پخش دوباره رد: این بود که یک آخر هفته اما آیا موسیقی جدید کمک کند ؟


Lucky Daye, Tierra Whack and Young Dolph are some of the artists who dropped new music over the weekend. But is it any good?

خوش شانس, دی, Tierra ضربت سخت زدن و جوان, Dolph برخی از هنرمندان که کاهش یافته است, آهنگ جدید بیش از آخر هفته. اما آن را هر گونه خوب است ؟
عکس: امی Sussman (گتی ایماژ), سارا موریس (گتی ایماژ), کارمن Mandato (گتی ایماژ)

ما آن را دریافت کنید: با همه چیز در رفتن در جهان می توان آن را دشوار است برای حک کردن زمان برای کشف موسیقی های جدید. صنعت-تحت فشار قرار دادند و آهنگ است که شما حتی ممکن است صدای مانند است که می تواند همچنین در راه شما پیدا کردن چیزی است که tingles خود مصرف کننده جوانه های چشایی.

تبلیغات

در حالی که آهنگ های جدید معمولا منتشر شده در طول هفته کار یک اکثریت جدید مواد قطره در روزهای جمعه. به عنوان یک موسیقی شیطان, من در اینجا برای کمک به شما از طریق حفاری برخی از جعبه در همه چیز را آسان تر انرژی خود را و گوش خود را.

حتی میخوام نگه دارید شما: من در موسیقی-گوش دادن خلق و خوی آخر این هفته به دلایل آشکار است. من بیشتر فقط به عنوان خوانده شده و به تماشای تلویزیون به ذهن من از همه چیز, اما من بهترین من به شما در پیدا کردن برخی از آهنگ های به طور بالقوه از دست انداز و یا تخلیه کردن. نگاهی به برخی از میدارد زیر.

تبلیغات

پخش

“TD” توسط Lil Yachty, A$AP Rocky Tyler, The Creator و Tierra ضربت سخت زدن

بله این مرا شگفت زده کرد و همچنین. من هرگز فکر نمی کردم این ترکیب از هنرمندان کار می کنند اما وای آن کار می کنند. احتمالا یکی از این بهتر آهنگ رپ در سال 2020 است. من انتظار Lil Yachty به تحت الشعاع خود آهنگ (او); با این حال او معتقد است و خود را بهتر از انتظار می رود. به علاوه اگر کسی تلاش می کند به می گویند که Tierra ضربت سخت زدن نبود بهترین در این آهنگ آنها در حال دروغ گفتن به شما!!

“نباید” توسط خوش شانس دی و Babyface

منسجم ترکیبی از مدرسه انرژی با مدرسه جدید برای تلفن های موبایل. دو نوازندگان صدای کار خیلی خوبی با هم و آن را واقعا یک اذوقه و نوشابه لذت بخش R&B آهنگ. اگر شما یک ماشین من قطعا این را در نظر بگیرید یک رانندگی خوب آهنگ برای روشن شدن ذهن است.

تبلیغات

“رقص تنهایی” توسط Tayla Parx

یک کودک نابغه تبدیل گرمی نامزد شده ترانه سرا Parx پله به نور به عنوان یک موسیقی نیروی خود را. “رقص تنهایی” ویژگی های یک جاذب ’70s پرنیان مناسب برای ضربه زدن به کف رقص (در یک فاصله امن). این شعر که در مورد نزدیک شدن به که کسی خاص مناسب برای یک آهنگ که کپسوله بی انتها انرژی است.

تبلیغات

دوباره

“U2” توسط Ne-Yo and Jeremih

وجود دارد هر چیزی اشتباه است با این آهنگ ؟ نه لزوما. این یک مسیر صاف با ضرب و شتم که ویترین هر دو هنرمندان رویایی خواننده, اما این…این. وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد آن وجود دارد اما هیچ چیز وحشتناک یا در مورد آن. شاید من آن را یکی دیگر از شات.

تبلیغات

“برای آندره” با تانک و Bangas

این آهنگ یک ادای احترام/شلیک-شما-به ضرب گلوله به Andre 3000 زیرا او سزاوار چیزی جز بهترین. من یک فن از مخزن و Bangas ” آخرین آلبوم و سبک التقاطی بنابراین من می دانم که آنها می توانید انجام دهید بهتر است به عنوان یک کل. این آهنگ نی نی خاموش تر از من انتظار می رود از آنها بود و واقعا باید به عنوان مقدار انرژی به عنوان من می خواهم انتظار برای 3 پشته ادای احترام اما من مایل به دوباره چون شاید من یک چیزی گم شده است.

تبلیغات

رد

“Riri” توسط آمین

من نمی مراقبت های ویژه برای شعر یا جریان او گفت: در حالی که آنها فقط احساس می کنم کمی کار برکنار شده (یکی دیگر از آهنگ در مورد یک رابطه شکست خورده). باس سنگین ضرب و شتم مسطح است به عنوان به خوبی. من می خواهم کمی بیشتر برای آمین به عنوان من فکر می کنم او بسیار با استعداد اما واقعا نمی توان امواج پس از “کارولین” بزرگ چلپ چلوپ که در مقدمه خود بر روی صحنه است. همچنین عناوین رپ آهنگ به تازگی واقعا تنبل است. او باعث می شود فقط یک مرجع به ریحانا در ابتدای آهنگ; آن را تا به چیزی برای انجام با بقیه شعر. اما خوب!

تبلیغات

“RNB” توسط جوان Dolph و مگان تو Stallion

من حدس می زنم مگان برو به دختر در حال حاضر برای امکانات, اما او نه در چیدن آنها. این آهنگ و ضرب و شتم خوب نیست و این شعر حتی بدتر (سیاه و سفید “-ass nigga با بد الاغ سگ ماده رفتم کیسه رو در حال حاضر همه چیز روشن”). می گویند او موجب صرفه جویی در آهنگ کتمان حقیقت است, اما آن را هنوز هم بزرگ است. من می دانم که ما همه می خواهم به لرزش و درایو قایق با او, اما او در جریان است به کمی خسته ام (او سوئیچ آن را کمی در اینجا). او دیگر هنرمند که من می خواهم برای دیدن بهتر موسیقی تصمیم گیری به خصوص با یک آلبوم انداختن.

تبلیغات

قبلی لیست

5/25/2020

5/04/2020

4/27/2020

4/20/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de