مینیاپولیس ساکنان گام برای محافظت از محله خود – از زمین به Longfellow

به عنوان آتش و خشونت را خروشان از طریق شهرهای دوقلو فلفل شیرین جامائیکا و رم بار تلاش کرده است برای کمک به جامعه خود خدمت به عنوان یک pop-up مواد غذایی قفسه.

برای رفتن نگه دارید شرکت مالک Tomme Beevas گفت که او تا به حال به آن را تبدیل به چیزی “مانند یک فورت ناکس قلعه.” Beevas’ کسب و کار در امتداد خیابان Nicollet در مینیاپولیس شده است با غرق داوطلبان در حال رشد از حدود هفت نفر ایستاده گارد به بیش از 250 هشیاری از پشت بام ها و گوشه و کنار خیابان و کوچه.

همان اتفاق در محله های سراسر شهرهای دوقلو — از زمین به Longfellow — به عنوان ساکنان گالوانیزه پس از چند شب طولانی از نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در زمانی که اولین پاسخ دهندگان شده اند گسترش نازک است.

“اجازه دهید روشن” Beevas گفت. “ما می دانیم که پلیس نمی خواهد وجود دارد برای محافظت از ما.”

هنگامی که کلمه در مورد فلفل شیرین بودن هدفمند با تهدید از سفید supremacists در رسانه های اجتماعی گفت: جامعه بیرون آمد و به حفاظت از فضای امن که ارائه لوازم و مواد غذایی به مردم و کسانی که نیاز دارند.

“ما می دانستیم که با در نظر گرفتن که نقش رهبری ما به طور طبیعی تبدیل به یک هدف. و بنابراین ما آماده شده است و برنامه ریزی برای آن درآمده است.” “ما در حال برگزاری مداوم سرعت کامل پیش رو با در نظر گرفتن مراقبت از مردم ما و مراقبت از جامعه ما است.”

در داخل و اطراف زمین کوچک با همسایگان و اعضای جنبش سرخپوستان آمریکایی روز شنبه در خیابان ها گشت می زدند و هدایت ترافیک ورودی پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی برای محافظت از بزرگان و کودکان ساکن در جنوب مینیاپولیس محله. چندین داوطلب اورژانس کارگران از زالو دریاچه باند Ojibwe سفر 200 مایلی جنوب برای کمک به. مواد غذایی قفسه کمکهای مالی ریخت.

بابی Headbird گفت: در شب شنبه که حدود 150 نفر بودند از حفاظت از اطراف بومی جامعه آمریکا با داوطلبان که از Mille Lacs, Red Lake Wisconsin.

“زالو دریاچه دوقلو شهرستانها دفتر تخریب شد کمی, اما همسایه ها … ایستاده پشت در کوچه های اینجا حفاظت از محله” او گفت:. “در حال حاضر از آن همه سوار کردن و بنابراین در حال حاضر ما در اینجا فقط مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد دوباره.”

در حالی که اعضای جامعه در سراسر مینیاپولیس آمد برای تمیز کردن محله پس از شب از ناآرامی های این هفته این تعداد به گارد در برابر خشونت است دارای عقاید در پس از آن شب.

جوانان در سرو-ریورساید فقید از شنبه شب تا 6 صبح یکشنبه.

Hesen شایر صاحب غرب بانک مبلمان گفت: او را ندیده است هیچ اجرای قانون در امتداد خیابان سرو که در آن کسب و کار — بسیاری از سومالی-متعلق — در حال سوار کردن. به نام او کرده است اما پلیس هیچ یک آمده است, او گفت:.

در عوض حدود 50 جوان مردم از زمینه های مختلف و اقوام به حمایت محله و نگه داشتن آن امن است. کسانی که تلاش او گفت: تفاوت ساخته شده است اشاره کرد صبح روز یکشنبه که این وضعیت در خیابان نگاه بهتر با وجود دوره نقاهت بعد از خرابکاری غارت مغازه اش.

“این زندگی است. گاهی اوقات ما مبارزه,” او گفت:. “این یک زمان دشوار است اما ما هنوز هم مبارزه کنند. این تاریخ است.”

Longfellow ساکنان هماهنگ تلاش برای مسدود کردن خیابان های جانبی با استفاده از احتیاط نوار sawhorses و موقت سنگر برای حفاظت از مناطق مسکونی از تظاهر کنندگان. برخی از ابلاغ بیش از رادیوهای دستی به هشدار یک دیگر در مورد ورودی خطر است. برخی مسلح بودند با خفاش ها.

هیلاری Oppmann تماشا خرابکاری غارت گوشه Walgreens برای سه مستقیم شب بدون دخالت قبل از arsonists در نهایت روشن آن در آتش است. آن را در زمان بیش از هفت ساعت برای آتش نشانان آن را به صحنه است.

“ما نمی توانیم هر گونه از دست دادن بیشتر دارایی های جامعه مانند ما کتابخانه های داروخانه و دفتر پست” گفت: Oppmann که زندگی three doors down از دریاچه خیابان. “آنها به سادگی سمت چپ به رایت.”

در جنوب مینیاپولیس ساکنان محافظت آنچه باقی مانده در منطقه اصلی تجاری کشیدن پس از چندین کسب و کار همراه W. برادوی سوزانده است.

الی Darris آیتالله سیستانی مینه سوتا گفت: جامعه گشت تلاش مورد نیاز برای مراقبت از زیرساخت های حیاتی در حالی که ایستاده تا برای عدالت است.

“در پایان ما مطمئن شوید که ما در حال ایستاده در مقابل بی معنی بی پروا و غیر انسانی در نظر گرفتن برادر ما زندگی ما هنوز هم می خواهید را به مطمئن شوید که ما بچه ما بچه ما عموهای ما برادرزاده تو باید بانک ها برای رفتن به فروشگاه های مواد غذایی به داخل و فروشگاه و آنچه ما متوجه شده ایم بسیار خوبی هماهنگ, هماهنگ عمدی حمله علیه سیاه و کسب و کار. و ما ساخته شده یک عزم و اراده است که ما دیگر نمی خواهد اجازه می دهد این موذی rubes به جامعه ما,” او گفت:.

Beevas در فلفل فرنگی شیرین است همان ذهن-مجموعه ای از توجه به نیازهای فوری مانند حفاظت و تغذیه محله در حالی که تلاش برای بلند مدت تغییر دهید. تا آنجا که پلیس جامعه تلاش او گفت: همسایگان باید همچنان به نگاه کردن به یکدیگر است.

شروع بعدی آخر هفته Beevas گفت: او را میزبانی “Pimento اجلاس” تعامل با رهبران جامعه و بحث در مورد معنی قانون به طوری که آنچه اتفاق افتاده است به فلوید هرگز دوباره اتفاق می افتد.

او گفت: فلفل فرنگی شیرین به طور سنتی در آنجا ماند و از سیاست است. اما به عنوان یک سیاه متعلق به کسب و کار در شهرستان که در آن فلوید مرگ رخ داده است گفت: آنها باید افزایش یابد به عمل است.

“ما در حال آنهایی که هدف توسط سیستم به عنوان سیاه و سفید مردان … بنابراین اگر ما صحبت نمی کنم تا که صحبت خواهد کرد تا ما از طرف خود?” او گفت:. “ما خوشبین هستند در فلفل شیرین که هیچ جایی بهتر برای زمین صفر این انقلاب از مینیاپولیس.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de