خیلی خوشحال داروسازی رزومه تولید پس از تلخ قسمت بودن Covid19 epi مرکز

Mysuru: خیلی خوشحال Generics شرکت دارویی از ننجنگود در Mysuru منطقه شد epicentre برای بزرگترین Covid-19 خوشه در کارناتاکا کمک عظیم 74 96 Covid موارد در Mysuru رسما بازگشایی شد در روز دوشنبه.

این شرکت شروع sanitising محل در روز پنج شنبه.

Mysuru معاون کمیسر Abhiram G شانکار گفت: Deccan Chronicle که کارخانه مجاز به بازگشایی توسط دولت پس از گرفتن نظر ICMR.

پس از خسته کننده قرنطینه بیش از 1500 کارمندان از سر کار به عنوان در هر دستورالعمل دولت.

صحبت به دکن کرونیکل 32 ساله, ننجنگود-کارکنان بر اساس راجو (تغییر نام) گفت: “هیچ ترس یا اضطراب به عقب بر گردیم به کار نه برای من و نه برای کسانی که آلوده بودند. حتی اعضای خانواده ما خوب است.,” او گفت:.

در میان 96 Covid موارد که فوران در Mysuru, 74 بودند از جايزه خوشه از جمله 15 در Mysuru و 59 در ننجنگود (34 در 14 روستا در ننجنگود روستایی و 25 در ننجنگود شهر). آن را مورد نیاز 28 اماکن شامل 14 روستا اعلام می شود به عنوان مهار مناطق در ننجنگود taluk به تنهایی.

چهار مورد فعال هستند در Mysuru از جمله کسی که در بازگشت از ایرلند سه از ماهاراشترا. آنها تحت درمان تعیین شده در بیمارستان.

اما علت دقیق عفونت های مرتبط از جايزه خوشه باقی مانده است رمز و راز است.

مورد اول در خوشه بیمار P52 تا به حال نه یک سفر تاریخچه و نه تا به حال او را ملاقات کرد کسی که تا به حال سفر خارج از کشور. نمونه برداری از مواد خام وارداتی از چین توسط شرکت آزمایش منفی بیش از حد از تست های انجام شده توسط موسسه ملی ویروس شناسی. با توجه به منابع دولت 9 بیرون از 10 اتباع خارجی که آمده بود به شرکت در ماه فوریه که تماس گرفته شد از طریق اتحادیه وزارت امور خارجی یافت شده به توان منفی برای Covid 19 با توجه به منابع دولت.

ارشد IAS افسر خشن گوپتا که خواسته شد به بررسی این مورد متحده در گزارش خود که پس از آن تقریبا یک و نیم ماه پس از اولین مورد گزارش شده است, او نمی تواند به برخی از آنتی بادی آزمایش های انجام شده برای پیدا کردن سن از عفونت و از این رو او نمی تواند ناخن اولین مورد از خوشه. وجود دارد چهار یا پنج اولیه موارد همراه با P52 را می دانید ریشه و علت عفونت است. با این شرکت بسته بودن و کارمند بودن تهدید و محدودیت زمانی از یک هفته داده شده برای تحقیقات ثابت به محدودیت بیش از حد.

جالب توجه است سخت Gupta خدمات به عنوان مامور ویژه برای Covid کنترل عملیات Mysuru منطقه خارج شد و در 28 آوریل است.

در گزارش خود Harish گوپتا در معرض چندین ساقط مربوط به نظارت تماس, ردیابی و پیگیری قرنطینه موارد که منجر به افزایش در تاج موارد مثبت در خوشه. گوپتا نقل قول شده در موارد خاص به عنوان مثال. در مورد بیمار 268 بود که به عنوان یک ثانویه تماس P52 (مورد اول که تست مثبت) او توصیه شد خانه قرنطینه از 26 مارس.

اما در 2 آوریل پس از تقسیم سر (P86) در خیلی خوشحال شد تست مثبت برای Covid-19, P268 شناسایی شد به عنوان یک تماس اولیه از P86 و منتقل شد به یک مرکز قرنطینه تحت Mysuru منطقه دولت.

وجود او ساخته شده بود برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق با فرد دیگری در مرکز. P268 نمونه گرفته شده برای آزمایش در 3 آوریل و در نتیجه دریافت 7 آوریل منفی بود. اما بیمار که با او باقی ماند در همان اتاق آزمایش مثبت برای Covid-19 در 9 آوریل. در عین حال P268 مرخص شد در مارس 10.

پس از دانستن است که کسی که باقی مانده بود با او در اتاق خود در قرنطینه مرکز پیدا شد مثبت P268 خود را تست شده در مارس 12 فکر او نیست که هر گونه علائم. او آزمایش مثبت در مارس 14.

در مورد P 387 یک ثانویه تماس P52 قبل از او آزمایش مثبت برای Covid 19 او خانه قرنطینه. در خانه او نیست که یک توالت تسهیلات و استفاده می شود برای باز اجابت مزاج و استفاده محلی مخزن آب برای شستشو. نظارت تیم موفق به گرفتن توجه داشته باشید از آن.

در یک مورد دیگر گوپتا با اشاره به این که بیمار 265 بود و قرنطینه پس از 27 مارس بودن ثانویه تماس با P 52. او گرفته شده برای آزمایش در 12 آوریل در یک اتوبوس قرار دادن دیگر مسافران به خطر است. و از آنجا P 265 آزمایش مثبت برای Covid 19 بر 14 مارس تمام شرکت خود مسافران شناخته شدند ثانویه تماس با ما.

همچنین خانه-قرنطینه ثانویه تماس داشت و از آمدن خود به خود حالت از حمل و نقل برای Covid تست.

و ننجنگود منطقه بود مهار و هیچ جنبش منطقه و ملزومات باید درب تحویل داده شده به کسانی که در خانه قرنطینه پس از 2 – 3 درصد از خانه قرنطینه مردم باید آزمایش مثبت برای Covid 19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de