرکز دولت “از فراوانی احتیاط” گفتند.

چوین که سفید است همچنان در بازداشت و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در ارتباط با مه 25 مرگ 46 سال فلوید, که سیاه و سفید بود.

سه نفر دیگر از افسران بودند که درگیر این حادثه شده اند و از کار اخراج شدند. Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت که او پیش بینی دیگران را متهم می شود به عنوان به خوبی.

“من می خواهم برای دیدن همه آنها مجازات به حد کامل برای آنچه که به برادر من” ترنس فلوید گفت: در مصاحبه روز یکشنبه با شبکه تلویزیونی-تلویزیون. “از آنجا که زمانی که من تو را دیدم این فیلم نه تنها شخص را در گردن او … نه تنها که شما سه تن دیگر از افسران پشت دوربین پشت ماشین او. به طوری که او نه می تواند حرکت کند.”

در این مصاحبه ترنس فلوید التماس کسانی که خشم خود را در مرگ برادر خود را بیان مسالمت آمیز است.

“آیا پاره کردن شهر خود را,” او گفت:. “همه از این است که لازم نیست چرا که اگر خانواده خود و خون آن انجام نشده پس چرا شما ؟ … زیرا زمانی که شما به پایان رسید و به نوبه خود در اطراف و می خواهید به خرید چیزی است که شما انجام می شود پاره کردن آن. بنابراین در حال حاضر شما messed تا زندگی خود را بیابید. بنابراین فقط استراحت. عدالت در خدمت خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله