برای دو روز دولت و مقامات محلی سرزنش “خارج از آشوبگران” برای اسپاسم خشونت و صدمه به اموال است که فوران هنگامی که یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید درگذشت پس از مهار توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

اما سازمان از روز یکشنبه مارس در بزرگراه بین ایالتی 35W می گویند تمرکز بر صدمه به اموال و اتهام دخالت گروه های افراطی است و نابجا است و تنها تغییر توجه از فاجعه ای است که الهام بخش هزاران نفر برای جمع آوری مسالمت آمیز هر روز برای هفته گذشته.

“مشکل این است که برخی از پنجره های شکسته و برخی از ساختمان سوخته هر چند ما تشخیص درد جوامع ما هستند” میشل ناخالص جمهور از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس گفت: روز شنبه در جریان یک تظاهرات در پایتخت. “چه مشکل است این واقعیت است که پلیس می تواند کشتن با مصونیت از مجازات.”

رژیم صهیونیستی. تیم Walz ادامه داد: به پیشنهاد پنج شنبه که “نمی تواند آن را Minnesotans” که غارت و سوزاندن وطنی کسب و کار.

ساکنان را به رسانه های اجتماعی به می گویند که آنها بیش از حد دیده بود شواهدی از دخالت بیگانگان مانند سفید supremacist گروه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن chimed در ادعا در توییتهایی شنبه که خشونت بود “رهبری توسط Antifa و دیگر گروه های رادیکال.” Antifa کوتاه برای ضد فاشیست است یک چتر اصطلاح چپ متمایل به گروه های شبه نظامی است که مقاومت در برابر نئو نازی ها و سفید supremacists در تظاهرات.

اما شواهد از دخالت خارجی نازک است.

در خیابان پلیس با دریافت گزارش های متعدد از مشکوک وسایل نقلیه بدون پلاک پارک و رانندگی در اطراف شهرستان با توجه به سخنگوی وزارت استیو Linders. ماموران همچنین کشف برخی از این وسایل نقلیه است.

آنها بررسی رها وانت کامیون لود شده با تجهیزات ساخت و ساز. تماس گیرنده گزارش داد که مردم رفته بود و از کامیون در نظر گرفتن موارد از آن است.

“افسران ما نیز برخورد وسایل نقلیه با صفحات رانندگی در شهر ما” Linders گفت. “هنگامی که ماموران اقدام به متوقف کردن وسایل نقلیه آنها فرار کرد. ما نه دنبال آنها. امنیت یک نگرانی بزرگ در این شرایط است.”

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون و گفت: این مقامات همچنین کشف خودروهای بدون پلاک, چراغ های خود را خاموش و ویندوز محذوف. زمانی که متوقف شد, برخی از کارکنان فرار کرد. نفر دیگر دستگیر شدند.

برخی از خودروها از جمله برخی از سرقت در مینه سوتا پر شد با سنگ و سلاح های هارینگتون گفت. مقامات همچنین کشف انبارها از incendiaries در نزدیکی سایت های آتش سوزی که ممکن است حمل و نقل در برخی از وسایل نقلیه به سرقت رفته است.

“در این مرحله من هیچ مدرک معتبری از هر گروه خاص بودن در اینجا در مینه سوتا,” او گفت:.

Harrington اشاره کرد که مقامات حداقل 100 نفر اواخر روز شنبه و اوایل یکشنبه به مراتب بیشتر از قبلی دو شب. “ما با استفاده از حکومت نظامی به طور موثر,” او گفت:.

اما داده ها از Hennepin County نشان داد بیشتر Minnesotans دستگیر شده بودند در اعتراض به مناطق مینیاپولیس از مردم از خارج از دولت.

از کسانی که رزرو, 47 بودند از ایالت مینه سوتا و 10 آدرس ذکر شده از خارج از دولت با توجه به اطلاعات به زندان رزرو به احتمال زیاد در ارتباط با تظاهرات. و از Minnesotans دستگیر 21 بودند از مینیاپولیس و سنت پل در حالی که 26 آمد از خارج از این دو شهر.

این دستگیری ها پس از حکومت نظامی شامل پنج Minnesotans که رزرو اتهامات سلاح همراه با دو نفر دیگر — یکی از نبراسکا و یکی دیگر از ایالت ایلینوی است.

Hennepin شهرستان زندان رزرو نیز نشان داد که 13 Minnesotans و دو نفر از خارج از کشور دستگیر شدند روز شنبه مقررات منع رفت و آمد که عظیم اجرای قانون نیروی بود که افزایش تا توسط هزاران نفر از سربازان گارد ملی جاروب در سراسر شهرستان به فشار حکومت نظامی متخلفان در کوچه و خیابان و مانع خشونت است.

به نظر می رسد بیشتر Minnesotans از خارج از منطقه معترضان نیز دستگیر شدند روز جمعه — یک شب از ضرب وشتم هنگامی که کسب و کار, ماشین و dumpsters بودند به آتش کشیدند. از کسانی که رزرو در شهرستان Hennepin پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی, 17 شد Minnesotans و دو تا لاليگا را از خارج از دولت است. پیش از آن در روز 12 Minnesotans دستگیر شده بودند در مقایسه با پنج با خارج از کشور, آدرس.

شنبه بازداشت اطلاعات در دسترس نبود از شهرستان رمزی روز یکشنبه.

خواسته یکشنبه در مورد نقش خارجی ها در ویران کردن Walz تاکید بسیار سازمان یافته طبیعت از گروه های درگیر در تخریب از جمله آنچه که او به نام سایبر “انکار سرویس” حمله به دولت به سیستم های کامپیوتری. “که نه کسی نشسته در زیر زمین خود را,” او گفت:.

او گفت: بیشتر اطلاعات مورد نیاز برای تعیین میزان نیروهای خارجی اما Walz اذعان کرد که مینه سوتا است که مسئول تنظیم کردن اعتراضات در اینجا و در سراسر کشور

“کاتالیزور آغاز شده است که همه این قتل جورج فلوید در مینه سوتا” Walz گفت. “و این بود که ما مشکل است.”

درک چوین حاضر سابق مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو خود را به Floyd گردن به او التماس هوا در روز یادبود متهم شده است با سوم قتل درجه. اما حرکت نمی سرکوب تظاهرات. به جای آنها بزرگ شد و در طول هفته و بیشتر خشونت آمیز با معترضان خواستار سه تن دیگر از افسران درگیر در این حادثه دستگیر می شود. تمام چهار افسران اخراج از گروه.

“اگر آن چهار پلیس دستگیر شده بود به عنوان هر یک از اعضای این جامعه گرفتار فیلم قتل کسی شده اند که هیچ یک از آنچه اتفاق افتاده است بیش از چهار یا پنج روز را که اتفاق افتاده است” ناخالص گفت. “واقعیت این است که ماموران پلیس با دریافت یک پاس رایگان بارها و بارها و بارها و بارها چه رانده است ما را به این نقطه است.

نویسنده کارکنان پاتریک Condon و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de