به عنوان آتش و شورش درگرفته در اطراف دریاچه و Hiawatha هفته گذشته چند نفر از کارکنان آمریکایی, هندی, غیر انتفاعی به نام Migizi ماند پشت برای محافظت از ساختمان خود را.

آنها نوشتند: “بومی مرکز جوانان” در پنجره برای تضعیف حملات. اعضای جنبش سرخپوستان آمریکایی را برای کمک به. اما تظاهر کنندگان آتش به بلوک به هر حال. دوزخ مجبور ساختمان محافظ حدود 3:30 صبح جمعه.

زمانی که غیر انتفاعی اجرایی مدیر کلی درامر بازگشت به صحنه چند ساعت بعد و شاهد تخریب قبل از او گفت: “من زانو زد و من فقط گریه کردم.”

شورش و آتش سوزی که به دنبال اعتراضات جورج فلوید مرگ باید ویران سازمان و کسب و کار که در خدمت جوامع از رنگ. تخریب از سمت جنوب دریاچه خیابان به غرب خیابان برادوی در جنوب مینیاپولیس ضربه مهاجر و اقلیت متعلق به کسب و کار در حال حاضر در حال مبارزه در میان همه گیر ناشی از خاموش کردن. در حال حاضر محله های قومی متنوع در حال دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن مشاغل و خدمات و سرمایه گذاری است.

“مردم در حال حاضر در حال رفتن به می خواهم به دور ماندن از دریاچه خیابان و قابل فهم است” گفت: Ricardo هرناندز که صاحب یک مغازه بستنی وجود دارد به نام La Michoacana Purepecha. کارگران به دور رایگان, بستنی یخی بیش از آخر هفته پس از, فروشگاه قدرت از دست رفته در شورش.

“این بسیار سخت است برای دیدن تمام زندگی خود را پس انداز پایین رفتن بود. ما با استفاده از تمام پول ما برای ساخت چیزی خوب برای … نه فقط جامعه لاتین, اما همه” هرناندز گفت.

اگر چه La Michoacana Purepecha تا به حال تنها آسیب جزئی از خرابکاری او انتظار دارد که از دست دادن کسب و کار به عنوان بسیاری از نزدیکی موسسات سوخته و این منطقه همچنان در معرض خطر است. او 20, کارکنان, همه, لاتینی از کار هستند و تا زمانی که این محله به حالت عادی برمی گرداند.

در همان بلوک مهاجر لوئیس Tamay ذخیره شده برای بیش از یک دهه به باز کردن خود اکوادور رستوران ال Sabor Chuchi هفت سال پیش. تخصص خود را یک سوپ به نام encebolladoساخته شده با تن ماهی, یوکا سرخ شده درخت چنار و پیاز. Tamay محافظت رویای مادام العمر خود را چند شب اول از شورش باقی ماند اما خانه در شب جمعه به رعایت مقررات منع رفت و آمد فرض کنید که او تا به حال هیچ چیز به ترس با گارد ملی در شهر است.

او مبهوت شده بود برای دیدن Facebook ویدئوها نمایش ال Sabor Chuchi در شعله های آتش — و حتی بیشتر از آن زمانی که او به نام 911 برای کمک به بیهوده است. توسط Tamay رو به رستوران خود را صبح روز شنبه آن را به زمین سوخته همراه با این موسسات در هر دو طرف. او نمی باید بیمه گفت: از آنجا که به نقل از محله شد بیش از حد بالا است. پدر دو در حال حاضر در حال کار سخت به پرداخت کارکنان خود و لوایح دیگر.

“وجود دارد فریزر در سمت راست وجود دارد; آشپزخانه بود سمت راست وجود دارد” Tamay گفت: با اشاره به عنوان او رفت شمع از قلوه سنگ. “هفده سال کار رفته است.”

یک ساختمان متعلق به لاتین کارآفرین مایا سانتاماریا نیز سوزانده و با آن زبان اسپانیایی ایستگاه رادیویی La Raza.

“کوچک اقلیت صاحبان کسب و کار خود را با کسب و کار است که آنها مشغول به کار انگشتان دست خود را به ساختمان استخوان نابود غارت, تخریب و سوزانده” سانتاماریا نوشت: در یک GoFundMe صفحه. “برخی از آنان بدون بیمه. دیگران هیچ منابع است.”

جف Lusuer empathized با معترضان به عنوان او سوار کردن خود غرب برادوی سلمانی که در آن غارتگران شکسته بود و به سرقت برده برخی از منابع. او دیگر سلمانی در دریاچه خیابان سوزانده میان شورش. Lusuer گفت: بیمه باید پوشش ضرر و زیان و این که مردم حق دارند عصبانی می شود و تظاهرات راه برای دریافت نقطه خود را در سراسر. به عنوان یک مرد سیاه و سفید او گفت: او را تغذیه با پلیس بیش از حد.

“حتی اگر آن صدمه زدن به کسب و کار من درک می کنم” Lusuer گفت.

به عنوان ناآرامی رشد هفته گذشته آرال کرافورد متوجه شده است که برخی از موسسات در خیابان دریاچه برجسته این واقعیت است که آنها متعلق به مردم رنگ امید دفع حملات. هیمالیا رستوران در سراسر راه نوشته شده بود “اقلیت متعلق به کسب و کار” و A & M فاجعه خدمات در این نزدیکی هست ارسال شده نشانه هایی است که گفت: “سیاه و سفید متعلق به.”

کرافورد خانواده زندگی کردن 29th, خیابان پشت o’reilly Auto Parts, که برچسب شده با نقاشی های دیواری و burglarized. او می ترسید که اگر arsonists آتش به ساختمان آن را به سرعت غرق آن چند فوت دور. پس او را برداشت تا می توانید از اسپری رنگ سمت چپ توسط خرابکارها و نوشت: “لطفا کپی نکنید, سیاه, خانه درب بعدی با تشکر.”

“من تو را دیدم اقلیت کسب و کار متعلق به نشانه های بالا رفتن و فکر کردم اگر این است که آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن مردم به سوختگی نیست s — پایین پس از آن که آنچه در آن طول می کشد’ ” کرافورد گفت.

پدرش Ken Crawford, نگهبانی در o’reilly برای روز به عنوان تظاهر کنندگان با باشگاه گلف و بیس بال خفاش و تایر آهن trawled محله. او گفت که او به آنها گفت که اگر آنها مجموعه ای از ساختمان در آتش که او یک تفنگ و نبود ترس به استفاده از آن. آنتاگونیست بودند با نژاد مخلوط در ابتدا گفت: اما تقریبا تمام سفید از پنج شنبه شب به عنوان معترضان در زمان بیش از سومین پلیس حوزه. چه مشکل او و خانواده اش از جمله همسر نینا Sobotta بود که بسیاری از مشکل به نظر می رسد به خارجی ها.

“من نمی خواهم مختلف مردم در محله های آینده به پاره کردن چیزهای من — این است که همه ما” گفت: Ken Crawford, اسکن, زیادی پشت خانه اش بود که با آشغال غذاهای توله چرخ دستی های خرید که ریخته شده بود توسط غارتگران است.

“در حال حاضر کل جامعه است که درد و رنج” او گفت:.

در 43 سال غیر انتفاعی Migizi که پشتیبانی از آمریکایی های هندی, جوانان درامر به یاد می آورد چگونه به او کمک کرد افزایش 2 میلیون دلار برای حرکت به ساختمان جدید در تاریخ 27 خیابان جنوبی در تابستان گذشته. رستوران گاندی محال چند درب پایین, ارسال بیش از مواد غذایی برای افتتاح.

در بعد از ظهر جمعه درامر gazed در سوخته Migizi ساختمان به عنوان 20 افسران تشکیل یک سرباز پیاده به مسدود کردن خیابان و آتش نشانان خود را آموزش داده شیلنگ در سقوط سوختن گاندی محال است. که رستوران هم تا به حال نوشته شده از یک اقلیت متعلق به کسب و کار ثبت نام.

“ما پلیس خودمان” درامر گفت. “آنها اهمیتی نمی دهند تا پس از ساختمان سوخته است.”

در حالی که کارکنان موفق به نجات مهم فرهنگی مورد از این آتش سوزی از دست دادن فضا احساس خواهد شد توسط افراد جوان گفت: توسعه جوانان متخصص لوی بوچر.

“آنها گفتند: Migizi خانه من است و من از تماشای آن رایت “و آن را ندارد به این باشد که راه” بوچر گفت.

هر چند نمی کانون شورش غرب برادوی نیز شاهد یک رشته از کسب و کار حمله و آسیب دیده است. آن را به حال شده است این شهر را از پیش برجسته راهرو تجاری در اواسط قرن بیستم بود اما ویران پرواز از سفید و سیاه و سفید طبقه متوسط ساکنان پس از دهه 1960 مسابقه شورش و سوزاندن نزدیکی Plymouth خیابان. برادوی به تدریج پیشرفت دیده می شود به عنوان کسب و کار و رهبران جامعه تحت فشار قرار دادند به خوبی توسعه.

“شما رو به این معنا که [West Broadway] بود به آرامی راه خود را به جلو گفت:” همین ساموئلز سابق هیئت مدیره مدرسه و عضو شورای شهر به نمایندگی از این منطقه است.

بنابراین او وحشت زده شد برای دیدن این یورش از برادوی مشروب خروجی و برش از بانک ایالات متحده آمریکا و دیگر سازه های. غارتگران همچنین آمار Walgreens و توله مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی اصلی در منطقه که دچار خسارت. در حال حاضر ساکنان عمدتا سیاه و سفید محله هیچ راه مناسب برای به دست آوردن غذا و دیگر منابع.

صدها نفر از داوطلبان شده اند عبور اهدا مواد غذایی در پارکینگ خالی از زالزالک گذرگاه مرکز خرید است که به انتظارنشسته بودند با سوار کردن مغازه ها.

“آن را به گزاف گویی در یک یا دو سال یا این مرگ برای دهه?” ساموئلز پرسید. “آیا مردم را به منابع برای بازسازی?”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de