دلوت تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ به نام بی سابقه

 

دلوت – رئیس پلیس مایک Tusken گفت: در 28 سال در نیروی او دیده می شود هرگز نافرمانی مدنی مانند آنچه دلوت دیدم در روز شنبه در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

در بعد از ظهر آفتابی بیش از 1000 راهپیمایی مسالمت آمیز در مرکز شهر تظاهرات که دیرین ساکنان به نام بی سابقه است.

به عنوان غروب سقوط کرد و تبدیل به شب شاخه از کسانی که در تظاهرات رشد به طور فزاینده ای داد و بیداد کن و خشونت. دلوت پلیس مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت از ده ها تن در Kwik سفر در گوشه ای از W. برتر و خیابان و W. 28th, خیابان پس از افسران شنیده آتشباری در اوایل صبح روز یکشنبه.

هفت بزرگسالان و چهار نوجوانان دستگیر شده بودند در انواع اتهامات از جمله حمله به یک افسر پلیس و جنایت شورش. دعوا درگرفت آتش بازی ظهور و دو خودرو شد مجموعه ای در آتش سوزی در یک پارکینگ در ورودی مرکزی.

Tusken گفت: 101 افسران از جمله برخی از سنت لوئیس شهرستان کلانتر دفتر و برتر اداره پلیس مستقر شدند در سراسر شهرستان شنبه شب. دلوت شهردار امیلی لارسون پیشاور آغاز شده است که در 10 بعد از ظهر به طول انجامید و تا ساعت 6 صبح روز شنبه.

با وجود آن تلاش Tusken گفت: زمانی که یک جناح از معترضان روشن از راهپیمایی با پای پیاده به سرعت در اطراف در وسایل نقلیه وضعیت مشکل تر برای مدیریت. از آن شده است از دلوت پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای جمعیت پراکندگی اهداف, او گفت:.

“اگر شهروندان نا امید شده بودند توسط زمان و یا تاخیر در پاسخ ما این بود که واقعا با توجه به منابع” Tusken گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ،

پیش از آن در شب تظاهرات و راهپیمایی در بزرگراه بین ایالتی 35 مسدود کردن برای چند دقیقه یک بخش عمده جاده در نزدیکی مرکز شهر دولوت. افسران پوشیدن کلاه و سپر چهره ایستاده بود و شانه به شانه با باطوم در دست حاوی جمعیت به یک پل هوایی در حالی که هدایت ترافیک.

معترضان — در حال حاضر یک گروه از حدود 100 — پس از راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق مرکز شهر با تکان دادن نشانه و شعار به عنوان آنها راه می رفت تا این شهرستان در دامنه کوه در جهت میلر هیل بازار.

“ما صدای سکوت. آن زمان شنیده شود” گفت: آماتور هیز 19 ساله از دلوت. “شما نمی توانید تعمیر یک سیستم بود که به درستی ساخته شده.”

ماموران در نهایت به دنبال چه چیزی به نظر می رسید بزرگترین باقی مانده مشروط از چند ده به غرب دلوت Kwik سفر حدود 11 p. m.

Tusken گفت: پلیس به معترضان هشدار سه که آنها برنامه ریزی برای استقرار گاز اشک آور پس از اشیاء پرتاب شد و در افسران.

“شما نقطه خود را — رفتن به خانه” افسر گفت: در بلندگو.

اما معترضان را ترک نکردند. حدود ساعت 1 صبح سه شنبه ماموران پرتاب چندین کپسول های گاز پراکندگی جمعیت. منطقه پاکسازی شد, صرفه جویی برای اندکی رقیق از گاز در 15 دقیقه.

Tusken گفت که او انتظار بدتر تظاهرات یکشنبه شب هر چند بیشتر افسران برنامه ریزی شده به وظیفه دوباره. شروع از یکشنبه مقررات منع رفت و آمد بود 9 p. m.

تمام کسانی که دستگیر زنده, محلی, محرومیت یک فرد از مینیاپولیس. مقامات نظارت شده اند شایعاتی که خارج از شهر آشوبگران عنوان شد به دلوت به عنوان پلیس می گویند برخی از آنها در شهرهای دوقلو اما لارسون گفت: “این چیزی نیست که ما شب گذشته دیدم.”

پلیس گفت که آنها به دریافت گزارش های اولیه از هشت خواص آسیب دیده در سراسر شهرستان — عمدتا پنجره شکسته و اسپری نقاشی. یک expletive خدشه دار زمین زیر کلیتون جکسون McGhie یادبود که افتخارات مردان جوان و بدهی های عصبانی, Duluth, اراذل و اوباش 100 سال پیش پس از آنها به دروغ متهم به تجاوز به یک زن سفید.

که خرابکاری نقطه عطفی در شب لارسون گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری.

“یک حس خشم و عصبانیت های ریخته شده بر روی زمین از یک گنجینه ملی و دارایی است که می گوید داستان از درد و غم و اندوه در حال حاضر گذاشته لخت,” شهردار گفت.

نویسنده کارکنان بروکس جانسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر