اعضای رسانه ها بازداشت شدند و زخمی های اجرای قانون در شنبه شب جرقه نقد و باعث عذرخواهی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

“این غیر قابل قبول است. … من مسئولیت کامل برای که و نمی equivocate مهم نیست که چقدر دشوار محیط زیست گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ،

گشت دولت نیز بررسی حوادث و آموزش پروتکل های برای جلوگیری از شبیه تعاملات و مینه سوتا جامعه روزنامه نگاران حرفه ای را محکوم کردند. مینه سوتا وزارت امنیت عمومی صادر شده جدید ارشاد به روزنامه نگاران به لباس قابل اعتبار است که می توان از 4 فوت دور.

دولت و مقامات محلی حال قول داد برای سرکوب مردم و نقض 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که از آن رسانه ها معاف هستند. یک WCCO-تلویزیون تصویربردار دستگیر شد شنبه شب در حالی که پوشش مینیاپولیس تظاهرات با وجود نشان دادن او را شناسایی خود را به عنوان یک عضو از مطبوعات است.

لس آنجلس تایمز خبرنگار گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر که گشت ایالتی مینه سوتا شلیک گاز اشک آور در یک گروه از روزنامه نگاران نزدیک پنجم حوزه ساختمان در “محدوده نقطه خالی” در حالی که ملی خبرنگار CBS گفت که یک مهندس صدا با او با ضربه یک پرتابه در حالی که گزارش 500 فوت دور از تظاهر کنندگان با اعتبار خود را نمایش داده می شود.

دو استار تریبیون خبرنگاران بودند اصابت پرتابه در روز شنبه. در یک حادثه شنبه شب یک پرتابه سوراخ سمت مسافر از خبرنگار پنجره ماشین در نزدیکی دریاچه و خیابان و خیابان های شیکاگو S. خرد شیشه ای که برش صورت و بازو.

یکی دیگر خبرنگار که لاستیک ماشین شد چاک شد راه رفتن به خانه و گفت که او مجبور شد به زمین در اسلحه برای 20 دقیقه به عنوان یک نگهبان کاروان آمد از طریق.

Walz گفت: او کار خواهد کرد برای ایجاد تغییرات بنابراین چنین درگیری ادامه ندهید.

“این مهم است که من در حفظ و یا بازگرداندن [رسانه ها] اعتماد و ضرورت آنها که در خارج وجود دارد به داستان” او گفت:.

مینه سوتا اصلاحات کمیسر پل Schnell به نام حوادث “تاسف” اواخر روز شنبه اما گفت: تاکتیک های استفاده شده توسط آشوبگران و استفاده گسترده از ماسک توسط روزنامه نگاران اجرای قانون و تظاهر چالش های ارائه شده برای مقامات.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله