ویساکاپاتنام: یک گروه از کارشناسان به نام “دانشمندان برای مردم’ را مورد انتقاد قرار گزارش مشترک کمیته نظارت منصوب ملی سبز, دادگاه (NGT) بررسی استایرن گاز نشت از LG پلیمرها در نزدیکی Venkatapuram در ویساکاپاتنام در مارس 7. آنها نا امید شدند و با کیفیت علمی و یکپارچگی گزارش.

دانشمندان برای مردم گفت: این کمیته منصوب NGT تلف فرصتی برای بررسی این حادثه است. آنها تعجب که چگونه اعضای این کمیته که هرگز در بازدید از کارخانه تصویب گزارش. “گزارش یک بیهوده ورزش عاری از هر گونه واقعی بررسی است. آن است که صرف تلفیقی از اطلاعات داده شده توسط این شرکت گفت: Dr K Babu Rao سابق دانشمند از موسسه تکنولوژی شیمیایی (IICT).

اشاره به چند کاستی در این گزارش گفت: “ریشه و علت این حادثه مشخص شد که خود پلیمریزاسیون با توجه به راکد بالا پلیمر محتوا. واقعی ریشه و علت به نظر می رسد عدم تجربه LG پلیمرها هند و کره ای اصل, LG Chem در نظارت و نگهداری از مخازن پر از استایرن که نگه داشته بودند بیکار برای چند هفته.”

ب روپیه Ramachandra سای ارشد مدیر کل در Thyssenkrupp سیستم های صنعتی هند در بمبئی نیز مورد انتقاد قرار دهند. او دارای تجربه طراحی و مهندسی استایرن تولید گیاهان. او گفت: این گزارش را پوشش نمی دهد هر جنبه ای در مورد شیوه های بین المللی در طراحی عامل و حفظ استایرن تاسیسات ذخیره سازی و مقایسه با که در LG پلیمرهای گیاهی.

او در ادامه گفت: این گزارش ذکر نشده وضعیت دیگر استایرن انبارها در زمان حادثه فرکانس نمونه برداری و تجزیه و تحلیل استایرن در طول مستند دوره برای پلیمر محتوا برای استفاده به عنوان راهنمایی برای برداشتن قدم برای جلوگیری از خودکار polymerisation. “اندازه گیری دما نمی تواند تنها عامل هدایت به اپراتور برای جلوگیری از خودکار polymerisation. این گزارش موفق به پرتاب نور در مورد نحوه تانک متوسط به پایین آورده و چه آینده توصیه هایی برای سریع تر خنک کننده مخزن قبل از بخار است که به محیط زیست,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de